27" LCD HP X27qc Gaming Monitor

7x

Monitor 27" LCD HP X27qc Gaming Monitor - 27 " 2560 x 1440 px IPS

247,52 €Cena s DPH
204,56 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:HP
Kód:1394001
Typ:predvádzací
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Monitor 27" LCD HP X27qc Gaming Monitor
  Monitor 27" LCD HP X27qc Gaming Monitor - Fotka 1/5Monitor 27" LCD HP X27qc Gaming Monitor - Fotka 2/5Monitor 27" LCD HP X27qc Gaming Monitor - Fotka 3/5Monitor 27" LCD HP X27qc Gaming Monitor - Fotka 4/5Monitor 27" LCD HP X27qc Gaming Monitor - Fotka 5/5
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  27" LCD HP X27qc Gaming Monitor

  Herný monitor HP X27qc QHD

  Novo definované hranie vo vysokom rozlíšení so zakrivenými monitormi VA 1500R, 165 Hz, s krátkou odozvou 1 ms a technológiou AMD FreeSync™ Premium

  Neuveríš, kým neuvidíš

  Prehnuté monitory VA 1500R s rozlíšením Quad HD (2 560 x 1 440) ponúkajú viac priestoru na hry. Nechaj sa pohltiť bohatou paletou farieb a priprav sa na akciu vďaka ultraširokým pozorovacím uhlom.

  Hrajte v pohodlí

  Prehnutý panel, ktorý obmedzuje námahu očí a má filter HP Eye Ease s certifikáciou Eyesafe®, ktorý odstraňuje škodlivé vysokoenergetické modré svetlo a zachováva presnosť farieb. Dosiahnite pohodlie pomocou nastaviteľnej základne.

  Plynulé pohyby

  Spoľahni sa na rýchle reakcie vďaka 165 Hz displeju s mimoriadne rýchlou dobou odozvy 1 ms a užívaj si neuveriteľne plynulé hranie s technológiou AMD 4 FreeSync™ Premium.

   

  Pohlcujúce zážitok z každej hry.

  • Displej s certifikáciou Eyesafe® - Displeje s certifikáciou Eyesafe® spĺňajú požiadavky na tlmenie modrého svetla TÜV a štandardy Eyesafe® na ochranu očí pred škodlivým žiarením modrého svetla bez akéhokoľvek skreslenia farieb. Chráni tak oči pred námahou pri dlhodobej práci.
  • Upravte nastavenie podľa svojich potrieb - Uprav obrazovku tak, aby si ju mohol pohodlne sledovať aj s možnosťou naklonenia.
  • Obaly z udržateľných zdrojov - Spoločnosť HP sa snaží hľadať nové spôsoby, ako znížiť množstvo materiálov v obaloch a zvýšiť využitie recyklovaných materiálov v dizajne.
  • Panel VA - Užívaj si široké 178 ° pozorovacie uhly a hlbšie čierne odtiene zaisťujúce vysoký, bohatý kontrast.
  • Zakrivený monitor 1,500R - Dramatické zakrivenie prináša neuveriteľne realistický a pohlcujúci herný zážitok.
  • Obnovovacia frekvencia 165 Hz - Ostrá akcia a neuveriteľne responzívne hranie prakticky bez artefaktov alebo trhania obrazu.
  • Technológia AMD FreeSync™ Premium - S technológiou AMD FreeSync™ Premium sa môžeš pri hraní spoľahnúť na vysokú obnovovaciu frekvenciu, kompenzáciu nízkej snímkovej frekvencie a nízku latenciu.
  • Kompatibilita s konzolami - Stačí zapojiť a môžeš sa ľahko pripojiť k svojim obľúbeným herným konzolám novej aj budúcej generácie.
  • 1-milisekundová doba odozvy s technológiou Overdrive - Eliminuje rozmazanie pohybu a umožňuje ostrý a plynulý obraz nezávisle od obsahu.
  • Doba odozvy pohyblivého obrazu - Výrazne znižuje rozmazanie pohybu a zaisťuje tak plynulejší obraz.
  • OMEN Gaming Hub - OMEN Gaming Hub predstavuje jedinečné centrum, ktoré zaistí lepšie herné zážitky. Aplikácia OGH ti bude pri hraní pomáhať pomocou softvérových vylepšení, možností ovládania hardvéru a služieb v reálnom čase.
  • Displej QHD - Neuveriteľne ostré detaily a úchvatné rozlíšenie v podobe 3,7 milióna pixelov.
  • Veľmi presné farby – 97% farebná škála sRGB pre dokonalú reprodukciu farieb.
  • Zo stola na stenu - Držiak VESA umožňuje ľahké pripevnenie na stenu alebo rameno.
  • Displej s tenkým rámčekom na troch stranách - Užívaj si väčší obraz vďaka displeju s tenkým rámčekom na troch stranách, ktorý maximalizuje obrazovú plochu.

  Parametre a špecifikácie

  Displej 
  27" LCD IPS WQHD s rozlíšením 2560 x 1440 
  Rozhranie 
  DisplayPort, HDMI 
  Farba 
  čierna 
  Rozmery
  611.3 × 511.1 × 211.5 (mm)
  Hmotnosť
  6.9 kg

  Monitor 27" LCD HP X27qc Gaming Monitor je zaradený tiež v týchto kategóriách: