Lenovo ThinkPad Yoga 370

261x

Notebook Lenovo ThinkPad Yoga 370 - Intel Core i5 7300U 2.6 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 620, 13.3 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

235,43 €
216,61 €Cena s DPH
179,02 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Lenovo
Kód:1373834
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • - 18 €
Dotykový displej
Notebook Lenovo ThinkPad Yoga 370
Notebook Lenovo ThinkPad Yoga 370 - Fotka 1/4Notebook Lenovo ThinkPad Yoga 370 - Fotka 2/4Notebook Lenovo ThinkPad Yoga 370 - Fotka 3/4Notebook Lenovo ThinkPad Yoga 370 - Fotka 4/4
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Všestranný repasovaný notebook Lenovo ThinkPad Yoga 370 splní všetky vaše očakávania

Odolný, tenký a ľahký. Notebook Yoga sa prispôsobí všetkým vašim potrebám. Ponúka štyri režimy použitia – ako klasický notebook, stojan, stan a tablet. Záleží len na vás, ako veľmi displej notebooku otočíte okolo pohyblivej osi. Klasický režim notebooku zvýši vašu pracovnú produktivitu. Režim stojančeka je ideálny pre pohodlnú prezentáciu. Režim stan umožňuje ľahké dotykové ovládanie so stabilitou a pri otočení o 360 ° možno Yogu využiť ako klasický tablet. O výkon sa stará procesor Intel Core i5 7. generácie, ktorý je doplnený 8 GB RAM . Všetky náročné aplikácie, ktoré potrebujete na prácu či zábavu, tak budú plynulo šliapať. Grafické zobrazenie zaisťuje integrovaná grafika Intel HD Graphics 620 . Dotykový 13.3“ FullHD displej s bohatými farbami a jasným obrazom priamo nabáda k používaniu. Dotknite sa ho prstami alebo využite špeciálne pero. Pre všetky vaše dáta je notebook vybavený rýchlym SSD diskom s kapacitou 256 GB . Z konektorovej výbavy sú k dispozícii USB porty, čítačka pamäťových kariet a HDMI.

Notebook je zaradený do kategórie B, čo znamená, že môže niesť známky používania. Po objednaní sa s vami spojí naša zákaznícka podpora a detailne s vami preberie stav daného kusu tovaru. Sami sa potom môžete rozhodnúť, či tovar zakúpite, objednávku stornujete alebo vymeníte za iný tovar. Notebook je možné tiež objednať na jednu z našich pobočiek, kde sa môžete sami pozrieť v akom je stave.

Lenovo ThinkPad Yoga 370

 

MODERNÝ DESIGN A VYNIKAJÚCE VLASTNOSTI

ThinkPad YOGA 370 kombinuje vysoký výkon, skvelú prenosnosť a pritom je štýlový a odolný. Dáva vám možnosť baviť sa a pracovať, kdekoľvek chcete. Užite si jeho režimy použitie naplno - od notebooku až po tabliet. Ušetrite čas písaním, zvýraznením alebo kreslením priamo na obrazovke. Zamilujte si zobrazovanie vašich náčrtov, prezentácií a filmov na skvelom 13,3 "displeji. Iste oceníte aj celodenné výdrž batérie a celosvetovú záruku.

Nekonečné možnosti

ThinkPad YOGA 370 je veľmi ľahký, takže ho môžete vziať so sebou kamkoľvek. S pántom otočným o 360 ° ľahko prepnete tento notebook do režimu tabliet a prispôsobíte si ho tak, ako potrebujete.

Lenovo ThinkPad Yoga 370

Cestujte s ThinkPad

Či už budete tráviť dni v kancelárii, hodiny na ceste alebo často lietať, YOGA 370 je tu pre vás. Je úspešne testovaný podľa armádnych noriem a prešiel viac ako 200 testy kontroly kvality, takže je maximálne odolný a prispôsobí sa vám i vášmu životnému štýlu.

Píšte, ako chcete

S písaním a kreslením na YOGA 370 neexistujú pre vašu predstavivosť žiadne limity. Vďaka podpore všetkých aplikácií Office 2016 môžete použiť dobíjacie pero (predáva sa samostatne) alebo len váš prst a neobmedzene tvoriť.

Posvieťte si

YOGA 370 prichádza s bielo podsvietenou klávesnicou. Či už ste posledný v kancelárii alebo dokončujete večer prezentáciu, vďaka podsvietenej klávesnici to zvládnete ľahko a rýchlo.

Lenovo ThinkPad Yoga 370

Dostaňte sa do centra diania

S dotykovou obrazovkou YOGA 370 môžete pracovať aj baviť sa. Viac a viac aplikácií je dotykových a vďaka YOGA 370 ich môžete aktívne používať a byť viac interaktívne.

Menej je viac

YOGA 370 sa môže pochváliť tenkým prevedením krytu, takže si viac vychutnáte kvalitný obraz a oceníte ušetrené miesto na vašom stole. Teraz už nebude problém baviť sa alebo pracovať v kaviarni, na malom stolíku alebo počas letu.

Lenovo ThinkPad Yoga 370

Ohromte svoj tím

Či už pracujete na prezentáciu alebo editujete video, všetko uvidíte na ostrom displeji v rozlíšení FHD. A keď vás čaká nevyhnutné improvizované stretnutie v kancelárii, technológie IPS umožňuje každému v miestnosti vidieť vašu obrazovku, a to aj tým, ktorí sedia na druhej strane miestnosti.

Ukážte svoje pravé ja

YOGA 370 je dostupný v dvoch štýlových farbách. Vyberte si pre ThinkPad klasickú osvedčenú čiernu, alebo vyberte krásnu striebornú, ktorá upúta pozornosť vášho okolia.

Lenovo ThinkPad Yoga 370

Pracujte rýchlejšie a efektívnejšie

S dvojpásmovou AC WiFi sa môžete pripojiť rýchlejšie a dokončiť zadanú prácu včas. Ak ste mimo dosahu WiFi, jednoducho zapnite voliteľné LT-A a pokračujte v práci alebo zábave.

Pripravený na prítomnosť i budúcnosť

Vďaka Intel Thunderbolt 3 môžete prenášať dáta ohromujúcou rýchlosťou. Užite si tiež bezdrôtové dobíjanie s technológiou WiGig, zatiaľ čo vďaka OneLink + nabíjate vaše zariadenie.

Lenovo ThinkPad Yoga 370

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 7300U 2.6 GHz Kaby Lake 
Operačná pamäť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 620 
Displej 
13.3" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - lesklý - dotykový 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, 1xThunderbolt 3, HDMI 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, podsvietená klávesnica 
Konvertibilita 
Překlopitelný 
Farba 
strieborná 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
313.5 × 18.2 × 222.2 (mm)
Hmotnosť
1.45 kg