Apple iPad 5 32GB WiFi + Cellular Space Gray

13x

Tablet Apple iPad 5 32GB WiFi + Cellular Space Gray - Apple A9 1.8 GHz, 2 GB, 32 GB, 9.7 " 2048 x 1536 px, iPadOS 16.5, 4G (LTE), GPS, Bluetooth

202,85 €Cena s DPH
167,64 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Apple
Kód:1429619
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Tablet Apple iPad 5 32GB WiFi + Cellular Space Gray
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Apple iPad 5 32GB WiFi + Cellular Space Gray

   

  Apple iPad

  Je tu nový iPad. Opäť krásny, výkonnejší a zábavnejší . iPad má výborný displej, ešte vyšší výkon, skvelý intuitívny operačný systém iOS 15 a množstvo aplikácií inštalovaných alebo dostupných cez App Store, s ktorými môžete robiť všetko, čo vás baví. Nechýbajú obľúbené kamery iSight a FaceTime HD ani zabezpečenie Touch ID, jednoducho všetko čo čakáte od iPadu a ešte niečo navyše.

  Apple iPad 5 32GB WiFi + Cellular Space Gray

  Vysoké rozlíšenie plné detailov

  Retina displej sa na 9.7“ IPS obrazovke môže pochváliť obrovským rozlíšením 2048 x 1536 bodov s hustotou 264 bodov na palec (ppi). Prináša tak veľmi ostrý obraz so skvelými uhlami pohľadu na hranie hier, prácu aj multimediálnu zábavu. Navyše je vybavený oleofóbnou povrchovou úpravou , ktorá je odolná proti odtlačkom prstov .

  Apple iPad 5 32GB WiFi + Cellular Space Gray

  Opäť vyšší výkon

  Nový iPad zaujme vysokým výkonom, ktorý bol dosiahnutý integráciou procesora A9 s architektúrou 64bit a grafického akcelerátora M9, čo prináša vyšší výpočtový aj grafický výkon. Aplikácie sa chovajú svižne a plynule, či už sa jedná o aplikácie na tvorbu obsahu, graficky náročné hry a pokojne zvládne aj dve aplikácie zároveň. Aj napriek vysokému výkonu je výdrž tabletu na batérii úctyhodných 10 hodín.

  Apple iPad 5 32GB WiFi + Cellular Space Gray

  Tenký iba 7.5 mm

  S tabletom získate všetko, čo máte radi na iPade v neuveriteľne elegantnom a prenosnom prevedení . iPad má len 469/478 gramov (WiFi/LTE variant) a je 7,5 mm tenký, takže si ho môžete brať všade so sebou a presvedčí aj svojou odolnosťou hliníkového unibody tela . Takže si môžete vychutnať intuitívny operačný systém, skvelé aplikácie, vynikajúce výkon, alebo FaceTime hovory kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť.

  Apple iPad 5 32GB WiFi + Cellular Space Gray

  Kvalitné zabezpečenie

  Dajte zbohom klasickému spájaniu bodov na obrazovke alebo ďalších bezpečnostných prvkov, ktoré nemusia byť vždy úplne bezpečné, pokiaľ niekto zistí kľúč na odomknutie prístroja. Pre tieto prípady vybavila spoločnosť Apple nový tablet najdokonalejším heslom, ktoré nám darovala samotná príroda. Ide o čítačku odtlačkov prstov, kde môžete jediným dotykom prístroj odomknúť alebo bezpečne nakupovať na serveroch iTunes, iBooks a App Store.

  Apple iPad 5 32GB WiFi + Cellular Space Gray

  Dve úžasné kamery

  Tablet je vybavený zadnou kamerou iSight so snímačom 8MP a objektívom so svetelnosťou f/2.4, ktorá spoločne s výkonným procesorom umožňuje používať funkcie, ako sú panorámu, HDR, FullHD video, slo-mo spomalené video 120fps, časozberné videá, alebo napríklad režim samospúšte . Predná strana je vybavená FaceTime HD kamerou so snímačom 1.2MP af/2.2, ktorá umožňuje dosahovať lepšie výkony pri nízkom osvetlení. Vďaka tomu budú vaše video konverzácie alebo fotografie selfie vyzerať úplne neuveriteľne .

  Apple iPad 5 32GB WiFi + Cellular Space Gray

  Rýchle pripojenie WiFi štandardu ac

  Zábava alebo práca na novom tablete bude veľmi rýchla vďaka vysokej rýchlosti s pripojením WiFi štandardu 802.11ac , ktoré je podstatne rýchlejšie ako je to pri štandarde 802.11n. Vďaka tomu vám sťahovanie filmov alebo streamovanie videa zaberú menej času a budete tak môcť si dopriať kvalitnú zábavu oveľa skôr.

  Apple iPad 5 32GB WiFi + Cellular Space Gray

  iOS 15 - Ešte lepší systém

  Intuitívnejší, modernejší a bezpečnejší, to je nový operačný systém iPadOS 16. Vďaka vylepšeným aplikáciám a novým funkciám vám iPadOS 16 pomôže vykonať viac práce oveľa pohodlnejšie. Od elegantného rozhrania, cez výkonný multitasking, až po množstvo užitočných vstavaných aplikácií, vám iPadOS 16 pomáha získať viac z vášho zariadenia. A čo ďalšie aplikácie? V App Store ich je pre iPad toľko, že určite nájdete skvelú aplikáciu na čokoľvek. 

  Apple iPad 5 32GB WiFi + Cellular Space Gray

  Obsah balenia:

  Tablet
  Kompatibilný nabíjací adaptér
  Nabíjací a dátový kábel


  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Apple A9 1.8 GHz 
  Operačná pamäť 
  2 GB 
  Pevný disk 
  32 GB 
  Displej 
  9.7" LCD QXGA s rozlíšením 2048 x 1536 
  Operačný systém 
  iPadOS 16.5 
  Rozhranie 
  1xLightning 
  Výbava 
  Zadný fotoaparát, Predný fotoaparát, 4G (LTE), GPS, Bluetooth, WiFi 
  Farba 
  šedá 
  Typ karty 
  bez podpory paměťových karet 
  Rozmery
  169.5 × 240 × 7.5 (mm)
  Hmotnosť
  478 g

  Tablet Apple iPad 5 32GB WiFi + Cellular Space Gray je zaradený tiež v týchto kategóriách: