Dell Precision T7910

25x

Počítač Dell Precision T7910 - Intel Xeon 2x E5 2630 v4 2.2 GHz, 64 GB, 2500 GB Kombinované, DVD-ROM, nVidia Quadro M4000, Windows 10 Pro

812,6 €Cena s DPH
671,57 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1406843
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Počítač Dell Precision T7910
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Dell Precision T7910

  Myšlienky potrebujú skvelé pracovné stanice.

  Najvýkonnejšie škálovateľné pracovné stanice Dell s až dvoma procesormi Intel® Xeon®. Až štyri grafické karty a voliteľné polia RAID na až osem pevných diskov.

  Špičkový výkon poskytovaný viacjadrovými procesormi

  • Najnovšie procesory Intel® Xeon®: Skvelý výkon pre rýchle fungovanie tých najzložitejších a najnáročnejších aplikácií poskytuje nová generácia výkonných procesorov Intel® Xeon® radu E5-2600 až v4 s až 22 jadrami na procesor (podľa konfigurácie) . Precision Tower 7910 je ideálnym riešením pre výpočtovo náročné aplikácie ako sú vykresľovanie, simulácia a analýzy. Okrem ohromujúceho nárastu výkonu môže variant kvapalinového chladenia Dell zlepšiť hlučnosť systému až o 38%.
  • Výkonná grafika a pamäť: výkonné grafické karty NVIDIA® Quadro® a AMD FirePro™ (podľa konfigurácie) ponúkajú veľký výkon, ktorý potrebujete na spúšťanie náročných softvérových aplikácií. Až 675 W príkonu je vyhradené pre grafiku. Nové grafické karty Quadro a FirePro ponúkajú väčšie množstvo vyhradenej grafickej pamäte pre veľké dátové sady. Systémová pamäť využíva moduly najnovšej technológie DDR4 ECC.
  • Výkonné úložiská: Počítač Precision Tower 7910 je dodávaný s integrovaným 12Gb/s radičom RAID a zdvojnásobuje rýchlosť vstupov a výstupov oproti našim pracovným staniciam predchádzajúcej generácie. Pre najrýchlejšie a najspoľahlivejšie ukladanie obsahu si vyberte aktívne chladené riešenie úložiska Dell Precision Ultra-Speed Drive Duo so štyrmi diskami SSD PCIe NVMe (podľa konfigurácie) – až štyrikrát rýchlejšie ako tradičné úložisko s diskami SSD SATA.

  Dell Precision T7910

  Certifikované pre bezproblémovú spoľahlivosť

  Certifikácia ISV (Independent Software Vendor) potvrdzuje, že vami zakúpené pracovné stanice Precision boli testované za účelom zaručenia hladkého chodu vysoko náročných aplikácií, na ktoré sa každý deň spoliehate. Certifikácia ISV je výsledkom precíznej výroby a dôkladného testovania za účelom optimalizácie výkonu a spoľahlivosti pre špičkové aplikácie pre oblasti strojárstva, výroby, médií, zábavného priemyslu, zdravotníctva, prírodných vied, ropného priemyslu, plynárenstva, ekonómie a finančných služieb. Aplikácie s certifikáciou ISV pre produkty Dell zahŕňajú najobľúbenejšie softvérové aplikácie nezávislých dodávateľov, ako napríklad:

  • softvér Dassault Systèmes vrátane produktov CATIA a SolidWorks;
  • sadu Autodesk Product Design Suite vrátane produktov Inventor® a AutoCAD, 3D CAD a Revit®;
  • riešenie Adobe Creative Cloud® vrátane produktov Premiere Pro CC a After Effects® CC;
  • softvér PTC vrátane produktov PTC Creo a Pro/ENGINEER Wildfire 4.0;
  • softvér Siemens vrátane produktov Solid Edge, Tecnomatix a NX;
  • Barco
  • Schlumberger Petrel

  Dell Precision T7910

  Premyslený design

  Vyrobené pre prácu: Pevné disky prístupné spredu a externe odpojiteľný zdroj napájania na šasi s inovatívnym dizajnom zaisťujú vynikajúci prístup k vnútorným komponentom a jednoduchú údržbu a upgrade.

  Prispôsobiteľná správa

  • Jednoduché aktualizácie: Jedna aktualizácia pre všetky zariadenia vďaka jedinečnému rozšíreniu Intel® vPro™ spoločnosti Dell pre vzdialenú správu systému BIOS a možnosti vymazania pevného disku aj pri vypnutom systéme.
  • Balík Dell Client Command Suite: Balík Dell Client Command Suite integruje do pracovných staníc Dell Precision jedinečné možnosti správy, poskytuje zadarmo nástroje pre automatizáciu, ktoré pomáhajú automatizovať a zefektívniť nasadenie, monitorovanie a aktualizácie systému v zložitých prostrediach IT.
  • Vo svojej triede najlepšej integrácie: Naše nástroje pre automatizáciu spolupracujú so všetkými konzolami pre správu a bezproblémovo sa integrujú do nástroja Microsoft System Center 2012. Umožňujú vykonať o 77 % menej krokov pri importe ovládačov.

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  2x Intel Xeon E5 2630 v4 2.2 GHz Broadwell 
  Operačná pamäť 
  64 GB DDR4 
  Pevný disk 
  500 GB SSD + 2000 GB HDD 
  Optická mechanika 
  DVD-ROM 
  Grafická karta 
  nVidia Quadro M4000 8 GB 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  6xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, 4xDisplayPort, COM, 2xLAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Midi Tower 
  Rozmery
  216 × 438 × 545 (mm)
  Hmotnosť
  16.9 kg