Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue

5x

Notebook Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue - Intel Core i7 1255U 3.50 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Home

731,3 €Cena s DPH
604,38 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Acer
Kód:1428856
Typ:predvádzací
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Notebook Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue
  Notebook Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue - Fotka 1/6Notebook Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue - Fotka 2/6Notebook Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue - Fotka 3/6Notebook Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue - Fotka 4/6Notebook Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue - Fotka 5/6Notebook Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue

  Aspire Vero s ekologickým dizajnom

  Noteook, ktorý hľadí na planétu Zem, sa stará o udržateľnosť. Teraz je vyrábaný za pomoci o 30 % menších emisií CO2, je ľahko recyklovateľný2 a prispôsobuje sa potrebám našej planéty.

  Pre planétu Zem - Tým, že sme do výroby modelov Aspire Vero zaradili recyklované plasty, dokazujeme svoj záväzok k zníženiu emisií CO2. Počas tohto roku sme zvýšili redukciu emisií CO2 z 21 % na 30 %. To všetko počas našej cesty za väčším pozitívnym dopadom na životné prostredie.

  Viac je menej - Aby sme znížili elektronický odpad, znížili sme pri výrobe modelov Aspire Vero počet tlačených spojov. Celkom sme znížili rozlohu tlačených spojov o 52 %.

  Viac ako 30 ton - Počas výroby modelov Aspire Vero sme zamedzili tomu, aby viac ako 30 ton odpadu skončilo na smetiskách. To je podobné, ako keby sme ušetrili 96 000 barelov vody5!

  Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue

  Zelenšie, ale odolný

  V našej dlhej ceste za zvýšením povedomia o recyklovanom plaste (PCR) sme zvýšili jeho využitie v šasi o 40 % ao 50 % v adaptéroch, ktoré si aj napriek tomu zachovávajú odolnosť. Prispievame tak k dlhšej životnosti zariadení, ktoré sú prispôsobené na to, aby vydržali každodenný nápor.

  Zelený - 33% nárast vo využití recyklovaných materiálov znamená, že na výrobu takmer polovice plastových komponentov šasi modelu Aspire Vero je využitý recyklovaný plast. Propagujeme tak budúcnosť, ktorá je zodpovedná voči životnému prostrediu.

  Odolný - Vďaka odolnému krytu, ktorý vydrží náraz o sile až 20 kg, ultraodolnému pántu a odolnosti proti pádu z výšky až 28 cm odolá model Aspire Vero každodennému používaniu, ale napriek tomu je priateľský voči životnému prostrediu.

  Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue

  Energeticky úsporný vďaka Eco+

  Vezmite úspory do vlastných rúk vďaka aplikácii VeroSense™ pre správu batérie, ktorá sa sústredí na energetickú efektivitu, zatiaľ čo múdro prispieva k tomu, aby notebook bežal dlhšie8. Obsahuje štyri režimy výkonu: Výkon, Rovnováha, Eco a Eco+.

  Naštartujte svoju produktivitu - S procesorom Intel® Core™ až 13. generácia s až 10 jadrami je produktívna multitasking hračkou.

  Ekologická voľba s počítačom vybaveným Intel® Evo™ - Notebooky s Intel® Evo™ poskytujú vynikajúci výkon, rýchlu odozvu a výdrž batérie a sú navrhnuté tak, aby všetko zvládli a nič pritom nemuseli obetovať.

  Integrácia počítača a telefónu - Intel® Unison™ sa bez problémov prepojí s vašim vybraným telefónom. Prenášajte súbory a fotografie, posielajte a prijímajte hovory a textové správy a prijímajte a spravujte oznámenia telefónu z počítača.

  Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue

  (Re)volúcia

  Ekologicky štylizované klávesy R a E z 50 % recyklovaného plastu odkazujú na naše oznámenia Reduce, Reuse, Recycle (zníž spotrebu, použi znova, recykluj). Sú dostupné v prírodných farbách, ktoré ukazujú neprekonateľnú krásu toho, čo sa vo svete snažíme ochrániť.

  Touchpad OceanGlass™ - Touchpad je úplne vyrobený z plastov z oceánu a ponúka textúru podobnú sklu, ktorý si ako ekologický nadšenec zamilujete.

  Bez farebnej vrstvy - Konštrukcia bez farebnej vrstvy znižuje negatívny dopad prchavých organických látok (VOC).

  Dizajn pre dlhšiu životnosť - Používame štandardné skrutky na rýchle a jednoduché rozmontovanie kvôli prípadným opravám, upgradom alebo recyklácii.

  Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue

  Múdrejšia spolupráca

  Spojte sa so svetom pomocou 14“ alebo 15“ displeja FHD IPS so 100% sRGB a webkamery 1440p QHD s technológiou Acer PurifiedView™ a Acer PurifiedVoice™ s potlačením šumu za využitia umelej inteligencie. Vďaka tomu bude spolupráca hračka.

  Webkamera 1440p QHD - Je vybavená riešením TNR (časová redukcia šumu) spoločnosti Acer a zaisťuje vysoko kvalitný obraz aj za slabého osvetlenia.

  Acer PurifiedView™ - Spolupracujte s dôverou vďaka inteligentným riešeniam využívajúcim umelú inteligenciu, ako je automatické rámovanie, pokročilé rozostrenie pozadia alebo korekcia pohľadu.

  Technológia Acer PurifedVoice™ s potlačením šumu za využitia umelej inteligencie - Aktívne potláča okolitý ruch na oboch koncoch hovoru a je kompatibilný s externými slúchadlami a mikrofónmi.

  Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue

  Pripojte s istotou čokoľvek

  Model Aspire Vero je vybavený portami a možnosťami pripojenia, ktoré umožnia, že budete pripojenie a produktívne celý deň, kedykoľvek to váš ekologický životný štýl vyžaduje.

  Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 1255U 3.50 GHz Alder Lake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel Iris Xe Graphics 
  Displej 
  14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 11 Home 
  Rozhranie 
  2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka odtlačkov prstov, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  modrá 
  Rozmery
  328.7 × 17.9 × 223.6 (mm)
  Hmotnosť
  1.5 kg

  Notebook Acer Aspire Vero 14 Marianna Blue je zaradený tiež v týchto kategóriách: