Dell XPS 13 9370 Silver

12x

Notebook Dell XPS 13 9370 Silver - Intel Core i7 8650U 1.9 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics 620, 13.3 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Pro

528,05 €Cena s DPH
436,4 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Dell
Kód:1460921
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
  Notebook Dell XPS 13 9370 Silver
  Notebook Dell XPS 13 9370 Silver - Fotka 1/6Notebook Dell XPS 13 9370 Silver - Fotka 2/6Notebook Dell XPS 13 9370 Silver - Fotka 3/6Notebook Dell XPS 13 9370 Silver - Fotka 4/6Notebook Dell XPS 13 9370 Silver - Fotka 5/6Notebook Dell XPS 13 9370 Silver - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Dell XPS 13 9370 Silver

  Ohromujúca vo všetkých smeroch

  Najmenší 13-palcový notebook na svete s podmanivou technológiou Dell Cinema a displejom InfinityEdge novej generácie. S procesormi Intel® Quad Core ôsmej generácie av ohromujúcom novom vzhľade.

  Najlepšia inovácia. Ekologická šetrnosť.

  • Prelomová technológia: Notebooku XPS 13 bolo na veľtrhu CES udelené ocenenie 2018 Innovation Awards Honoree v kategórii počítačového hardvéru a komponentov. Spoločnosť Dell tiež dostala ocenenie „2018 Best of Innovation Award“ v kategórii ekologického dizajnu a udržateľných technológií, a to za obaly strieborných notebookov XPS 13, ktoré sú vyrobené z recyklovaných plastov pozbieraných v oceánoch.

  Dell XPS 13 9370 Silver

  Predstavujeme Dell Cinema

  • CinemaColor: Obraz je rovnako živý ako svet okolo vás. Vďaka špičkovej obrazovej technológii a pokročilému hardvéru či softvéru dokážete zobrazovať obsah s neprekonateľným dynamickým rozsahom, najhlbšími čiernymi odtieňmi, najjasnejšími svetlými odtieňmi a živšími detailmi v celom farebnom spektre.
  • CinemaStream: Adaptér Killer Wireless vašim videám a hudbe prideľuje maximálnu šírku pásma, takže sa pri prehrávaní vôbec nekosí.
  • CinemaSound: Technológia Waves MaxxAudio® Pro zvyšuje hlasitosť a zaisťuje čistotu každého tónu, ako by ste boli v nahrávacom štúdiu.

  Dell XPS 13 9370 Silver

  Výnimočný obraz

  • Menší rámček, viac pixelov: Zdokonalili sme všetky súčasti displeja. Užívajte si displej, ktorý ako by nemal hranice s rámčekom InfinityEdge tenším o 23 % – vďaka šírke iba 4 mm prináša pomer obrazovky ku skrini 80,7 %. Uvidíte všetky detaily, o ktorých ste ani nevedeli, vďaka ohromujúcemu rozlíšeniu až Ultra HD 4K (podľa konfigurácie) , ktoré tvoria 8 miliónov obrazových bodov.
  • Dokonalý obraz: Vďaka maximálnemu farebnému spektru so 100% pokrytím priestoru sRGB a kontrastným pomerom 1 500 : 1 je jasne zreteľný každý tieň a na viditeľnosti získajú aj tie najsvetlejšie scény.
  • Krásny z každého uhla: Antireflexná obrazovka s vynikajúcim jasom 400 nitov v kombinácii vám ponúkne možnosť užívať si zábavu aj vonku. Panel IPS navyše poskytuje širší pozorovací uhol, rovnako kvalitne tak uvidí obraz viacerých osôb súčasne.

  Dell XPS 13 9370 Silver

  Nielen výkonnejšie, ale aj ľahšie

  • Najmenší 13-palcový notebook na svete: Svoju zábavu môžete vziať so sebou kamkoľvek – menší, tenší, ľahší model XPS 13 s minimálnou hmotnosťou iba 1,3 kg je pripravený vyraziť. Je dokonale dimenzovaný pre stolíky v lietadlách - ani si nevšimnete, keď si cestujúci pred vami sklopia sedadlo.
  • Hviezdny výkon: Viac jadier procesorov Intel® Quad Core ôsmej generácie znamená vyšší výkon aj pri spustení viacerých aplikácií. Správca napájania Dell Power Manager, vyvinutý spoločnosťou Dell, navyše umožňuje vybrať režim napájania, ktorý dynamicky poskytuje maximálny výkon procesora a súčasne inteligentne sleduje a spravuje teploty systému. Zrátané a podčiarknuté, získate najvýkonnejší 13" notebook vo svojej triede.
  • Rýchlejšia pamäť, väčšie úložisko: Systém sa spúšťa a prebúdza v priebehu niekoľkých sekúnd vďaka až 1TB disku SSD (podľa konfigurácie) . Rýchly multitasking aj pri náročných aplikáciách vďaka až 16 GB pamäti.

