Dell Precision 3530

17x

Notebook Dell Precision 3530 - Intel Core i7 8850H 2.6 GHz, 16 GB, 256 GB SSD, nVidia Quadro P600, 15.6 " 1366 x 768 px, Windows 11 Pro

584,62 €Cena s DPH
483,15 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1377260
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Dell Precision 3530
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Dell Precision 3530


  Notebook Dell Precision 15 (3530)

  Mobilný pracovný nástroj, ktorý vás nenechá na holičkách ani v tých najnáročnejších podmienkach, to presne sú notebooky Dell Precision. Mobilná pracovná stanica Dell Precision 15 (3530) sú navrhnuté predovšetkým pre náročných profesionálov, ktorí k svojej práci vyžadujú špičkový výkon a technológie, ktoré využívajú na svojich stolných pracovných staniciach.

  • Výkonný mobilný procesor Intel.
  • Šasi bolo podrobené testovaniu MIL-STD 810G a požiadavky tohto testovania splnilo.
  • Nástroj Dell Precision Optimizer automaticky vyladí vašu pracovnú stanicu pre spúšťanie najobľúbenejších aplikácií nezávislých dodávateľov softvéru (ISV).

  Dell Precision 3530

  Mobilná pracovná stanica s výkonom desktopové

  Notebooky Dell Precision 15 (3530) ponúkajú výkon pracovných staníc a mobilitu notebookov v jedinom zariadení. Jedná sa teda o produkt bez kompromisov medzi mobilitou a výkonom. Potrebnú silu poskytujú najnovšie procesory Intel Core 8.generácie alebo Xeon v kombinácii s operačnou pamäťou DDR4 SDRAM a samozrejmosťou je možnosť voľby modelu s profesionálnou grafickou kartou pre CAD aplikácie.

  Dell Precision 3530

  Certifikácia pre profesionálne nasadenie

  Koncepcia profesionálneho notebooku vyžaduje precíznosť vo všetkých smeroch, a preto boli najpopulárnejšie profesionálne aplikácie testované a certifikované poprednými nezávislými predajcami softvéru (ISV) pre bezproblémové použitie s pracovnou stanicou Dell Precision 15 (3530).

  Dell Precision 3530

  Produktivita s nástrojom Dell Precision Optimizer

  Bezplatný doplnok Dell Precision Optimizer pre pracovné stanice Precision upravuje nastavenie systému za vás a automaticky prispôsobí pracovnú stanicu pre najobľúbenejšie aplikácie nezávislých dodávateľov softvéru. Každá aplikácia vyžaduje trochu iné nastavenie systému a pracovné stanice Precision sa dokáže prispôsobiť. Tento program sa naučí správanie akejkoľvek užívateľské aplikácie, odhalí možnosti optimalizácie pomocou strojového učenia a nasadí výkonová vylepšenia.

  Dell Precision 3530

  Stála spoľahlivosť ruka v ruke so službami a výhodami nad očakávania

  Všetko je konštruované pre maximálnu životnosť a vysokú odolnosť zariadenia ako celku. Použitie súčasťou najvyššej kvality a dlhoročné skúsenosti v oblasti návrhu, výroby a komplexného testovanie mobilných pracovných staníc zaisťujú vysoký štandard, spoľahlivosť a vašu maximálnu spokojnosť.

  Potrebné možnosti konektivity

  Predovšetkým bolo integrované veľmi univerzálne rozhranie USB Type-C (vybrané modely s podporou Thunderbolt 3), ktoré umožní nielen rýchle prenosy, ale aj nabíjanie ďalších zariadení, dokovania alebo výstup na ďalšie zobrazovacie zariadenia. Samozrejmosťou je potom integrácia rozhranie USB 3.0 / 3.1 Gen 1, Gigabit Ethernet, Bluetooth a Wi-Fi ac pre pripojenie k bezdrôtovým sieťam. Nechýba ani rozhranie HDMI a VGA pre pohodlné pripojenie externého monitora a celý rad ďalších prémiových vlastnosti.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 8850H 2.6 GHz Coffee Lake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  nVidia Quadro P600 4096 MB 
  Displej 
  15.6" LCD HD s rozlíšením 1366 x 768 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  3xUSB 3.0, HDMI, VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  čierna 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  376 × 24.3 × 250.6 (mm)
  Hmotnosť
  2.03 kg