HP EliteDesk 705 G4 DM

54x

Počítač HP EliteDesk 705 G4 DM - AMD A10 PRO 9700E 3.0 GHz, 16 GB, 256 GB SSD, AMD Radeon R7, Windows 10 Pro

141,06 €
132,6 €Cena s DPH
109,59 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 2 ks
Značka:HP
Kód:1453303
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • akcie
 • - 8 €
Počítač HP EliteDesk 705 G4 DM
Počítač HP EliteDesk 705 G4 DM - Fotka 1/3Počítač HP EliteDesk 705 G4 DM - Fotka 2/3Počítač HP EliteDesk 705 G4 DM - Fotka 3/3
Fotografia má ilustratívny charakter.

HP EliteDesk 705 G4 DM

Stolný počítač HP EliteDesk 705 G4 Mini

Spoľahnite sa na výnimočný výkon v rámci vašich rozpočtových požiadaviek so stolným počítačom HP EliteDesk 705 Mini, ktorý vyniká výkonom, zabezpečením, možnosťami správy a rozšíriteľnosťou.

 

Zoznámte sa s mocným počítačom Mini

Vytvorte panoramatické zobrazenie a dynamicky prepojený obraz až na 7 monitoroch prepojených v uzavretom cykle, ktoré sú pripojené k jedinému počítaču s 35W procesorom AMD Ryzen™ PRO a voliteľnou grafickou kartou AMD Radeon™.

Navrhnuté pre kancelárie budúcnosti

Minimalizujte zabraný priestor prakticky na nulu vďaka počítaču, ktorý je možné pripevniť za monitor HP EliteDisplay alebo prakticky kamkoľvek inam pomocou príslušenstva HP. Zbavte sa spleti káblov vďaka jedinému krátkemu káblu USB-C™ a zadným vstupným/výstupným portom.

Rozšírenia, ktoré zvýšia využiteľnosť vašej investície

Predĺžte životnosť vášho počítača, aj s ohľadom na meniace sa pracovné nároky, s voliteľným sériovým portom pre staršie zariadenia alebo portom VGA, HDMI, Display Port alebo USB-C DisplayPort Alt-Mode pre pripojenie k monitorom či iným displejom.

 

Funkcia

 • Nenechajte sa ničím obmedzovať - Buďte produktívni za každej situácie so systémom Windows 10 Pro, výkonným zabezpečením, funkciami pre spoluprácu a bohatou konektivitou od spoločnosti HP.
 • Ochrana na úrovni firmvéru - Chráňte počítač vďaka hardvérovo vynútenej samoregeneračnej ochrane funkcie HP Sure Start Gen4, ktorá automaticky zotavuje systém BIOS.
 • Ochráňte svoje najdôležitejšie procesy - Vďaka samoregeneračnej ochrane funkcie HP Sure Run udržíte v chode najdôležitejšie aplikácie a procesy, aj keď ich napadne zákerný malware.
 • Rýchle a bezpečné obnovenie systému do posledného stavu - Využite rýchle a bezpečné obnovenie počítača do posledného stavu pomocou sieťového pripojenia s využitím voliteľnej aplikácie HP Sure Recover.
 • Spoľahlivé prehliadanie - Chráňte počítač pred webovými stránkami, prílohami, malwarom, ransomwarom a vírusmi vďaka hardvérovému zabezpečeniu funkcie HP Sure Click.
 • Urýchlenie základov správy IT - Sada HP Manageability Integration pomáha zrýchliť tvorbu bitových kópií systému a správu hardvéru, systému BIOS a zabezpečenia pomocou nástroja Microsoft System Center Configuration Manager.
 • Maximalizujte sieťový výkon - Zrýchlite výrazne prenos dát, hlasu a videa cez zaťažované siete LAN a Wi-Fi vďaka aplikácii HP Velocity.
 • Dokonalé zabezpečenie. Vynikajúca ochrana - Chráňte dáta proti odcudzeniu, útokom a neoprávnenému použitiu s aplikáciou HP Client Security Manager Gen4.
 • Vstavaná odolnosť - S odolným počítačom, ktorý spĺňa podmienky komplexného testovania HP a MIL-STD 810G, nemusíte mať obavy.

Parametre a špecifikácie

Procesor 
AMD A10 PRO 9700E 3.0 GHz Bristol Ridge 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
AMD Radeon R7 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
6xUSB 3.0, 3xDisplayPort, LAN 
Výbava 
bez výbavy 
Veľkosť 
Mini PC 
Rozmery
177 × 34.2 × 174.7 (mm)
Hmotnosť
1.26 kg