Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray

5x

Notebook Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray - Intel Core i7 1255U 3.50 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Home

731,3 €
658,17 €Cena s DPH
543,94 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Acer
Kód:1428851
Typ:predvádzací
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 73 €
Notebook Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray
Notebook Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray - Fotka 1/7Notebook Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray - Fotka 2/7Notebook Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray - Fotka 3/7Notebook Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray - Fotka 4/7Notebook Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray - Fotka 5/7Notebook Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray - Fotka 6/7Notebook Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray - Fotka 7/7
Fotografia má ilustratívny charakter.

Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray

Aspire Vero s ekologickým dizajnom

Noteook, ktorý hľadí na planétu Zem, sa stará o udržateľnosť. Teraz je vyrábaný za pomoci o 30 % menších emisií CO2, je ľahko recyklovateľný2 a prispôsobuje sa potrebám našej planéty.

Pre planétu Zem - Tým, že sme do výroby modelov Aspire Vero zaradili recyklované plasty, dokazujeme svoj záväzok k zníženiu emisií CO2. Počas tohto roku sme zvýšili redukciu emisií CO2 z 21 % na 30 %. To všetko počas našej cesty za väčším pozitívnym dopadom na životné prostredie.

Viac je menej - Aby sme znížili elektronický odpad, znížili sme pri výrobe modelov Aspire Vero počet tlačených spojov. Celkom sme znížili rozlohu tlačených spojov o 52 %.

Viac ako 30 ton - Počas výroby modelov Aspire Vero sme zamedzili tomu, aby viac ako 30 ton odpadu skončilo na smetiskách. To je podobné, ako keby sme ušetrili 96 000 barelov vody5!

Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray

Zelenšie, ale odolný

V našej dlhej ceste za zvýšením povedomia o recyklovanom plaste (PCR) sme zvýšili jeho využitie v šasi o 40 % ao 50 % v adaptéroch, ktoré si aj napriek tomu zachovávajú odolnosť. Prispievame tak k dlhšej životnosti zariadení, ktoré sú prispôsobené na to, aby vydržali každodenný nápor.

Zelený - 33% nárast vo využití recyklovaných materiálov znamená, že na výrobu takmer polovice plastových komponentov šasi modelu Aspire Vero je využitý recyklovaný plast. Propagujeme tak budúcnosť, ktorá je zodpovedná voči životnému prostrediu.

Odolný - Vďaka odolnému krytu, ktorý vydrží náraz o sile až 20 kg, ultraodolnému pántu a odolnosti proti pádu z výšky až 28 cm odolá model Aspire Vero každodennému používaniu, ale napriek tomu je priateľský voči životnému prostrediu.

Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray

Energeticky úsporný vďaka Eco+

Vezmite úspory do vlastných rúk vďaka aplikácii VeroSense™ pre správu batérie, ktorá sa sústredí na energetickú efektivitu, zatiaľ čo múdro prispieva k tomu, aby notebook bežal dlhšie8. Obsahuje štyri režimy výkonu: Výkon, Rovnováha, Eco a Eco+.

Naštartujte svoju produktivitu - S procesorom Intel® Core™ až 13. generácia s až 10 jadrami je produktívna multitasking hračkou.

Ekologická voľba s počítačom vybaveným Intel® Evo™ - Notebooky s Intel® Evo™ poskytujú vynikajúci výkon, rýchlu odozvu a výdrž batérie a sú navrhnuté tak, aby všetko zvládli a nič pritom nemuseli obetovať.

Integrácia počítača a telefónu - Intel® Unison™ sa bez problémov prepojí s vašim vybraným telefónom. Prenášajte súbory a fotografie, posielajte a prijímajte hovory a textové správy a prijímajte a spravujte oznámenia telefónu z počítača.

Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray

(Re)volúcia

Ekologicky štylizované klávesy R a E z 50 % recyklovaného plastu odkazujú na naše oznámenia Reduce, Reuse, Recycle (zníž spotrebu, použi znova, recykluj). Sú dostupné v prírodných farbách, ktoré ukazujú neprekonateľnú krásu toho, čo sa vo svete snažíme ochrániť.

Touchpad OceanGlass™ - Touchpad je úplne vyrobený z plastov z oceánu a ponúka textúru podobnú sklu, ktorý si ako ekologický nadšenec zamilujete.

Bez farebnej vrstvy - Konštrukcia bez farebnej vrstvy znižuje negatívny dopad prchavých organických látok (VOC).

Dizajn pre dlhšiu životnosť - Používame štandardné skrutky na rýchle a jednoduché rozmontovanie kvôli prípadným opravám, upgradom alebo recyklácii.

Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray

Múdrejšia spolupráca

Spojte sa so svetom pomocou 14“ alebo 15“ displeja FHD IPS so 100% sRGB a webkamery 1440p QHD s technológiou Acer PurifiedView™ a Acer PurifiedVoice™ s potlačením šumu za využitia umelej inteligencie. Vďaka tomu bude spolupráca hračka.

Webkamera 1440p QHD - Je vybavená riešením TNR (časová redukcia šumu) spoločnosti Acer a zaisťuje vysoko kvalitný obraz aj za slabého osvetlenia.

Acer PurifiedView™ - Spolupracujte s dôverou vďaka inteligentným riešeniam využívajúcim umelú inteligenciu, ako je automatické rámovanie, pokročilé rozostrenie pozadia alebo korekcia pohľadu.

Technológia Acer PurifedVoice™ s potlačením šumu za využitia umelej inteligencie - Aktívne potláča okolitý ruch na oboch koncoch hovoru a je kompatibilný s externými slúchadlami a mikrofónmi.

Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray

Pripojte s istotou čokoľvek

Model Aspire Vero je vybavený portami a možnosťami pripojenia, ktoré umožnia, že budete pripojenie a produktívne celý deň, kedykoľvek to váš ekologický životný štýl vyžaduje.

Acer Aspire Vero 14 Cobblestone Gray

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 1255U 3.50 GHz Alder Lake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel Iris Xe Graphics 
Displej 
14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 11 Home 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka odtlačkov prstov, podsvietená klávesnica 
Farba 
šedá 
Rozmery
328.7 × 17.9 × 223.6 (mm)
Hmotnosť
1.5 kg