Apple iPad 5 128GB WiFi Space Gray

91x

Tablet Apple iPad 5 128GB WiFi Space Gray - Apple A9 1.8 GHz, 2 GB, 128 GB, 9.7 " 2048 x 1536 px, iPadOS 16.7, Bluetooth

233,65 €
158,28 €Cena s DPH
131,9 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:Apple
Kód:1371326
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • posledný kus
  • - 75 €
Tablet Apple iPad 5 128GB WiFi Space Gray
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Užite si nekonečnú zábavu s repasovaným tabletom Apple iPad 5 128 GB WiFi Space Gray

Skvelý výkon a množstvo možností, ktoré sú ukryté pod elegantnou konštrukciou. Apple iPad posunie vašu kreativitu na úplne novú úroveň. Zábava aj tvorba digitálneho obsahu – to všetko má iPad v malíčku. Tablet má kovové úzke telo, ktoré je odolné, a zároveň sa vyznačuje veľmi nízkou hmotnosťou. V tele iPadu je výkonný procesor Apple A9 s 2 GB RAM . Vďaka tomu hravo zvládne spustenie náročnejších hier aj aplikácií. Veľký 9.7“ Retina displejom s rozlíšením 2048 x 1536 vás ohromí širokou škálou živých farieb a ostrým obrazom, ktorý príde vhod pri sledovaní videí či filmov alebo pri úprave a prezeraní fotiek. Displej je navyše opatrený oleofóbnou úpravou , vďaka ktorej na ňom nelepia odtlačky prstov. Pre dokonalé fotografie je tablet vybavený zadnou kamerou so snímačom 8 Mpx a objektívom o svetelnosti f/2.4. Pokročilé funkcie ako sú panoráma, HDR, slow motion video či časozberné videá rozprúdia vašu kreativitu na maximum. Pre dokonalé selfíčka je určená predná kamera so snímačom 1.2 Mpx a svetelnosťou f/2.2. Samozrejmosťou je podpora FaceTime hovorov a odomykanie tabletu tvárou. Pre všetky vaše fotografie, aplikácie a iné dôležité dáta je tablet vybavený úložiskom s kapacitou 128 GB . K výbave patrí aj Bluetooth, LiDAR, gyroskop, akcelerometer, barometer a snímač okolitého osvetlenia.

Tablet je zaradený do kategórie B, takže môže niesť známky používania alebo mať drobný kozmetický nedostatok. Po objednaní sa s vami spojí naša podpora a informuje vás o presnom stave daného zariadenia. Sami sa potom rozhodnete, či si tablet kúpite, vymeníte za iný kus z kategórie B, alebo objednávku stornujete. Tablet si tiež môžete objednať na jednu z našich predajní, kde si ho môžete pozrieť sami.

Apple iPad 5 128GB WiFi Space Gray

 

Apple iPad

Je tu nový iPad. Opäť krásny, výkonnejší a zábavnejší . iPad má výborný displej, ešte vyšší výkon, skvelý intuitívny operačný systém iPadOS 16 a množstvo aplikácií inštalovaných alebo dostupných cez App Store, s ktorými môžete robiť všetko, čo vás baví. Nechýbajú obľúbené kamery iSight a FaceTime HD ani zabezpečenie Touch ID, jednoducho všetko čo čakáte od iPadu a ešte niečo navyše.

Apple iPad 5 128GB WiFi Space Gray

Vysoké rozlíšenie plné detailov

Retina displej sa na 9.7“ IPS obrazovke môže pochváliť obrovským rozlíšením 2048 x 1536 bodov s hustotou 264 bodov na palec (ppi). Prináša tak veľmi ostrý obraz so skvelými uhlami pohľadu na hranie hier, prácu aj multimediálnu zábavu. Navyše je vybavený oleofóbnou povrchovou úpravou , ktorá je odolná proti odtlačkom prstov .

