Lenovo ThinkPad L380

42x

Notebook Lenovo ThinkPad L380 - Intel Core i3 8130U 2.2 GHz, 8 GB, 500 GB SSD, Intel UHD Graphics 620, 13.3 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Home

245,87 €Cena s DPH
203,2 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1391548
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Lenovo ThinkPad L380
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Lenovo ThinkPad L380

   

  Vytvorený pre podnikanie a pripravený na čokoľvek

  Či už vás práca zavedie kamkoľvek, musíte pracovať tvrdo, aby ste úlohy dokončili. 13,3 "ThinkPad L380 je všestranný, výkonný a prenosný, takže vám uľahčí prácu. Je ľahko prenosný, disponuje najnovším procesorom a grafikou, skvelou pamäťou, veľkým úložiskom a robustným zabezpečením. Perfektné firemné zariadenia!

  Nech je vaša IT oddelenie rovnako spokojné ako vaši zákazníci

  Vďaka voliteľnej čítačke odtlačku prsta s dotykovým senzorom a dedikovanému čipu TPM 2.0 si môžete byť istí, že sú vaše dáta v bezpečí. A bol plne pretvorený pre mobilitu, čo znamená, že vaše IT oddelenie nebude musieť počúvať sťažnosti na ťažký notebook. Mobilita je vylepšená funkciou rýchleho nabíjania, vďaka ktorej nabijete až 80% výdrže za obyčajnú hodinu. L380 uľahčí vašim zamestnancom prácu a vaše IT oddelenie si oddýchne. Ďalšie detaily týchto funkcií sú uvedené nižšie.

  Lenovo ThinkPad L380

  Uľahčite si prácu

  L380 zvládne plnú pracovnú záťaž vďaka najnovším procesorom Intel Core (s voliteľnou technológiou Intel vPro pre vylepšené zabezpečenie a správu). 2x2 AC WiFi, LTE-A a celá škála portov vám umožní stále pripojenie k internetu a možnosť pripojenia externých zariadení. Zadávanie príkazov bude vďaka voliteľnému vícedotykovému displeju hračka. Dokončite prácu rýchlejšie.

  Buďte o krok napred, nech už vás život zavedie kamkoľvek.

  L380 bol vytvorený pre prácu na cestách a môžete ho tak vziať kamkoľvek. Voliteľná podsvietená klávesnica s bielym LED svetlom vám umožní pracovať aj za slabého osvetlenia a dokončiť tak úlohy aj v neskorých hodinách. A displej s rozlíšením FHD a technológiou IPS je tiež šetrný k vašim očiam. Vďaka 12-hodinový výdrži batérie sa nemusíte strachovať o výdrž a hľadať zásuvky. A keď potrebujete notebook zapojiť do siete, vďaka rýchlemu nabíjania získate 80% výdrže po obyčajné hodine.

  Lenovo ThinkPad L380

  Lepšie pripojenie, vyššia produktivita

  Či už sa potrebujete pripojiť k internetu alebo pripojiť periférne zariadenia, s L380 to je jednoduché. Zvýšené množstvo portov ako je USB typu C, USB 3.0 a HDMI umožňujú jednoduché pripojenie väčšiny periférnych zariadení, zatiaľ čo vám technológia Near Field Communication (NFC) ponúka pohodlie bezdrôtovej komunikácie medzi notebookom a inými zariadeniami NFC v okolí. Dvojpásmové pripojenie AC (2x2) a Bluetooth 4.2 vám umožní okamžité pripojenie k internetu.

  Zabudnite na zadávanie hesla

  S voliteľnou integrovanou čítačkou odtlačku prsta s dotykovým senzorom už si nikdy nebudete musieť pamätať heslo! Jednoducho sa dotknite čítačky odtlačku prsta a prihláste sa do vášho L380. L380 zabraňuje biometrickému hackovanie vďaka technológii proti spoofing, čo znamená, že je snímka odtlačku prsta uložený vo vnútri čipu a ako taký nie je pri prihlásení odoslaný k prihlasovaciemu overenie. Vaše dáta sú chránené tiež s dedikovaným Trusted Platform Module (dTPM), ktorý šifruje vaše informácie.

  Lenovo ThinkPad L380

  Skvelá výdrž batérie

  L380 je odolný a starostlivo testovaný. L380 sme vybavili spoľahlivosťou zariadení ThinkPad a jednoročnou a dvojročnú základnú zárukou s predĺžením až na 3 roky (pozrite sa na tabuľku služieb pre informácie o rozšírení).

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i3 8130U 2.20 GHz Kaby Lake 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  500 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel UHD Graphics 620 
  Displej 
  13.3" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 11 Home 
  Rozhranie 
  2xUSB 3.0, HDMI 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet 
  Farba 
  čierna 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  322 × 19 × 224 (mm)
  Hmotnosť
  1.46 kg