Lenovo ThinkPad L490

25x

Notebook Lenovo ThinkPad L490 - Intel Core i7 8565U 1.8 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 620, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Home

364,23 €
323,58 €Cena s DPH
267,42 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:Lenovo
Kód:1392603
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • zľava
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
 • - 40 €
Notebook Lenovo ThinkPad L490
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Lenovo ThinkPad L490

 

Pracovný notebook Lenovo ThinkPad L480

Notebook Lenovo ThinkPad L480 vám prináša viac, než by ste čakali. Je tenký, ľahký a napriek tomu vyniká odolnou konštrukciou , vysokým výkonom a dlhou výdržou na batériu . ThinkPad L480 oceníte pre každodennú prácu a stane sa spoľahlivým partnerom pre vaše podnikanie alebo príjemným spoločníkom v domácnosti. Spoznajte pohodlie mobilnej kancelárie v podaní notebooku ThinkPad L480.

 • Výkon stolného počítača na cestách.
 • Hmotnosť len 1,68 kg a batéria s výdržou až 12.2 hodín s podporou rýchleho nabíjania.
 • Prešiel náročným armádnym testovaním MIL-SPEC pre vysokú spoľahlivosť .
 • Zabezpečenie podnikovej triedy.
 • Legendárna klávesnica ThinkPad s TrackPointom odolná poliatiu.
 • Konektor pre dokovaciu stanicu ThinkPad, ktorá rozšíri možnosti pripojenia a uľahčí použitie v kancelárii.

Lenovo ThinkPad L490

Notebook ThinkPad je zárukou kvality

Podporte svoje podnikanie na cestách notebookom Lenovo ThinkPad L480. Kombinácia špičkových materiálov jednotlivých súčastí a overených komponentov robí z prenosných počítačov ThinkPad L480 neuveriteľne výkonné a odolné zariadenia , na ktoré sa vždy môžete spoľahnúť.

Lenovo ThinkPad L490

Výkonná mobilná kancelária

Prečo sa obmedzovať iba výkonom stolného počítača v kancelárii? Aj na cestách môžete mať dostatok výkonu a rýchle pripojenie s notebookom ThinkPad L480. So špičkovými procesormi Intel Core 7. alebo 8. generácie, v spojení s vysokou kapacitou operačnej pamäte DDR4 (2 sloty až 32 GB) a výkonnými pevnými diskami SSD M.2 (až PCIe NVMe) alebo vysokokapacitnými HDD (nie je možné kombinovať s SSD), znesie porovnanie so stolnou pracovnou stanicou. Grafický výkon potom podporí integrované grafické riešenie Intel HD/UHD Graphics alebo diskrétny akcelerátor AMD Radeon vo vybraných modeloch. Využite rýchle bezdrôtové pripojenie WiFi ac av niektorých modeloch dokonca rýchle pripojenie k mobilným sieťam prostredníctvom voliteľného modulu WWAN.

Lenovo ThinkPad L490

Vysoká odolnosť spĺňajúca armádne štandardy

Pri notebooku Lenovo ThinkPad L480 si môžete byť istí, že konštrukcia prešla náročným testovaním. Displej, šasi, pánty, porty, systém chladenia, jednoducho celý notebook je testovaný podľa náročných armádnych štandardov MIL-SPEC av mnohých aspektoch ich dokonca prekonáva. Notebook ThinkPad stráca akékoľvek slabé miesto , ktoré by ho mohlo ohroziť.

Lenovo ThinkPad L490

Pracujte celý deň bez straty energie

Dlhé výdrže pri práci na batérie je dosiahnuté kombináciou moderného hardvérového vybavenia, na čele s procesormi Intel, a celého radu ďalších úsporných vlastností. Celková výdrž pri práci na 45 Wh batérii môže dosiahnuť niekoľko hodín v závislosti od konfigurácie, nastavenia správy napájania a spôsobu použitia. To vám umožní stráviť celý deň mimo kancelárie a napriek tomu mať k dispozícii potrebné aplikácie. A pokiaľ energia dôjde nastupuje funkcia rýchleho nabíjania, ktorá doplní kapacitu batérie na cca. 80% za hodinu.

Lenovo ThinkPad L490

Zabezpečenie podnikovej úrovne

S notebookmi radu ThinkPad L480 môžete, v závislosti od konfigurácie, zvoliť akú úroveň zabezpečenia vyžadujete. S voliteľnou čítačkou odtlačkov prstov získate skvelé možnosti zabezpečenia. Namiesto pracného zadávania hesla stačí obyčajný dotyk prsta a nehrozí možnosť scudzenia dát stratou alebo krádežou hesla. Navyše je notebook vybavený aj špecializovaným čipom dTPM 2.0 (Trusted Platform Module), ktorý pomáha spoľahlivo šifrovať obsah disku. Ďalšie voliteľné možnosti zabezpečenia sú: technológia Intel vPro (v závislosti od modelu procesora) zvyšujúca ochranu a uľahčujúcu správu pri vykonávaní aktualizácií, čítačka čipových kariet alebo infračervená kamera pre jednoduché prihlásenie identifikácií tváre. ThinkPad L480 je bezpečným partnerom pre vaše podnikanie .

Lenovo ThinkPad L490

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 8565U 1.8 GHz Whiskey Lake 
Operačná pamäť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel UHD Graphics 620 
Displej 
14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 11 Home 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, HDMI 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov 
Farba 
čierna 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
335 × 22.5 × 235 (mm)
Hmotnosť
1.7 kg