HP EliteDesk 705 G4 DM

55x

Počítač HP EliteDesk 705 G4 DM - AMD A10 PRO 9700E 3.0 GHz, 16 GB, 256 GB SSD, AMD Radeon R7, Windows 10 Pro

141,06 €Cena s DPH
116,58 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka skladom > 3 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1453355
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Počítač HP EliteDesk 705 G4 DM
   Počítač HP EliteDesk 705 G4 DM - Fotka 1/3Počítač HP EliteDesk 705 G4 DM - Fotka 2/3Počítač HP EliteDesk 705 G4 DM - Fotka 3/3
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   HP EliteDesk 705 G4 DM

   Stolný počítač HP EliteDesk 705 G4 Mini

   Spoľahnite sa na výnimočný výkon v rámci vašich rozpočtových požiadaviek so stolným počítačom HP EliteDesk 705 Mini, ktorý vyniká výkonom, zabezpečením, možnosťami správy a rozšíriteľnosťou.

    

   Zoznámte sa s mocným počítačom Mini

   Vytvorte panoramatické zobrazenie a dynamicky prepojený obraz až na 7 monitoroch prepojených v uzavretom cykle, ktoré sú pripojené k jedinému počítaču s 35W procesorom AMD Ryzen™ PRO a voliteľnou grafickou kartou AMD Radeon™.

   Navrhnuté pre kancelárie budúcnosti

   Minimalizujte zabraný priestor prakticky na nulu vďaka počítaču, ktorý je možné pripevniť za monitor HP EliteDisplay alebo prakticky kamkoľvek inam pomocou príslušenstva HP. Zbavte sa spleti káblov vďaka jedinému krátkemu káblu USB-C™ a zadným vstupným/výstupným portom.

   Rozšírenia, ktoré zvýšia využiteľnosť vašej investície

   Predĺžte životnosť vášho počítača, aj s ohľadom na meniace sa pracovné nároky, s voliteľným sériovým portom pre staršie zariadenia alebo portom VGA, HDMI, Display Port alebo USB-C DisplayPort Alt-Mode pre pripojenie k monitorom či iným displejom.

    

   Funkcia

   • Nenechajte sa ničím obmedzovať - Buďte produktívni za každej situácie so systémom Windows 10 Pro, výkonným zabezpečením, funkciami pre spoluprácu a bohatou konektivitou od spoločnosti HP.
   • Ochrana na úrovni firmvéru - Chráňte počítač vďaka hardvérovo vynútenej samoregeneračnej ochrane funkcie HP Sure Start Gen4, ktorá automaticky zotavuje systém BIOS.
   • Ochráňte svoje najdôležitejšie procesy - Vďaka samoregeneračnej ochrane funkcie HP Sure Run udržíte v chode najdôležitejšie aplikácie a procesy, aj keď ich napadne zákerný malware.
   • Rýchle a bezpečné obnovenie systému do posledného stavu - Využite rýchle a bezpečné obnovenie počítača do posledného stavu pomocou sieťového pripojenia s využitím voliteľnej aplikácie HP Sure Recover.
   • Spoľahlivé prehliadanie - Chráňte počítač pred webovými stránkami, prílohami, malwarom, ransomwarom a vírusmi vďaka hardvérovému zabezpečeniu funkcie HP Sure Click.
   • Urýchlenie základov správy IT - Sada HP Manageability Integration pomáha zrýchliť tvorbu bitových kópií systému a správu hardvéru, systému BIOS a zabezpečenia pomocou nástroja Microsoft System Center Configuration Manager.
   • Maximalizujte sieťový výkon - Zrýchlite výrazne prenos dát, hlasu a videa cez zaťažované siete LAN a Wi-Fi vďaka aplikácii HP Velocity.
   • Dokonalé zabezpečenie. Vynikajúca ochrana - Chráňte dáta proti odcudzeniu, útokom a neoprávnenému použitiu s aplikáciou HP Client Security Manager Gen4.
   • Vstavaná odolnosť - S odolným počítačom, ktorý spĺňa podmienky komplexného testovania HP a MIL-STD 810G, nemusíte mať obavy.

   Parametre a špecifikácie

   Procesor 
   AMD A10 PRO 9700E 3.0 GHz Bristol Ridge 
   Operačná pamäť 
   16 GB DDR4 
   Pevný disk 
   256 GB SSD 
   Optická mechanika 
   Grafická karta 
   AMD Radeon R7 
   Operačný systém 
   Windows 10 Pro 
   Rozhranie 
   6xUSB 3.0, 2xDisplayPort, VGA, LAN 
   Výbava 
   bez výbavy 
   Veľkosť 
   Mini PC 
   Rozmery
   177 × 34.2 × 174.7 (mm)
   Hmotnosť
   1.26 kg