Dell Latitude 7389 2v1

34x

Notebook Dell Latitude 7389 2v1 - Intel Core i7 7600U 2.8 GHz, 16 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 620, 13.3 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Home

344,72 €
320,57 €Cena s DPH
264,93 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:Dell
Kód:1413390
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • - 24 €
Dotykový displej
Notebook Dell Latitude 7389 2v1
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Dell Latitude 7389 2v1

Kde sa pretína krása s produktivitou

Pohodlne pracujte s týmto 13" zariadením 2 v 1 so skvelým displejom a dotykovou obrazovkou. Procesory Intel® a vynikajúce zabezpečenie vám zaistia produktivitu, nech ste kdekoľvek.

Bezkonkurenčný zážitok z obrazu: Zariadenie 2 v 1 vynikne v každom profesionálnom prostredí, vďaka 13,3" displeju s rozlíšením Full HD a sklom Corning® Gorilla® Glass 4. Navyše uvidíte viac podrobností s menej výpadkami vďaka tenkému čelnému rámčeku navrhnutému pre vyššiu produktivitu.

Pracujte na ceste: Pracujte po celý deň a odhaľte mimoriadnu flexibilitu v podobe dotykovej obrazovky, vďaka ktorej môžete rýchlo pristupovať k aplikáciám alebo používať voliteľné aktívne pero a robiť si rýchle poznámky. Aktívne pero s technológiou Wacom vytvára realistickejší pocit pera na papieri s menším oneskorením a možno ich magneticky prichytiť k zariadeniu 2 v 1, aby bolo vždy po ruke.

Vynikajúca flexibilita: Režim stanu, notebooku, stojana aj médií umožňuje zobraziť prácu z takmer akéhokoľvek pozorovacieho uhla bez nutnosti spomaliť. Zobrazovacie režimy spoločne s voliteľnou podsvietenou klávesnicou a 2tlačítkovým touchpadom prinášajú ďalšiu úroveň univerzálneho zobrazenia, vďaka ktorému vidíte viac svojich úloh za akéhokoľvek osvetlenia.

Prihlásenie jediným pohľadom: Aktivujte funkciu Windows Hello pomocou voliteľnej infračervenej kamery, ktorá uľahčuje rozpoznávanie tváre a zaisťuje ľahký a bezpečný prístup.

Dell Latitude 7389 2v1

Výkonné a všestranné zariadenie pre maximálnu produktivitu

Výkon bez kompromisov: Najnovšia 7. generácia procesorov Intel® Core i prináša do flexibilnej konštrukcie 2 v 1 rovnako vysoký výkon ako v notebooku.

Zmestí sa kamkoľvek: S iba 3,11 librami hmotnosti môžete so svojím zariadením 2 v 1 cestovať kamkoľvek. Je dostatočne malé a ľahké, aby sa zmestilo do ľubovoľného prepravného obalu, ktorý vyhovuje vášmu životnému štýlu, od kufríkov až po športové tašky. Stačí ho vziať a ísť bez toho, aby vás ťahal k zemi.

Rýchle a efektívne: Až 16 GB pamäte LPDDR3 a až 1 TB úložiska typu PCIe pojmú všetky vaše projekty a zaistia ich rýchly beh.

Dell Latitude 7389 2v1

Profesionálne riešenie zabezpečenia

Chráňte svoje prihlasovacie údaje: Zabezpečovací procesor Dell ControlVault™ 2.0 poskytuje výnimočné možnosti overovania. Toto riešenie ukladá a chráni vaše heslá, biometrické overovanie a kódy zabezpečenia; vaše prihlasovacie údaje teda budú zabezpečené bez ohľadu na to, kam vás práca zavedie.

Inteligentné zabezpečenie: Zariadenie Latitude 7389 2 v 1 ponúka viac možností zabezpečenia, ktoré si môžete vybrať podľa svojich potrieb. Funkcie zahŕňajú základný hardvér na ochranu pred neoprávneným prístupom pomocou viacfaktorového overovania, ako je dotyková čítačka odtlačkov prstov, kontaktná čítačka čipových kariet s certifikáciou FIPS 201 a bezkontaktná čítačka čipových kariet NFC s certifikáciou Control Vault 2™ FIPs 140-2 úrovne 3.

Ochrana na cestách: Technológia Intel® vPro™ spravuje vaše zariadenie a chráni ho pred softvérovými útokmi. Diagnostiku a opravy zariadenia Latitude 7389 2 v 1 môžete vykonávať vzdialene a zároveň šetriť energiu.

Dell Latitude 7389 2v1

Flexibilné možnosti dokovania

Dok Dell | WD15: Napájajte notebook Latitude a pripojte až dva monitory s rozlíšením Full HD a ďalšie periférne zariadenia jedným káblom DisplayPort™ cez USB typu C.

Bezdrôtový dok Dell: Bezdrôtovo rozšírte svoje pracovisko vďaka technológii Intel® WiGig a pripojte notebook k viacerým monitorom a príslušenstvu.

Dell Latitude 7389 2v1

Nádherný design

Notebooky Latitude a zariadenia 2 v 1 majú nápadité prevedenie, na ktoré budete hrdí. Notebooky Latitude sú vyrobené z prvotriednych materiálov, napríklad z recyklovaných uhlíkových vlákien, a môžete sa spoľahnúť na ich odolnosť a zároveň využívať najmenšie a najľahšie prevedenie na svete. A vďaka skvelým displejom a tenkým rámčekom sa môžete plne ponoriť do nádherného zobrazenia, ktoré vám notebook Latitude sprostredkuje.

Dôvera od odvetvia IT

Portfólio Dell Latitude zahŕňa najlepšie zabezpečené notebooky a zariadenia 2 v 1 na svete. Môžete v kľude odpočívať s vedomím, že vaše dáta sú neustále v bezpečí vďaka širokej škále biometrických čítačiek a šifrovaných pevných diskov. Zjednodušte vzdialenú správu a možnosti nasadenia pomocou balíka Dell Client Command Suite. Na základe viac ako desiatich rokov skúseností s využívaním ekologických materiálov navyše získate dobrý pocit vďaka menšiemu množstvu odpadov z produktu aj obalu.

Dell Latitude 7389 2v1

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 7600U 2.80 GHz Kaby Lake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR3 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 620 
Displej 
13.3" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - lesklý - dotykový 
Operačný systém 
Windows 10 Home 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, 2xUSB 3.1 Type-C, HDMI 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, 4G modem, podsvietená klávesnica 
Konvertibilita 
Překlopitelný 
Farba 
čierna 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia