Lenovo ThinkPad L580

90x

Notebook Lenovo ThinkPad L580 - Intel Core i7 8550U 1.8 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 620, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Home

412,4 €Cena s DPH
340,82 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1393172
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Lenovo ThinkPad L580
  Notebook Lenovo ThinkPad L580 - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad L580 - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad L580 - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad L580 - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad L580 - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad L580 - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Lenovo ThinkPad L580


  Notebook Lenovo ThinkPad L580

  Notebook Lenovo ThinkPad L580 vám prináša viac, než by ste čakali. Je tenký, ľahký a napriek tomu vyniká odolnou konštrukciou, vysokým výkonom a dlhou výdržou na batériu. ThinkPad L580 oceníte pre každodennú prácu a stane sa spoľahlivým partnerom pre vaše podnikanie alebo príjemným spoločníkom v domácnosti. Spoznajte pohodlie mobilnej kancelárie v podaní notebooku ThinkPad L580.

  Notebook ThinkPad je zárukou kvality

  Podporte svoje podnikanie na cestách notebookom Lenovo ThinkPad L580. Kombinácia špičkových materiálov jednotlivých súčastí a overených komponentov robí z prenosných počítačov ThinkPad L580 neuveriteľne výkonná a odolná zariadení, na ktoré sa vždy môžete spoľahnúť.

  Lenovo ThinkPad L580

  Výkonná mobilná kancelária

  Prečo sa obmedzovať len výkonom stolného počítača v kancelárii? Aj na cestách môžete mať dostatok výkonu a rýchle pripojenie s notebookom ThinkPad L580. So špičkovými procesory Intel 7. alebo 8. generácie, v spojení s vysokou kapacitou operačnej pamäte DDR4 SDRAM (2 sloty až 32 GB) a výkonnými pevnými diskami SSD M.2 (až PCIe NVMe) alebo vysokokapacitnými HDD (nie je možné kombinovať s SSD), znesie porovnaní so stolnou pracovnou stanicou. Grafický výkon potom podporia integrované grafické riešenia Intel HD / UHD Graphics alebo diskrétne akcelerátor AMD Radeon vo vybraných modeloch. Využite rýchle bezdrôtové pripojenie WiFi ac a v niektorých modeloch tiež dokonca rýchle pripojenie k mobilným sieťam prostredníctvom voliteľného modulu WWAN.

  Vysoká odolnosť spĺňajúce armádne štandardy

  U notebooku Lenovo ThinkPad L580 si môžete byť istí, že konštrukcia prešla náročným testovaním. Displej, šasi, pánty, porty, systém chladenia, proste celý notebook je testovaný podľa náročných armádnych štandardov MIL-SPEC a v mnohých aspektoch je dokonca prekonáva. Notebook ThinkPad stráca akékoľvek slabé miesto, ktoré by ho mohlo ohroziť.

  Lenovo ThinkPad L580

  Pracujte celý deň bez straty energie

  Dlhé výdrže pri práci na batérie je dosiahnuté kombináciou moderného hardvérového vybavenia, na čele s procesormi Intel, a celého radu ďalších úsporných vlastností. Celková výdrž pri práci na 45 Wh batériu môže dosiahnuť až 12 hodín v závislosti od konfigurácie, nastavení správy napájania a spôsobu použitia. To vám umožní stráviť celý deň mimo kanceláriu a napriek tomu mať k dispozícii potrebné aplikácie. A ak energia dôjde nastupuje funkcia rýchleho nabíjania, ktorá doplní kapacitu batérie na cca. 80% za obyčajnú hodinu.

  Zabezpečenie podnikovej úrovne

  S notebooky radu ThinkPad L580 môžete, v závislosti na konfigurácii, zvoliť akú úroveň zabezpečenia vyžadujete. S voliteľnou čítačkou odtlačkov prstov získate skvelé možnosti zabezpečenia. Namiesto prácneho zadávanie hesla stačí slabý dotyk prsta a nehrozí možnosť odcudzeniu dát stratou alebo krádežou hesla. Navyše môže byť vo vybraných konfiguráciách vybavený aj modulom dTPM 2.0 (Trusted Platform Module), čo je špecializovaný čip určený na zabezpečenie hardvéru. Ďalšie voliteľné možnosti zabezpečenia sú technológie Intel vPro zvyšujúce ochranu a uľahčujúci spravovanie pri vykonávaní aktualizácií alebo čítačka čipových kariet. ThinkPad L580 je bezpečným partnerom pre vaše podnikanie.

  Lenovo ThinkPad L580

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 8550U 1.8 GHz Kaby Lake R 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel UHD Graphics 620 
  Displej 
  15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 11 Home 
  Rozhranie 
  2xUSB 3.0, HDMI 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, numerická klávesnica, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  čierna 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  335 × 22.5 × 235 (mm)
  Hmotnosť
  1.68 kg