Lenovo ThinkCentre M83 10AH SFF

83x

Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AH SFF - Intel Core i5 4440 3.1 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 4600, Windows 10 Pro

117,07 €Cena s DPH
96,75 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1407971
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • posledný kus
  Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AH SFF
  Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AH SFF - Fotka 1/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AH SFF - Fotka 2/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AH SFF - Fotka 3/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AH SFF - Fotka 4/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AH SFF - Fotka 5/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AH SFF - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkCentre M83 10AH SFF

  Malé rozmery a veľká produktivita

  Využite trvalú stabilitu a spoľahlivosť počítačov ThinkCentre a pozdvihnite výkon vašej firmy na novú úroveň. Energeticky efektívny počítač ThinkCentre M83 využíva procesory Intel Core štvrtej generácie pracujúce s nižšími prevádzkovými teplotami a ponúka pokročilé bezdrôtové rozhrania, lepšie zabezpečenie a ďalšie funkcie zaisťujúce dosiahnutie vyššej produktivity.

  Lenovo ThinkCentre M83 10AH SFF

  Podpora viacerých monitorov

  Zvýšte svoju produktivitu na maximum pomocou až troch monitorov – alebo mozaikového usporiadania štyroch monitorov. Pracovná plocha rozšírená na niekoľko monitorov a jednoduchšie prepínanie medzi aplikáciami pomáha obmedziť výskyt chýb a zvýšiť produktivitu. (Vyžaduje ďalšie voliteľné konektory DisplayPort.)

  Vysoké zabezpečenie a jednoduchá správa

  Stolové počítače M83 sú vybavené najlepšími dostupnými nástrojmi na zabezpečenie, vrátane možnosti vypnutia USB portov, ktorá pomáha znížiť riziko odcudzenia dát a zabrániť neoprávnenému použitiu zariadenia na ukladanie dát. Active Protection System zaisťuje ochranu pevného disku. Trusted Platform Module (TPM) šifruje dáta a dôverné informácie, ako napr. heslá a digitálne certifikáty. Tým sa zvyšuje zabezpečenie aplikácií, elektronických transakcií a online komunikácie. Stolný počítač M83 môže byť navyše voliteľne vybavený spínačom pre detekciu vniknutia do šasi, ktorý upozorní používateľa na akékoľvek neoprávnené pokusy o otvorenie šasi. K dispozícii je aj fyzické zabezpečenie pomocou káblového zámku a podpora technológie Computrace.

  Inovatívny systém chladenia

  Technológia Intelligent Cooling Engine (ICE) 3.0 je navrhnutá tak, aby poskytovala ideálnu rovnováhu medzi teplotou a tichým chodom a zaisťovala dlhú životnosť stolného počítača. Podľa toho, či chcete uprednostniť lepšie chladenie alebo tichý chod, si môžete vybrať požadovaný režim, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu pracovnému prostrediu. ICE 3.0 navyše umožňuje prevádzku počítača pri vyšších teplotách, pretože vykonáva monitorovanie systému a zobrazuje upozornenie na vysokú teplotu, čím zabraňuje prehriatiu, takže sa už nemusíte obávať narušenia plynulého chodu podniku.

  Lenovo ThinkCentre M83 10AH SFF

  Veľa úložného priestoru a minimálny dopad na životné prostredie

  M83 ponúka druhý voliteľný pevný disk (2,5") a podporu dvoch grafických kariet. Celkom môžete využiť až tri pevné disky a jednu tenkú ODD mechaniku.

  Certifikácia Cisco EnergyWise umožňuje vykonávať monitorovanie spotreby energie počítačov vo firme a Lenovo Power Manager vám pomáha šetriť energiu a znížiť náklady. Okrem toho certifikácia, ako napríklad ENERGY STAR 5.2, ULE Gold a EPEAT Gold a napájací zdroj (PSU) s účinnosťou 92 % a certifikáciou 80+ Platinum, prispievajú k ochrane planéty aj vášmu lepšiemu výsledku hospodárenia.

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 4440 3.1 GHz Haswell 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 4600 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  4xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, 2xDisplayPort, VGA, COM, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Desktop 
  Rozmery
  102 × 338 × 375 (mm)
  Hmotnosť
  7.8 kg