Lenovo ThinkPad P51

59x

Notebook Lenovo ThinkPad P51 - Intel Core i7 7820HQ 2.9 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, nVidia Quadro M2200, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

687,85 €Cena s DPH
568,47 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 3 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1368043
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Notebook Lenovo ThinkPad P51
  Notebook Lenovo ThinkPad P51 - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad P51 - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad P51 - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad P51 - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad P51 - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad P51 - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkPad P51

   

  Profesionálny notebook Lenovo ThinkPad P51

  Notebooky Lenovo ThinkPad P51 sú navrhnuté predovšetkým pre náročných profesionálov , ktorí na svoju prácu vyžadujú špičkový výkon a technológie, ktoré využívajú na svojich pracovných staniciach. Zárukou vašej spokojnosti sú najvýkonnejšie mobilné procesory Intel, grafické karty NVIDIA Quadro, alebo certifikácia ISV pre graficky náročné aplikácie .

  • Špičkový výkon na profesionálnej úrovni.
  • Grafická karta NVIDIA Quadro a certifikácia ISV pre graficky náročné aplikácie .
  • Legendárna spoľahlivosť notebookov ThinkPad vám dáva istotu, že vás tento notebook nesklame.
  • Kvalitný IPS displej so širokými pozorovacími uhlami vám dovolí pracovať kdekoľvek.
  • Odolná konštrukcia zo sklených vlákien, hliníka a horčíka vydrží aj to najnáročnejšie zaobchádzanie v teréne.
  • Dokovací konektor na jednoduché pripojenie v kancelárii.

  Lenovo ThinkPad P51

  Mobilná pracovná stanica s výkonom desktopovej

  ThinkPad P51 je výkonný pracovný stroj, ktorý dokáže s ľahkosťou plniť aj tie najnáročnejšie úlohy. Základom sú procesory Intel Core 7.generácie alebo dokonca Xeon E3-v6, ktoré dopĺňa rýchla operačná pamäť DDR4 a profesionálna grafická karta NVIDIA Quadro . Môžete tiež zvoliť konfiguráciu s vysokokapacitným diskom HDD alebo rýchlym SSD PCIe. Podporované je tiež zapojenie diskov v poliach RAID 0 a 1. S mobilnou pracovnou stanicou ThinkPad P51 získate výkon porovnateľný s profesionálnou desktopovou stanicou.

  • 4 sloty SODIMM DDR4 pre až 64 GB operačnej pamäte s možnosťou osadenia ECC modulov (iba s procesormi Xeon).
  • Nadštandardné možnosti konfigurácie úložiska - 1x 2.5" HDD a 2x slot M.2 PCIe.

  Lenovo ThinkPad P51

  Široké možnosti konektivity

  Hlavnou devízou v oblasti konektivity je prítomnosť rozhrania Thunderbolt 3 (podľa konfigurácie) v prevedení USB Type-C . Thunderbolt predstavuje prevratnú technológiu, ktorá podporuje pripojenie displejov s vysokým rozlíšením aj výkonných dátových zariadení prostredníctvom jedného kompaktného portu. Notebooku nechýba ani rozhranie USB 3.0/3.1 Gen 1 a samozrejme máte k dispozícii dôležitú sieťovú konektivitu pomocou bezdrôtového Wi-Fi ac aj káblového Gigabit Ethernet rozhrania. Nechýba Bluetooth av závislosti od konfigurácie môže notebook obsahovať aj pripojenie 4G/LTE. Pre pripojenie externého zobrazovacieho zariadenia nechýba rozhranie HDMI a mini DisplayPort .

  Lenovo ThinkPad P51

  Vynikajúca ergonómia

  Pohodlie zaisťuje skvelá ergonomická klávesnica ThinkPad a polohovacím zariadením TrackPoint odolná proti poliatiu, ktorá poskytuje, oproti štandardným klávesnicám, pohodlnejšie a plynulejšie písanie bez zbytočných preklepov. Veľkú dotykovú plochu touchpadu môžete jednoducho konfigurovať podľa svojich potrieb a pre profesionálne pracovné aplikácie vyžadujúce rozšírené funkcie.

  Lenovo ThinkPad P51

  Funkcia pre profesionálne nasadenie

  Jednoduchšiu správu na firemnej úrovni umožňuje technológia Intel vPro, ktorá je dostupná vo vybraných modeloch (v závislosti od procesora). Koncepcia profesionálneho notebooku vyžaduje precíznosť vo všetkých smeroch, a preto bolo viac ako 100 profesionálnych aplikácií testovaných a certifikovaných poprednými nezávislými predajcami softvéru (ISV). Pokiaľ vyžadujete väčšiu presnosť obrazu s prirodzenou reprodukciou a lepším podaním farieb, potom môžete vybrať konfiguráciu s integrovaným kalibrátorom farieb X-Rite PANTONE.

  Lenovo ThinkPad P51

  Nielen práca, ale aj zábava

  Na svoje si prídu aj milovníci filmov, ktorým zážitok spríjemnia reproduktory s podporou technológie Dolby Home Theater prinášajúce pôsobivý priestorový zvuk s väčšou čistotou a vyššou úrovňou hlasitosti bez skreslenia. Pri konferenčných hovoroch s kolegami, klientmi, rodinou i priateľmi oceníte ľahko použiteľnú kameru s vysokým rozlíšením . Notebook ThinkPad P51 nekladie vašej zábave žiadne medze.

  Lenovo ThinkPad P51

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 7820HQ 2.90 GHz Kaby Lake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  nVidia Quadro M2200 4 GB 
  Displej 
  15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  4xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, MiniDisplayPort, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, numerická klávesnica 
  Rozmery
  377.4 × 29.4 × 252.3 (mm)
  Hmotnosť
  2.7 kg