Dell OptiPlex 7460 AIO

10x

Počítač Dell OptiPlex 7460 AIO - Intel Core i7 8700 3.2 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics 630, 23.8 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Home

687,85 €Cena s DPH
568,47 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1374426
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Počítač Dell OptiPlex 7460 AIO
  Počítač Dell OptiPlex 7460 AIO - Fotka 1/2Počítač Dell OptiPlex 7460 AIO - Fotka 2/2
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Dell OptiPlex 7460 AIO

  Dell OptiPlex 7460 All-in-One

  Počítač All-in-One s 23,8" displejom InfinityEdge a vynikajúcou technológiou pre zvýšenú produktivitu. S rozlíšením Full HD a možnosťami Intel® vPro™.

  Dell OptiPlex 7460 AIO

  Vynikajúca produktivita. Vynikajúce zobrazenie.

  • Elegantný a priestranný: Zariadenie All-in-one s 23,8" displejom InfinityEdge sa hladko začlení do akéhokoľvek pracoviska. Navrhnuté s využitím menšieho priestoru, umožňuje optimalizovať veľkosť obrazovky vďaka skvelej technológii displeja IPS s rozlíšením Full HD takmer bez okrajov.
  • Zakúste rozdiel: Matná bezodrazová dotyková obrazovka – inovácia na základe požiadaviek zákazníkov – ponúka bezproblémový obraz aj v prostredí s vysokou úrovňou osvetlenia. Voliteľná dotyková obrazovka (podľa konfigurácie) s podporou viacerých dotykových bodov uľahčuje prácu a pomáha vám rýchlejšie uspieť.
  • Bezproblémové schôdze: Skvelé integrované reproduktory a dva mikrofóny umožňujú používať Skype alebo Cortanu do vzdialenosti cca 3,5 metra.
  • Jasná komunikácia: Vyskakovaciu webovú kameru s voliteľným infračerveným rozhraním (podľa konfigurácie) as rozlíšením Full HD je možné skrývať, keď ju nepoužívate. Ponúka dodatočné zabezpečenie rozpoznávaním tváre cez Windows Hello a je certifikovaná pre Microsoft Skype pre firmy.

  Dell OptiPlex 7460 AIO

  Bezkonkurenčný výkon a vynikajúca všestrannosť

  • Výkon pre váš úspech: Počítač je vybavený 8. generáciou procesorov Intel® a voliteľnou technológiou Intel® vPro™ pre efektívnu správu vašej pracovnej sily na diaľku, ktorá ponúka pokročilé funkcie mimopásmovej správy.
  • Kompletne upgradovaný: Ponúka až 32 GB pamäte DDR4 (podľa konfigurácie) a množstvo riešení pre uchovávanie dát vrátane vysoko výkonných diskov SSD PCIe NVMe (podľa konfigurácie) .
  • Lepšie ovládanie, väčšie pohodlie: Pomocou kĺbového či výškovo nastaviteľného stojana si môžete obrazovku nastaviť do optimálnej pracovnej polohy. Kĺbový stojan vylepšuje dotykové ovládanie, zatiaľ čo výškovo nastaviteľný stojan umožňuje natočenie a otáčanie a teraz má v základni aj voliteľnú optickú jednotku (podľa konfigurácie) – možnosť ucelenejšieho a elegantnejšieho pracovného priestoru.

  Dell OptiPlex 7460 AIO

  Pokročilé riešenie pracovného priestoru

  • Zostaňte ľahko pripojení: Vďaka výberu z niekoľkých portov máte k dispozícii jednoduchý a centralizovaný spôsob pripojenia a zdieľania zo svojich zariadení. Voliteľné bezdrôtové pripojenie Intel® vPro™ + Bluetooth 5 umožňuje prácu bez kabeláže. Bočný port USB typu C umožňuje rýchle dátové prenosy a port USB typu A s technológiou PowerShare umožňuje pohodlne nabíjať iné zariadenia, aj keď je systém vypnutý. Štandardná čítačka pamäťových kariet SD 4.0 umožňuje rýchly prenos dát z rôznych pamäťových kariet.
  • Viac spôsobov zobrazenia: Porty DisplayPort a HDMI 2.0 zaisťujú moderné digitálne pripojenie až dvoch ďalších monitorov. Vďaka tomu môžete na obrazovke zobraziť viac informácií bez nutnosti minimalizovať alebo zatvárať aplikácie.
  • Plynulá spolupráca: Úplne nový počítač OptiPlex 7460 All-in-One podporuje softvér Intel Unite® pre spoluprácu a lepšiu komunikáciu.

  Dell OptiPlex 7460 AIO

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 8700 3.2 GHz Coffee Lake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel UHD Graphics 630 
  Displej 
  23.8" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 
  Operačný systém 
  Windows 11 Home 
  Rozhranie 
  5xUSB 3.0, 1xUSB Type-C, DisplayPort, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, Čítačka pamäťových kariet, WiFi 
  Veľkosť 
  All In One 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  540.2 × 252 × 52.8 (mm)
  Hmotnosť
  6.3 kg