HP ZBook 17 G5

75x

Notebook HP ZBook 17 G5 - Intel Core i7 8850H 2.6 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, nVidia Quadro P3200, 17.3 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Pro

974,8 €Cena s DPH
805,62 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1435440
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook HP ZBook 17 G5
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  HP ZBook 17 G5

   

  Repasovaný prenosný počítač HP ZBook 17 G5

  S mobilnou pracovnou stanicou HP ZBook 17 G5 môžete pracovať prakticky kdekoľvek s výkonom porovnateľným so stolnou pracovnou stanicou. Je navrhnutá tak, aby bez problémov zvládla rendering, softvér pre design, simuláciu a ďalšie náročné profesionálne aplikácie. Elegantný dizajn mobilnej pracovnej stanice ZBook 17 G5 upúta pozornosť na cestách, u klientov aj v kanceláriách.

  • Špičkový výkon pre profesionálne nasadenie.
  • Zvláda Revit, SolidWorks, AutoCAD, 3ds Max a ďalšie náročné aplikácie.
  • Pokročilá správa a zabezpečenie.
  • Odolná konštrukcia

  HP ZBook 17 G5

  Profesionálna mobilná pracovná stanica

  Moderné výkonné a napriek tomu úsporné procesory Intel Core alebo Xeon vám poskytnú nielen silu, ale aj skvelú výdrž pri práci na batériové napájanie. S pomocou procesorov Intel novej generácie je zaistená špičková podpora multitaskingu , ktorá uľahčuje používanie viacerých aplikácií naraz. Výkonné procesory sú ešte doplnené vysokou priepustnosťou a kapacitou operačnej pamäte DDR4 a pevnými diskami SSD M.2 s rozhraním SATA alebo PCIe NVMe. Potrený grafický výkon potom zaistí integrované grafické karty Intel UHD Graphics alebo dedikované grafické akcelerátory AMD Radeon Pro alebo NVIDIA Quadro (v závislosti na konfigurácii) . Výkon, ktorý na cestách ocení každý profesionál.

  • 4 sloty SODIMM pre až 64 GB DDR4 operačnej pamäte.
  • 3x slot pre jednotky M.2 SSD, vrátane podpory PCIe NVMe rozhrania, 1x pozícia pre pevný disk 2.5" HDD.

  HP ZBook 17 G5

  Pokročilá ochrana

  S nástrojmi HP môžete ľahko zabezpečiť a spravovať všetko potrebné , uchovávať kritické dáta a identity v bezpečí. Technológia HP Sure Start a BIOSphere detekujú poškodenie a zotavuje systém BIOS a sú pripravené pre centralizovanú správu v celom podniku. Podľa konfigurácie môžu byť notebooky vybavené overenými technológiami zabezpečenia zahŕňajúci čítačku odtlačkov prstov, IR kameru, filter displeja na ochranu súkromia, automaticky šifrovaný disk SED, alebo TPM 2.0 (líši sa podľa modelu). HP vám s notebookom ZBook 17 G5 poskytuje prvotriedne riešenie pre zabezpečenie a komplexnú správu.

  HP ZBook 17 G5

  Podpora moderných rozhraní

  Medzi moderné rozhranie patria predovšetkým 2 konektory USB Type-C av tomto prípade dokonca v silnej kombinácii s podporou vysokorýchlostného Thunderbolt 3 . Ďalšia potrebná ponuka portov USB 3.0/3.1 Gen 1, Gigabit Ethernet, HDMI, mini DisplayPort zaistí pripojenie ku všetkým vašim zariadeniam. Samozrejmosťou sú aj bezdrôtové technológie WiFi ac a Bluetooth. Vybrané modely vám potom ponúknu aj podporu mobilného pripojenia LTE.

  Excelentné konferenčné hovory

  Komunikujte s kolegami, klientmi a obchodnými partnermi za pomoci pokročilých technológií. Webová kamera a citlivé mikrofóny, v kombinácii so skvelým zvukom Bang & Olufsen, stereofónnymi reproduktormi, sú zárukou dokonale čistej komunikácie. V prípade modelu s IR kamerou potom ďalej získate možnosť prihlásenia k systému pomocou identifikácie tváre.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 8850H 2.6 GHz Coffee Lake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  nvidia Quadro P3200 6 GB 
  Displej 
  17.3" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  3xUSB 3.0, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica, 4G modem, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  šedá 
  Rozmery
  416 × 34 × 288 (mm)
  Hmotnosť
  3.2 kg