  Dell XPS 13 9370 Silver

  Omračujúci vzhľad, ktorý je nad vecou

  • Ohromujúca sila: Notebook XPS 13 je vyrobený z jediného bloku hliníka, je teda odolnejší ako počítač poskladaný z jednotlivých dielov. Opierku zápästia z uhlíkových vlákien a laminátu inšpirovanú leteckým priemyslom charakterizuje maximálnu pevnosť a minimálnu hmotnosť. Sklo Corning ® Gorilla ® Glass 4 je oproti konkurenčným výrobkom dvakrát odolnejšie voči poškodeniu.
  • Veľmi významné maličkosti: Estetika stavia na minimalizmu. Preto sme vytvorili vykladané nerezové logo XPS, laserom vypálili informácie o súlade s predpismi a farebne zladili nôžky, aby sme dosiahli elegantnejší vzhľad. Leštená platinovo strieborná povrchová úprava skutočne vynikne.
  • Chladnejšie ako kedykoľvek predtým: Notebook XPS 13 je prvým notebookom s tepelnou izoláciou GORE™, ktorá ponúka lepšiu tepelnú vodivosť ako vzduch v tenšom a všestrannejšom prevedení, ktoré zabráni zahrievaniu notebooku aj pri najnáročnejšej práci. Izolácia Gore smeruje teplo von zo zariadenia a dva ventilátory s trubičkami ďalej znižujú teplotu notebooku XPS a umožňujú tak vyšší výkon v tenšom prevedení.

  Dell XPS 13 9370 Silver

   

  Prepojte svoje zariadenia pomocou riešenia Dell Mobile Connect.

  • Dokonalá integrácia počítača a smartfónu: Pristupujte k niekoľkým zariadeniam bez toho, aby ste museli deliť svoju pozornosť. Riešenie Dell Mobile Connect spáruje váš chytrý telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom.
  • Minimum rušenia: Riešenie Dell Mobile Connect vám umožňuje presmerovávať oznámenia telefónnych hovorov, správ SMS alebo rýchlych správ a oznámenia od ostatných aplikácií rovno do počítača. Sústreďte sa len na jednu obrazovku a odpovedajte, len keď vám to vyhovuje.
  • Zaistite si súkromie: Váš telefón sa k počítaču pripája cez zabezpečené point-to-point pripojenie riešení Dell Mobile Connect, takže vaše dáta nikdy nie sú cez internet prenášané nezabezpečene.

  Pokročilá technológia jednoducho

  • Sami ste heslo: Vyberte si z dvoch zabezpečených, prispôsobených spôsobov prihlásenia. Infračervená kamera s funkciou Windows Hello rozpozná tvár a odomkne notebook XPS pomocou technológie zabezpečeného rozpoznávania tváre. Voliteľná čítačka odtlačkov prstov integrovaná do vypínača umožňuje prihlásenie jednoduchým dotykom.
  • Nadviažte konverzáciu: Notebook XPS 13 reaguje na váš hlas zo vzdialenosti až 4,3 metra vďaka štyrom integrovaným mikrofónom, nástrojom Microsoft Cortana a technológii Waves s podporou reči. Ovládajte zoznamy skladieb a pristupujte k plánu bez ohľadu na šum na pozadí.
  • Špičková konektivita: Viacúčelový port Thunderbolt™ 3 typu C slúži na nabíjanie notebooku, pripájanie niekoľkých zariadení (vrátane podpory dvoch monitorov 4K) a dátovým prenosom s rýchlosťou až 40 Gb/s – osemkrát viac ako USB 3.0.
  • Pokročilé dokovanie: Notebook XPS 13 je možné používať s najnovšími dokovacími riešeniami Dell vrátane pripojenia jediným káblom pre napájanie, ethernetovú sieť, zvuk aj obraz. Pridajte voliteľný dok Dell Thunderbolt™ pre rýchlejšie prenosy dát a podporu až troch monitorov s rozlíšením Full HD alebo dvoch monitorov s rozlíšením 4K.

  Dell XPS 13 9370 Silver

  Ekologicky úsporný

  • Ochrana našich morí: Naše čierne obaly na veľtrhu CES obdržali ocenenie „2018 Best of Innovation Award“ za to, že nie sú len recyklovateľné. Dvadsaťpäť percent ich materiálu je tvorených plastmi vylovenými pri morských pobrežiach a zvyšných 75 % je vyrobených z ostatných recyklovaných plastov.
  • Energetická úspornosť: Notebook XPS 13 má certifikáciu ENERGY STAR®.
  • Dokonalejšie materiály: Neobsahuje materiály, ako je napríklad kadmium, olovo, ortuť a niektoré ftaláty, má registráciu EPEAT® Gold8 a neobsahuje BFR/PVC9.
  • Recyklácia: 90% súčastí notebooku je možné ľahko recyklovať či opakovane využívať a obaly z bambusu sú 100% recyklovateľné.

  Dell XPS 13 9370 Silver

  Porty a sloty

  1. Reproduktor | 2. Slot microSD | 3. 1× port USB-C 3.1 s funkciou PowerShare, napájaním a portom DisplayPort | 4. Zdierka pre slúchadlá | 5. Otvor pre zámok Noble Lock | 6. 2x port Thunderbolt™ 3 s funkciou PowerShare, jednosmerným napájaním a portom DisplayPort (4 kanály PCI Express 3. generácie) | 7. Infračervená kamera | 8. Indikátor stavu batérie | 9. Reproduktor

  Dell XPS 13 9370 Silver

  Rozmery a hmotnosť

  1. Výška: 7,8 – 11,6 mm | 2. Šírka: 302 mm | 3. Hĺbka: 199 mm
  Hmotnosť: od 1,21 kg – nedotykový; 1,21 kg - dotykový - 1.29 kg

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 8650U 1.9 GHz Kaby Lake R 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR3 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel UHD Graphics 620 
  Displej 
  13.3" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - lesklý 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  1xUSB 3.1 Type-C, 2xThunderbolt 3 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  strieborná 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  302 × 11.6 × 199 (mm)
  Hmotnosť
  1.25 kg