HP ProBook 650 G4

218x

Notebook HP ProBook 650 G4 - Intel Core i5 8350U 1.7 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 620, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Home

312,2 €
275,61 €Cena s DPH
227,78 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1394320
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • zľava
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • - 36 €
Notebook HP ProBook 650 G4
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

HP ProBook 650 G4

 

pracovné ProBook

Počítač HP ProBook 650 so zbrusu novým moderným tenkým dizajnom poskytuje výkon na firemnej úrovni, zabezpečenie, správu a zároveň podporu súčasných technológií i možnosti pripojenia starších zariadení. Ideálne pre profesionálov v podnikovom prostredí alebo v malých a stredne veľkých firmách, ktorí hľadajú cenovo dostupnú kombináciu inovácie, základného zabezpečenia a multimediálnych funkcií.

HP ProBook 650 G4

Nový tenký dizajn

Precízny tenké šasi s prirodzene striebornou modernou povrchovou úpravou bolo navrhnuté tak, aby spĺňalo testovanie MIL-STD 810G. Navyše podporuje niekoľko možností dokovania HP umožňujúce postupný prechod na moderné dokovacej riešenie.

vysoký výkon

Zrýchlite chod náročných pracovných aplikácií vďaka voliteľnému štvorjadrovému procesoru Intel Core 8. generácie (podľa konfigurácie) a samostatnej grafickej karte.

HP ProBook 650 G4

Postavené na bezpečnom základe

Hardvérové riešenia zabezpečenia od spoločnosti HP s funkciou automatického opravenie a obsiahlymi možnosťami správy ochráni váš počítač pred škodlivým malwarom a hrozbami budúcnosti. Vďaka funkciám HP Sure Start Gen4 a HP Sure Click6 bude váš počítač chránený, od systému BIOS až po prehliadač.

 • Nenechajte sa ničím obmedzovať
  Majte dostatok výkonu po celý deň so systémom Windows 10 Pre a spoľahnite sa na silné zabezpečenia, funkcie pre spoluprácu a bohatú konektivitu od spoločnosti HP.
 • Podporte svoju kreativitu
  Zvládajte náročné grafické úlohy a videá vďaka displeju s vysokým rozlíšením 4k a voliteľnou samostatnou grafickou kartou AMD Radeon ™ RX540 (podľa konfigurácie).
 • Ochráňte svoje súkromie
  Už nikdy sa nemusíte obávať, že vás niekto sleduje - nechajte to na integrovanej kamere HP Privacy, ktorá je vybavená mechanickou uzávierkou na ochranu pred zlomyseľným pozorovaním.
 • Ochrana na úrovni firmvéru
  Chráňte počítač vďaka hardvérovo vynútenej samoregeneračné ochrane v rámci funkcie HP Sure Start Gen4, ktorá automaticky zotavuje systém BIOS.
 • spoľahlivé prechádzanie
  Chráňte počítač pred webovými stránkami a webovými súbory .pdf infikovanými malwarom, ransomware alebo vírusy vďaka aplikácii HP Sure Click.
 • Chráňte svoje identity s aplikáciou HP Multi-Factor Authenticate Gen2
  Maximalizujte zabezpečenie vďaka trom faktorom overovania, vrátane hesiel a voliteľnej čítačky odtlačkov prstov (podľa konfigurácie).
 • Pripravený k nasadeniu
  Notebook ProBook, ktorého konštrukcia spĺňa podmienky testovania podľa špecifikácie MIL-STD 810G, vám pomôže zvládnuť pracovné zaťaženie.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 8350U 1.7 GHz Kaby Lake R 
Operačná pamäť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel UHD Graphics 620 
Displej 
15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 11 Home 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, HDMI, VGA, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, numerická klávesnica, podsvietená klávesnica 
Farba 
strieborná 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
377 × 24 × 257 (mm)
Hmotnosť
2.18 kg