HP Pavilion Gaming TP01-2063ur

6x

Počítač HP Pavilion Gaming TP01-2063ur - Intel Core i5 11400F 2.60 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, nVidia GeForce RTX 3060, Windows 11 Home

809,31 €Cena s DPH
668,85 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:HP
Kód:1370502
Typ:predvádzací
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Počítač HP Pavilion Gaming TP01-2063ur
  Počítač HP Pavilion Gaming TP01-2063ur - Fotka 1/3Počítač HP Pavilion Gaming TP01-2063ur - Fotka 2/3Počítač HP Pavilion Gaming TP01-2063ur - Fotka 3/3
  Fotografia má ilustratívny charakter.
  GOLD kvalita - nové, iba raz vybalené z krabice

  Predvádzací herný počítač HP Pavilion Gaming TP01-2063ur pre maximálny zážitok z hry

  Maximálny výkon v kompaktnej konštrukcii. Herný počítač HP Pavilion vás bezpečne prevedie hernými svetmi a povedie vás k víťazstvu nad všetkými vašimi nepriateľmi. Srdcom zariadenia je výkonný procesor Intel Core i5 11. generácie , ktorý si hravo poradí s najnovšími hernými titulmi. Výkon je navyše podporený DDR4 16 GB RAM , takže si užijete plynulý chod systému a hry bez jediného záseku. Počítač je vybavený grafickou kartou nVidia GeForce RTX 3060 , ktorá vám umožní sa plne ponoriť do herných svetov na maximálne detaily. Pomalé načítanie hier či textúr je minulosťou. S rýchlym SSD diskom si užijete rýchly štart hier, aplikácií aj samotného systému. Pre všetky vaše dôležité herné aj iné dáta je pripravený priestor o veľkosti 512 GB, ktorý je možné v budúcnosti rozšíriť o ďalšie úložisko. Pre tichý chod je počítač vybavený dômyselným systémom chladenia , takže aj pri plnom zaťažení nebude počuť nič iné ako len hra. Kompaktné rozmery spolu s minimalistickým elegantným dizajnom dajú počítaču vyniknúť v každej pracovni – či už ho umiestnite na stôl alebo pod neho. Konektorová výbava zahŕňa U SB porty, DisplayPort, HDMI, Bluetooth a čítačku pamäťových kariet . Na pripojenie k internetu môžete využiť LAN port alebo WiFi.

  HP Pavilion Gaming TP01-2063ur

   

  Zvládnite svoje úlohy s HP Pavilion Desktop Gaming TP01

  Sledovanie videí, práca na projektoch a spojenie s rodinou a priateľmi je vďaka vysoko výkonnému procesoru a najnovšej integrovanej technológii Bluetooth® jednoduchšie a rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

  Skutočná akcia vyžaduje seriózny výkon a testovanú odolnosť. Stolný počítač HP Pavilion prináša vysoký výkon a spoľahlivosť od dôveryhodnej značky, ktorá chráni to, čo je pre vás najdôležitejšie.


  Značka, ktorej dôverujete. Vyrobené tak, aby vydržalo.

  Už 80 rokov vám kryje chrbát. Značka HP, ktorej dôverujú milióny zákazníkov, stavia spoľahlivú technológiu nadovšetko. Preto ich počítače prechádzajú viac ako 230 individuálnymi testami, aby bolo zaistené, že získate výkonný a spoľahlivý počítač, ktorý vám vydrží.

  Vyrobené pre modernú rodinu

  Zahoďte nudnú čiernu škatuľu s lešteným strieborným kartáčovaným povrchom, ktorý dokonale zapadne do každého priestoru. Navrhnutý s niekoľkými portami umiestnenými na prednej strane, aby ste mohli ľahko a rýchlo pripojiť svoje zariadenia.

  Získajte novú perspektívu

  Systém Windows 11 poskytuje pokojný a kreatívny priestor, kde sa môžete venovať svojim vášniam prostredníctvom nových zážitkov. Od omladenej ponuky Štart až po nové spôsoby pripojenia k obľúbeným ľuďom, správam, hrám a obsahu – Windows 11 je miestom, kde môžete prirodzene premýšľať, vyjadrovať sa a tvoriť.

  Znovuobnovenie výkonu pracovnej plochy

  Procesory Intel® Core™ 11. generácie pre stolné počítače sú vybavené inovatívnou architektúrou, ktorá predstavuje inteligentný výkon (AI), pohlcujúce displej a grafiku a vylepšené ladenie a rozšíriteľnosť spolu s rýchlosťou pamäte až DDR4-3200, integrovaným rozhraním USB 3.2 Gen 2x2 (20G ) a až 20 linkami CPU PCIe 4.0, aby používatelia mali pod kontrolou skutočné zážitky, ktoré sú pre nich najdôležitejšie.

  Úložisko PCIe SSD

  Spustite počítač v priebehu niekoľkých sekúnd bleskovou rýchlosťou vďaka úložisku až 512 GB PCIe SSD.

  Zaradením jednotky SSD pre operačný systém aj tradičného pevného disku získate výhody oboch svetov - rýchle spúšťanie systému, svižnú odozvu a väčšiu kapacitu úložiska (podľa konfigurácie) .

  Pamäť DDR4 RAM

  Pamäť DDR4 je navrhnutá tak, aby pracovala efektívnejšie a spoľahlivejšie pri vyšších rýchlostiach, a je budúcnosťou operačnej pamäte. Vďaka vyššej šírke pásma sa zvýši výkon vo všetkých oblastiach, od multitaskingu až po hranie hier.

  Vďaka dvojkanálovej technológii pracujú dva kanály súčasne a zdvojnásobujú rýchlosť komunikácie medzi pamäťovým radičom a pamäťou RAM, čo zvyšuje výkon systému.

  Wi-Fi 5 (2x2) a Bluetooth® 5.0 (802.11a/b/g/n/ac)

  Už nikdy sa nemusíte obávať nejednotného internetu a slabého pripojenia. Zostaňte výkonne pripojení k sieti Wi-Fi ak príslušenstvu Bluetooth® vďaka najnovšiemu adaptéru Wi-Fi 5 (2x2) WLAN a Bluetooth® 5.0 (podľa konfigurácie).

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 11400F 2.6 GHz Rocket Lake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  nVidia GeForce RTX 3060 12 GB 
  Operačný systém 
  Windows 11 Home 
  Rozhranie 
  4xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, DisplayPort, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Čítačka pamäťových kariet, WiFi 
  Veľkosť 
  Mini Tower 
  Rozmery
  155.4 × 337.4 × 304 (mm)
  Hmotnosť
  6.0 kg