Fujitsu LifeBook U748 Touch

32x

Notebook Fujitsu LifeBook U748 Touch - Intel Core i5 8350U 1.7 GHz, 16 GB, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 620, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Pro

405,28 €
364,63 €Cena s DPH
301,35 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Fujitsu
Kód:1418910
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • zľava
  • doprava zadarmo
  • posledný kus
  • - 40 €
Dotykový displej
Notebook Fujitsu LifeBook U748 Touch
Notebook Fujitsu LifeBook U748 Touch - Fotka 1/4Notebook Fujitsu LifeBook U748 Touch - Fotka 2/4Notebook Fujitsu LifeBook U748 Touch - Fotka 3/4Notebook Fujitsu LifeBook U748 Touch - Fotka 4/4
Fotografia má ilustratívny charakter.

Fujitsu LifeBook U748 Touch

 

Fujitsu Lifebook U748 Touch

Hlavný dôraz je v prípade Ultrabookov kladený na ich mobilitu a atraktívnosť. Ani Fujitsu Lifebook nie je v tomto prípade výnimkou a svojich potenciálnych užívateľov láka nielen nízkou hmotnosťou, ale aj precíznosťou spracovania v kombinácii s moderne vyzerajúcim dizajnom. Nechýba ani displej s až ohromujúcim rozlíšením alebo možnosť rýchleho mobilného pripojenia kedykoľvek a kdekoľvek pri vybraných modeloch. Ani to ale zďaleka nie je všetko. Keďže je väčšina dôležitých informácií poslednej doby digitálneho typu je potrebné myslieť aj na zabezpečenie týchto dát . Aj tu ide rad notebookov U748 až na hranicu dnes možného.

Fujitsu LifeBook U748 Touch

Výkonná mobilná kancelária

Pohodlná práca kdekoľvek vďaka celému radu funkcií pre najnáročnejších mobilných užívateľov, to sú Ultrabooky Fujitsu Lifebook U748. Moderné procesory Intel Core , v kombinácii s dostatkom operačnej pamäte, zaručujú vynikajúci výkon pre náročné aplikácie. Ďalej si môžete vybrať model s hybridným alebo SSD pevným diskom a niekoľko variantov rozlíšenia displeja siahajúce až k Full HD s dotykovou obrazovkou (podľa konfigurácie) . Možností je celý rad, stačí si len vybrať.

Fujitsu LifeBook U748 Touch

Zvoľte si to správne zabezpečenie

V podnikovej sfére je zabezpečenie a správa jedným zo základných parametrov pre investíciu do informačných technológií. V prípade rady Lifebook si môžete vybrať z radu možností zabezpečenia v konfigurácii aká vám bude vyhovovať. K dispozícii sú modely s voliteľným snímačom dlaňových ciev alebo odtlačkov prstov, služby Zdokonalená ochrana proti krádeži (ATP) a Šifrovanie celého disku (FDE), voliteľná čítačka čipových kariet SmartCard, alebo voliteľný modul TPM (Trusted Platform Module). Je len na vás akú bezpečnosť vyžadujete.

Fujitsu LifeBook U748 Touch

Skvelá konektivita

Ako už bolo spomenuté Ultrabooky Lifebook U748 podporujú celú škálu možností pripojenia k internetu. Samozrejmosťou je WiFi , alebo výsuvný konektor LAN. ale nechýba ani rozhranie Bluetooth . Medzi voliteľné vlastnosti ďalej patria napríklad moduly 3G a 4G pripojenie k mobilným sieťam (podľa konfigurácie) . Dokovací konektor pre replikátor portov spoločný pre rad Lifebook E vám uľahčí pripojenie periférií v kancelárii as portami VGA a Display Port ľahko pripojíte ďalšie zobrazovacie zariadenia kdekoľvek budete potrebovať.

Fujitsu LifeBook U748 Touch

Pohodlný a napriek tomu nadčasový design

Mnohé zaiste poteší tenké prevedenie, kde výrobca uvádza hrúbku iba 19 mm v kombinácii s nepatrnou hmotnosťou od 1.55 kg . To so sebou však prináša riziká pre egronomickosť zariadenia ako celku. Nemusíte sa obávať, aj táto stránka použitia bola braná do úvahy. Navyše je potrebné tu uviesť napríklad voliteľné podsvietenie klávesnice, prevedenie displeja s magnéziovým krytom vrátane podpory dotykového ovládania pri vybraných modeloch a hliníkovú opierku zápästia.

Fujitsu LifeBook U748 Touch

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 8350U 1.7 GHz Kaby Lake R 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel UHD Graphics 620 
Displej 
14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný - dotykový 
Operačný systém 
Windows 11 Pro 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, 4G modem, podsvietená klávesnica 
Farba 
čierna 
Rozmery
332.6 × 19 × 234 (mm)
Hmotnosť
1.6 kg