HP ProDesk 600 G3 DM

104x

Počítač HP ProDesk 600 G3 DM - Intel Core i7 7700T 2.9 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, Intel HD Graphics 630, Windows 10 Pro

324,8 €
305,33 €Cena s DPH
252,33 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:HP
Kód:1450246
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • akcie
 • doprava zadarmo
 • - 19 €
Počítač HP ProDesk 600 G3 DM
Fotografia má ilustratívny charakter.

HP ProDesk 600 G3 DM

 

Prepracovaný dizajn a pripravenosť na budúcnosť

Navrhnuté tak, aby vyhovovalo modernému pracovnému priestoru veľmi malý počítač HP ProDesk 600 Desktop Mini s aktualizovaným štýlovým vzhľadom, je výkonný a spoľahlivý PC s možnosťou správy výkonu funkciami pre podnikanie.

HP ProDesk 600 G3 DM

Výkon pripravený na podnikanie, pekne zabalený

Silu na každý deň vám dodá vysoko výkonný procesor 6. a 7. generácie Intel Core, voliteľnou pamäťou Intel Optane a SSD a až 32 GB operačnej pamäte. DDR4 pamäte, a HP Turbo Drive G2.

Jednoduché montážne riešenia

Jednoduché nasadenie zariadenia Mini za akýkoľvek displej ProDisplay pre takmer nulovú náročnosť na priestor. Pripevnite a zaistite ho takmer kdekoľvek vďaka kompletnému ekosystému HP DM príslušenstva.

Exkluzívne zabezpečenie a možnosť správy HP

Pomôžte predchádzať narušeniu dát a výpadkom vďaka technológiám HP BIOSphere Gen3 a jednoducho spravovať zariadenie prostredníctvom Microsoft SCCM pomocou nástroja HP Manageability Integration Kit.

HP ProDesk 600 G3 DM

Ďalšie vlastnosti

 • Výkonný deň s operačným systémom Windows 10 Pro a výkonným počítačom HP ProDesk 600 Desktop Mini s integrovaným zabezpečením, možnosťou spolupráce a konektivitou.
 • Udržujte vysokú produktivitu a nízke prestoje vďaka automatizácii na úrovni firmvéru HP BIOSphereGen3. Vaše počítače majú dodatočnú ochranu vďaka automatickému aktualizácii a bezpečnostných kontrol.
 • Sada HP Manageability Integration Kit pomáha urýchliť vytváranie bitových kópií a správu hardvéru, systému BIOS a zabezpečenia prostredníctvom systému Microsoft System Center Configuration Manager.
 • Balík HP Client Security Suite Gen3 obsahuje funkcie HP Multi-Factor Authenticate, HP Device Access Manager, HP SpareKey a HP Password Manager. Tieto nástroje pracujú na tom, aby dáta neboli dostupné a chránili sa pred krádežami, útokmi a zneužitím neoprávneným užívateľom.
 • Zlepšite kvalitu a zabezpečenie vlastných obrazov systému Windows pomocou nástroja HP Image Assistant, ktorý pomáha ITDM s vytváraním bitových kópií, identifikuje problémy a poskytuje odporúčania a nápravné opatrenia.
 • Výrazne zlepšite prenosové rýchlosti dát, hlasu a videokomunikácie cez náročných sieťach LAN a Wi-Fi.
 • Odpočívajte v pokoji s počítačom, ktorý prekoná všetky prekážky a je navrhnutý tak, aby prešiel testom HP Total Testovací proces.
 • Pripojenie zvuku je jednoduché vďaka univerzálnemu audio konektoru, ktorý podporuje mikrofón in, slúchadlá a náhlavné súpravy CTIA s rovnakým konektorom.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 7700T 2.9 GHz Kaby Lake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 630 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
2xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, 1xUSB Type-C, 2xDisplayPort, VGA, LAN 
Výbava 
WiFi 
Veľkosť 
Mini PC 
Rozmery
177 × 34.2 × 174.7 (mm)
Hmotnosť
1.21 kg