HP Pavilion Gaming TP01-2078ur

16x

Počítač HP Pavilion Gaming TP01-2078ur - AMD Ryzen 5 5600G 3.9 GHz, 8 GB, 512 GB SSD, nVidia GeForce RTX 3060, Windows 11 Home

784,71 €
702,07 €Cena s DPH
580,22 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom > 3 ks
Značka:HP
Kód:1371299
Typ:predvádzací
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 82 €
Počítač HP Pavilion Gaming TP01-2078ur
Počítač HP Pavilion Gaming TP01-2078ur - Fotka 1/3Počítač HP Pavilion Gaming TP01-2078ur - Fotka 2/3Počítač HP Pavilion Gaming TP01-2078ur - Fotka 3/3
Fotografia má ilustratívny charakter.
GOLD kvalita - nové, iba raz vybalené z krabice

Ponorte sa naplno do zábavy s predvádzacím herným počítačom HP Pavilion Gaming TP01-2078ur

Kompaktná konštrukcia, ohromujúci výkon a elegantné prevedenie. Herný počítač HP Pavilion Gaming je ako stvorený na hranie hier, editovanie, streamovanie či tvorbu digitálneho obsahu. Zariadenie je postavené na výkonnom procesore AMD Ryzen 5 5. generácie , ktorý hravo utiahne aj náročnejšie herné tituly. Vysoký výkon dokresľuje operačnú pamäť DDR4 8 GB . Vďaka tomuto kombu si nielen užijete plynulý chod hier a systému, ale aj pokročilý multitasking. Počítač je vybavený grafickou kartou nVidia GeForce RTX 3060 12 GB , ktorá vám umožní prežívať herné príbehy na maximálne detaily pri plnom výkone. Dajte zbohom pomalému načítaniu textúr a sekvencií - rýchly SSD disk vám umožní plynulý priechod akúkoľvek hrou. S kapacitou 512 GB navyše poskytuje dostatok miesta na veľké množstvo hier a iných dôležitých dát. Dômyselný systém chladenia zaisťuje, že počítač nebude počuť ani pri plnom zaťažení procesora. Elegantná strieborná case má kompaktné rozmery a minimalistický dizajn, vďaka ktorým hravo zapadne do každej pracovne. Zároveň vo vnútri debny nájdete dostatok priestoru pre prípadný budúci upgrade jednotlivých komponentov. Pre pripojenie externých zariadení počítač disponuje USB porty, DisplayPorty, HDMI a LAN portom . Z bezdrôtových systémov pripojenia potom využijete WiFi a Bluetooth.

HP Pavilion Gaming TP01-2078ur

 

Zvládnite svoje úlohy s HP Pavilion Desktop Gaming TP01

Sledovanie videí, práca na projektoch a spojenie s rodinou a priateľmi je vďaka vysoko výkonnému procesoru a najnovšej integrovanej technológii Bluetooth® jednoduchšie a rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

Skutočná akcia vyžaduje seriózny výkon a testovanú odolnosť. Stolný počítač HP Pavilion prináša vysoký výkon a spoľahlivosť od dôveryhodnej značky, ktorá chráni to, čo je pre vás najdôležitejšie.


Značka, ktorej dôverujete. Vyrobené tak, aby vydržalo.

Už 80 rokov vám kryje chrbát. Značka HP, ktorej dôverujú milióny zákazníkov, stavia spoľahlivú technológiu nadovšetko. Preto ich počítače prechádzajú viac ako 230 individuálnymi testami, aby bolo zaistené, že získate výkonný a spoľahlivý počítač, ktorý vám vydrží.

Vyrobené pre modernú rodinu

Zahoďte nudnú čiernu škatuľu s lešteným strieborným kartáčovaným povrchom, ktorý dokonale zapadne do každého priestoru. Navrhnutý s niekoľkými portami umiestnenými na prednej strane, aby ste mohli ľahko a rýchlo pripojiť svoje zariadenia.

Získajte novú perspektívu

Systém Windows 11 poskytuje pokojný a kreatívny priestor, kde sa môžete venovať svojim vášniam prostredníctvom nových zážitkov. Od omladenej ponuky Štart až po nové spôsoby pripojenia k obľúbeným ľuďom, správam, hrám a obsahu – Windows 11 je miestom, kde môžete prirodzene premýšľať, vyjadrovať sa a tvoriť.

Znovuobnovenie výkonu pracovnej plochy

Procesory AMD Ryzen 5 generácie Zen3 pre stolné počítače sú vybavené inovatívnou architektúrou, ktorá predstavuje inteligentný výkon, pohlcujúce displej a grafiku a vylepšené ladenie a rozšíriteľnosť spolu s rýchlosťou pamäte až DDR4-3200, integrovaným rozhraním USB 3.2 Gen 2x2 (20G) a až 2 CPU PCIe 4.0, aby používatelia mali pod kontrolou skutočné zážitky, ktoré sú pre nich najdôležitejšie.

Úložisko PCIe SSD

Spustite počítač v priebehu niekoľkých sekúnd bleskovou rýchlosťou vďaka úložisku až 512 GB PCIe SSD .

Zaradením jednotky SSD pre operačný systém aj tradičného pevného disku získate výhody oboch svetov - rýchle spúšťanie systému, svižnú odozvu a väčšiu kapacitu úložiska (podľa konfigurácie) .

Pamäť DDR4 RAM

Pamäť DDR4 je navrhnutá tak, aby pracovala efektívnejšie a spoľahlivejšie pri vyšších rýchlostiach, a je budúcnosťou operačnej pamäte. Vďaka vyššej šírke pásma sa zvýši výkon vo všetkých oblastiach, od multitaskingu až po hranie hier.

Vďaka dvojkanálovej technológii pracujú dva kanály súčasne a zdvojnásobujú rýchlosť komunikácie medzi pamäťovým radičom a pamäťou RAM, čo zvyšuje výkon systému.

Wi-Fi 5 (2x2) a Bluetooth® 5.0 (802.11a/b/g/n/ac)

Už nikdy sa nemusíte obávať nejednotného internetu a slabého pripojenia. Zostaňte výkonne pripojení k sieti Wi-Fi ak príslušenstvu Bluetooth® vďaka najnovšiemu adaptéru Wi-Fi 5 (2x2) WLAN a Bluetooth® 5.0 (podľa konfigurácie).

Parametre a špecifikácie

Procesor 
AMD Ryzen 5 5600G 3.9 GHz Zen3 
Operačná pamäť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
nVidia GeForce RTX 3060 12 GB 
Operačný systém 
Windows 11 Home 
Rozhranie 
2xUSB 2.0, 6xUSB 3.0, 1xUSB Type-C, 3xDisplayPort, HDMI, LAN 
Výbava 
Čítačka pamäťových kariet, WiFi 
Veľkosť 
Mini Tower 
Rozmery
155.4 × 337.4 × 304 (mm)
Hmotnosť
6.0 kg