27" LCD HP X27q Gaming Monitor

8x

Monitor 27" LCD HP X27q Gaming Monitor - 27 " 2560 x 1440 px IPS

247,52 €Cena s DPH
204,56 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1393985
Typ:predvádzací
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Monitor 27" LCD HP X27q Gaming Monitor
  Monitor 27" LCD HP X27q Gaming Monitor - Fotka 1/6Monitor 27" LCD HP X27q Gaming Monitor - Fotka 2/6Monitor 27" LCD HP X27q Gaming Monitor - Fotka 3/6Monitor 27" LCD HP X27q Gaming Monitor - Fotka 4/6Monitor 27" LCD HP X27q Gaming Monitor - Fotka 5/6Monitor 27" LCD HP X27q Gaming Monitor - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  27" LCD HP X27q Gaming Monitor

  Herný monitor HP X27q QHD (2V7U5AA)

  Prinášame revolúciu do odvetvia hrania vo vysokom rozlíšení vďaka technológii IPS, 165Hz displeju, 1ms dobe odozvy, technológii AMD FreeSync™ Premium a mimoriadne bohatej palete farieb.

  Hrajte v pohodlí

  HP Eye Ease s certifikáciou Eyesafe® zabraňuje emisiám vysokoenergetického modrého svetla a zachováva presnosť farieb. Nastaviteľná základňa navyše poskytuje maximálne pohodlie.

  Neuveríš, kým neuvidíš

  Nechaj sa pohltiť bohatou paletou farieb a priprav sa na akciu vďaka ultraširokým pozorovacím uhlom displeja IPS so štandardom HDR 400 a rozlíšením Quad HD (2 560 x 1 440).

  Plynulé pohyby

  Spoľahni sa na rýchle reakcie vďaka 165Hz displeju s mimoriadne rýchlou 1ms dobou odozvy a užívaj si neuveriteľne plynulé hranie s technológiou AMD 4 FreeSync™ Premium.

   

  Život je hra.

  • Displej s certifikáciou Eyesafe® - Displeje s certifikáciou Eyesafe® spĺňajú požiadavky na tlmenie modrého svetla TÜV a štandardy Eyesafe® na ochranu očí pred škodlivým žiarením modrého svetla bez akéhokoľvek skreslenia farieb. Chráni tak oči pred námahou pri dlhodobej práci.
  • Upravte nastavenia podľa svojich potrieb - Nastav si výšku obrazovky s možnosťou otočenia a sklonu.
  • Obaly z udržateľných zdrojov - Spoločnosť HP sa snaží hľadať nové spôsoby, ako znížiť množstvo materiálov v obaloch a zvýšiť využitie recyklovaných materiálov v dizajne.
  • Pridajte sa k najlepším – S technológiou IPS uvidíte na obrazovku jasne z prakticky každého uhla. Každé miesto v dome bude tým najlepším.
  • HDR 400 - Užívaj si jasnú obrazovku a realistické vizuálne spracovanie obrazu vďaka vylepšenému kontrastu.
  • Obnovovacia frekvencia 165 Hz - Ostrá akcia a neuveriteľne responzívne hranie prakticky bez artefaktov alebo trhania obrazu.
  • Technológia AMD FreeSync™ Premium - S technológiou AMD FreeSync™ Premium sa môžeš pri hraní spoľahnúť na vysokú obnovovaciu frekvenciu, kompenzáciu nízkej snímkovej frekvencie a nízku latenciu.
  • Kompatibilita s konzolami - Stačí zapojiť a môžeš sa ľahko pripojiť k svojim obľúbeným herným konzolám novej aj budúcej generácie.
  • 1-milisekundová doba odozvy s technológiou Overdrive - Eliminuje rozmazanie pohybu a umožňuje ostrý a plynulý obraz nezávisle od obsahu.
  • Doba odozvy pohyblivého obrazu - Výrazne znižuje rozmazanie pohybu a zaisťuje tak plynulejší obraz.
  • OMEN Gaming Hub - OMEN Gaming Hub predstavuje jedinečné centrum, ktoré zaistí lepšie herné zážitky. Aplikácia OGH ti bude pri hraní pomáhať pomocou softvérových vylepšení, možností ovládania hardvéru a služieb v reálnom čase.
  • Displej QHD - Neuveriteľne ostré detaily a úchvatné rozlíšenie v podobe 3,7 milióna pixelov.
  • Veľmi presné farby – 99% farebná škála sRGB pre dokonalú reprodukciu farieb.
  • Zo stola na stenu - Držiak VESA umožňuje ľahké pripevnenie na stenu alebo rameno.
  • Displej s tenkým rámčekom na troch stranách - Užívaj si väčší obraz vďaka displeju s tenkým rámčekom na troch stranách, ktorý maximalizuje obrazovú plochu.

  Parametre a špecifikácie

  Displej 
  27" LCD IPS WQHD s rozlíšením 2560 x 1440 
  Rozhranie 
  DisplayPort, HDMI 
  Farba 
  čierna 
  Rozmery
  613.5 × 512.4 × 211.5 (mm)
  Hmotnosť
  6.3 kg

  Monitor 27" LCD HP X27q Gaming Monitor je zaradený tiež v týchto kategóriách: