Dell Latitude 5590

526x

Notebook Dell Latitude 5590 - Intel Core i5 7300U 2.6 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 620, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

445,12 €
323,98 €Cena s DPH
267,76 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1364675
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • akcie
 • doprava zadarmo
 • - 121 €
Notebook Dell Latitude 5590
Fotografia má ilustratívny charakter.
Na výber 15 variant
275,2 € až 568,29 €

Posuňte svoju produktivitu na ďalšiu úroveň s repasovaným notebookom Dell Latitude 5590

Spoľahlivý a výkonný. Notebook Dell Latitude vás nenechá na holičkách, či už pracujete v pohodlí kancelárie alebo na cestách. Vďaka odolnej konštrukcii s notebookom nemusíte zaobchádzať ako v rukavičkách - vydržia vibrácie, výkyvy teplôt, jemný náraz či slabé postriekanie vodou. Výkon zaisťuje procesor Intel Core i5 7. generácie, ktorý je doplnený o 8 GB RAM . Môžete si tak naplno užiť plynulý chod náročnejších aplikácií alebo pokročilý multitasking. O grafické zobrazenie sa stará integrovaná grafika Intel HD Graphics 620 . Prácu aj zábavu si dosýta vychutnáte na 15.6“ FullHD displeji s matnou úpravou , ktorý zaisťuje krištáľovo čistý obraz s bohatými farbami. Dostatok miesta pre ukladanie všetkých vašich dôležitých dát má na starosti rýchly SSD disk s kapacitou 256 GB . Z konektorovej výbavy sú k dispozícii USB porty, HDMI, VGA, čítačka pamäťových kariet a LAN port.

Dell Latitude 5590


Multifunkčný a všestranný

15,6" notebook pre maximálnu produktivitu a výkon Zahŕňa špičkové funkcie zabezpečenia a flexibilné možnosti dokovania. Vynikajúce zabezpečenie, všestrannosť a príslušenstvo k zariadeniu Latitude podporujú váš spôsob práce. Pretože váš úspech závisí od možnosti uchovať si produktivitu ako v kancelárii, nech vás vaša práca zavedie kamkoľvek.

Dell Latitude 5590

Zabezpečenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

 • Jednoduché prihlásenie: Aktivujte funkciu Windows Hello pomocou infračervenej kamery (podľa konfigurácie) , ktorá uľahčuje rozpoznávanie tváre a zaisťuje ľahký a bezpečný prístup.
 • Dôveryhodné overovanie: Notebook Latitude 5590 ponúka viac možností zabezpečenia, ktoré si môžete vybrať podľa svojich potrieb. Funkcie zahŕňajú základný hardvér na ochranu pred neoprávneným prístupom pomocou viacfaktorového overovania, ako je dotyková čítačka odtlačkov prstov (podľa konfigurácie) , kontaktná čítačka čipových kariet s certifikáciou FIPS 201 a bezkontaktná čítačka čipových kariet NFC (podľa konfigurácie) .
 • Ochrana pred útokmi: Riešenie Dell ControlVault 2 s certifikáciou FIPS 140-2 3. úrovne poskytuje bezpečnejšiu alternatívu k uchovávaniu a spracovaniu hesiel, biometrickým šablónam a kódom zabezpečenia.
 • Jednoduchá správa: Pomocou jedinečných rozšírení vPro spoločnosti Dell môžete vzdialene spravovať skupinu zapnutých i vypnutých zariadení, vrátane diagnostiky.

 

Dell Latitude 5590

Dokáže držať krok s vami aj s prácou

 • Výkon pre prácu: Využite mimoriadny výkon procesorov Intel Dual Core 7. generácie alebo procesorov Quad Core 8. generácie. Rozsiahly rad úložísk od pevného disku až po disk M.2 PCIe NVMe (podľa konfigurácie) doplní notebook Latitude 5590 a podporí váš pracovný deň.
 • Navrhnutý s jasným cieľom: Vyberte si medzi rozlíšením HD, Full HD alebo Full HD s možnosťou dotykového ovládania (podľa konfigurácie) a pracujte sebavedome vďaka výnimočnému zobrazeniu. Batérie notebooku Latitude zaistia celodennú prevádzku, prípadne je možné za dlhších pracovných dní využiť zariadenie Dell Power Companion.
 • Sústreďte sa na prácu, nie na notebook: Naše neuveriteľne odolné systémy sú testované 17 benchmarkmi MIL STD 810G, dokážu vám teda zaistiť bezpečnú prácu, nech ste kdekoľvek.
 • Pripojte sa k tomu, čo máte radi: Pohybujte sa elegantne v rušných pracovných priestoroch vďaka širokej škále bezdrôtových možností, vrátane širokopásmového mobilného pripojenia, ktoré umožňuje pracovať odkiaľkoľvek.

Dell Latitude 5590

Dok Dell Business – WD15: Výkon, ktorý prináša náskok

Dajte sa rýchlo do diela s dokom Dell Business - WD15. Hladký prechod od práce na cestách k pracovnému stolu s najvýkonnejším, kompatibilným a spravovateľným dokom USB-C.

 • Dok Dell Business – WD15: Napájajte notebook Latitude a pripojte až dva monitory s rozlíšením Full HD a ďalšie periférne zariadenia jedným portom DisplayPort cez kábel USB Type-C.

Dell Latitude 5590

Celodenná produktivita

Notebook Dell Latitude prináša používateľom potrebný výkon a konektivitu po celý deň, bez ohľadu na spôsob práce. Vďaka vynikajúcej výdrži batérie, rozsiahlym možnostiam pripojenia ako 4G/LTE (podľa konfigurácie) a dokovaniu pomocou jediného kábla si užívateľ môže byť istý, že bude v spojení, nech už zavíta kamkoľvek. A vďaka funkciám ako Express Charge, ktorá nabije batériu až na 80% za jedinú hodinu, môžu používatelia plynule prechádzať medzi svojim pracovným stolom a schôdzkami.

Nádherný design

Notebooky Latitude a zariadenia 2 v 1 majú nápadité prevedenie, na ktoré budete hrdí. Notebooky Latitude sú vyrobené z prvotriednych materiálov, napríklad z recyklovaných uhlíkových vlákien, a môžete sa spoľahnúť na ich odolnosť a zároveň využívať najmenšie a najľahšie prevedenie na svete. A vďaka skvelým displejom a tenkým rámčekom sa môžete plne ponoriť do nádherného zobrazenia, ktoré vám notebook Latitude sprostredkuje.

Dôvera od odvetvia IT

Portfólio Dell Latitude zahŕňa najlepšie zabezpečené notebooky a zariadenia 2 v 1 na svete. Môžete v kľude odpočívať s vedomím, že vaše dáta sú neustále v bezpečí vďaka širokej škále biometrických čítačiek a šifrovaných pevných diskov. Zjednodušte vzdialenú správu a možnosti nasadenia pomocou balíka Dell Client Command Suite. Na základe viac ako desiatich rokov skúseností s využívaním ekologických materiálov navyše získate dobrý pocit vďaka menšiemu množstvu odpadov z produktu aj obalu.

Dell Latitude 5590

Porty a sloty

1. Kombinovaný audio konektor | 2. USIM (voliteľné) | 3. Port USB 3.1 1. generácie s technológiou PowerShare | 4. Port VGA | 5. Slot pre bezpečnostný zámok Noble Wedge | 6. Port RJ45 | 7. Port HDMI | 8. Port USB 3.1 1. generácie | 9. Napájanie | 10. Port DisplayPort cez Type C | 11. Port USB 3.1 1. generácie | 12. Karta SD | 13. Čítačka čipových kariet (voliteľná)

Dell Latitude 5590

Rozmery a hmotnosť

1. Výška (vpredu): 20,6 mm (0,8") | 2. Šírka: 376,0 mm (14,8") | 3. Hĺbka: 250,65 mm (9,87") | Hmotnosť: 1,88 kg (3,52 lb)

Dell Latitude 5590

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 7300U 2.6 GHz Kaby Lake 
Operačná pamäť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 620 
Displej 
15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
3xUSB 3.0, HDMI, VGA, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica, podsvietená klávesnica 
Farba 
čierna 
Rozmery
376 × 20.6 × 250.6 (mm)
Hmotnosť
1.9 kg