Apple iPad 5 128GB WiFi Space Gray

Opäť vyšší výkon

Nový iPad zaujme vysokým výkonom, ktorý bol dosiahnutý integráciou procesora A9 s architektúrou 64bit a grafického akcelerátora M9, čo prináša vyšší výpočtový aj grafický výkon. Aplikácie sa chovajú svižne a plynule, či už sa jedná o aplikácie na tvorbu obsahu, graficky náročné hry a pokojne zvládne aj dve aplikácie zároveň. Aj napriek vysokému výkonu je výdrž tabletu na batérii úctyhodných 10 hodín.

Apple iPad 5 128GB WiFi Space Gray

Tenký iba 7.5 mm

S tabletom získate všetko, čo máte radi na iPade v neuveriteľne elegantnom a prenosnom prevedení . iPad má len 469/478 gramov (WiFi/LTE variant) a je 7,5 mm tenký, takže si ho môžete brať všade so sebou a presvedčí aj svojou odolnosťou hliníkového unibody tela . Takže si môžete vychutnať intuitívny operačný systém, skvelé aplikácie, vynikajúce výkon, alebo FaceTime hovory kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť.

Apple iPad 5 128GB WiFi Space Gray

Kvalitné zabezpečenie

Dajte zbohom klasickému spájaniu bodov na obrazovke alebo ďalších bezpečnostných prvkov, ktoré nemusia byť vždy úplne bezpečné, pokiaľ niekto zistí kľúč na odomknutie prístroja. Pre tieto prípady vybavila spoločnosť Apple nový tablet najdokonalejším heslom, ktoré nám darovala samotná príroda. Ide o čítačku odtlačkov prstov, kde môžete jediným dotykom prístroj odomknúť alebo bezpečne nakupovať na serveroch iTunes, iBooks a App Store.

Apple iPad 5 128GB WiFi Space Gray

Dve úžasné kamery

Tablet je vybavený zadnou kamerou iSight so snímačom 8MP a objektívom so svetelnosťou f/2.4, ktorá spoločne s výkonným procesorom umožňuje používať funkcie, ako sú panorámu, HDR, FullHD video, slo-mo spomalené video 120fps, časozberné videá, alebo napríklad režim samospúšte . Predná strana je vybavená FaceTime HD kamerou so snímačom 1.2MP af/2.2, ktorá umožňuje dosahovať lepšie výkony pri nízkom osvetlení. Vďaka tomu budú vaše video konverzácie alebo fotografie selfie vyzerať úplne neuveriteľne .

Apple iPad 5 128GB WiFi Space Gray

Rýchle pripojenie WiFi štandardu ac

Zábava alebo práca na novom tablete bude veľmi rýchla vďaka vysokej rýchlosti s pripojením WiFi štandardu 802.11ac , ktoré je podstatne rýchlejšie ako je to pri štandarde 802.11n. Vďaka tomu vám sťahovanie filmov alebo streamovanie videa zaberú menej času a budete tak môcť si dopriať kvalitnú zábavu oveľa skôr.

Apple iPad 5 128GB WiFi Space Gray

iPadOS 16 - Ešte lepší systém

Intuitívnejší, modernejší a bezpečnejší, to je nový operačný systém iPadOS 16. Vďaka vylepšeným aplikáciám a novým funkciám vám iPadOS 16 pomôže vykonať viac práce oveľa pohodlnejšie. Od elegantného rozhrania, cez výkonný multitasking, až po množstvo užitočných vstavaných aplikácií, vám iPadOS 16 pomáha získať viac z vášho zariadenia. A čo ďalšie aplikácie? V App Store ich je pre iPad toľko, že určite nájdete skvelú aplikáciu na čokoľvek. 

Apple iPad 5 128GB WiFi Space Gray

Obsah balenia:

Tablet
Kompatibilný nabíjací adaptér
Nabíjací a dátový kábel


Parametre a špecifikácie

Procesor 
Apple A9 1.8 GHz 
Operačná pamäť 
2 GB 
Pevný disk 
128 GB 
Displej 
9.7" LCD QXGA s rozlíšením 2048 x 1536 
Operačný systém 
iPadOS 16.7 
Rozhranie 
1xLightning 
Výbava 
Zadný fotoaparát, Predný fotoaparát, Bluetooth, WiFi 
Farba 
šedá 
Typ karty 
bez podpory paměťových karet 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
169.5 × 240 × 7.5 (mm)
Hmotnosť
478 g