HP Z2 mini G4 Workstation

12x

Počítač HP Z2 mini G4 Workstation - Intel Core i5 8600 3.1 GHz, 16 GB, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 630, Windows 11 Home

404,45 €Cena s DPH
334,26 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:HP
Kód:1363749
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Počítač HP Z2 mini G4 Workstation
  Počítač HP Z2 mini G4 Workstation - Fotka 1/1
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Repasovaný počítač HP Z2 mini G4 Workstation: Mini prevedenie, maxi výkon

  Veľký výkon ukrytý v miniatúrnom tele. Workstation HP Z2 mini rozbehne vašu pracovnú produktivitu na maximum. Kompaktné rozmery počítača umožňujú zariadenie pohodlne umiestniť aj do veľmi malých kancelárií a priestorov. Stanica je vybavená procesorom Intel Core i5 8. generácie , ktorý spoľahlivo rozbehne aj náročné pracovné aplikácie. Spolu s 16 GB RAM zaisťujú plynulý chod systému a všetkých spustených aplikácií. Grafické zobrazenie zaisťuje Intel UHD Graphics 630 . Dostatok priestoru pre všetky vaše dôležité dáta je zaistený rýchlym SSD diskom s kapacitou 256 GB . Počítač disponuje množstvom konektorov, ktoré vám uľahčia pripojenie externých peripetií. K dispozícii sú USB porty, DisplayPort, VGA, LAN a WiFi . K skvelému hardvéru patrí aj náležitá softvérová výbava. HP Remote Graphics Software vám umožní vzdialený prístup k vašej pracovnej stanici odkiaľkoľvek na svete, čo zvýši efektivitu vašej práce. Počítač je tiež vybavený najnovším operačným systémom Windows 11 Home.

   

  Pracovná stanica HP Z2 Mini G4

  Profesionálna pracovná stanica radu Z2 Mini G4 spoločnosti HP prináša špičkový výkon vo veľmi kompaktnej konštrukcii. Počítače tohto radu umožňujú vytvoriť úplne pohlcujúce pracovné prostredie s vysokou spoľahlivosťou a ohľadom na rozpočet. Poskytuje pokročilú generáciu procesorov a grafických technológií.

  • Precízne navrhnutá pracovná stanica pre náročné aplikácie.
  • Veľmi kompaktné prevedenie Mini PC.
  • Výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť.

  Špičkový výkon pre profesionálne nasadenie

  Pracovná stanica HP Z2 Mini G4 vám poskytne profesionálny výkon a spoľahlivosť. Stanica Z2 Mini G4 je osadená procesormi Intel Core i5 8.generácie , takže dokáže poskytnúť obrovský výpočtový výkon. Nijako nezaostáva ani grafický výkon, kedy obsahujú vybrané konfigurácie profesionálne grafické akcelerátory NVIDIA Quadro a AMD Radeon Pro (podľa konfigurácie) . To všetko môže byť doplnené operačnou pamäťou DDR4 s kapacitou až 32 GB (podľa konfigurácie) . Procesor a RAM sú doplnené o rýchle SSD, ktoré vám prácu veľmi spríjemnia a zrýchlia.

  Stvorené pre náročné nasadenie

  HP Z2 Mini G4 poskytujú spoľahlivosť a dostupnosť v každom ohľade. Boli navrhnuté pre každodennú prácu a bez problémov zvládajú celodenné zaťaženie. Náročné testy a overovacie procesy sú zárukou, že nový počítač HP Z2 Mini G4 bude jedným zo stavebných kameňov pre vaše podnikanie.

  Kompaktný štýl

  Prečo by nemala byť pracovná stanica pre profesionálne aplikácie kompaktná, štýlová a elegantná? Takúto otázku si položili inžinieri z HP a vytvorili pracovnú stanicu HP Z2 Mini. môžete ju umiestniť na stôl, skryť pod stôl a podporuje montáž na zadnú stranu monitora podľa štandardu VESA.

  Rýchla navigácia 3Popis produktuPracovné stanice HP Z2 Mini G4Profesionálne pracovné stanice radu Z2 Mini G4 spoločnosti HP prinášajú špičkový výkon vo veľmi kompaktnej konštrukcii. Počítače tohto radu umožňujú vytvoriť úplne pohlcujúce pracovné prostredie s vysokou spoľahlivosťou a ohľadom na rozpočet. Poskytuje pokročilú generáciu procesorov a grafických technológií.
  Precízne navrhnutá pracovná stanica pre náročné aplikácie. Veľmi kompaktné prevedenie Mini PC. Výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.
  Špičkový výkon pre profesionálne nasadeniePracovné stanice HP Z2 Mini G4 vám poskytnú profesionálny výkon a spoľahlivosť. Stanica Z2 Mini G4 môže byť osadená procesorom Intel Core, Pentium alebo Xeon, takže dokáže poskytnúť obrovský výpočtový výkon. Nijako nezaostáva ani grafický výkon, kedy obsahujú vybrané konfigurácie profesionálne grafické akcelerátory NVIDIA Quadro a AMD Radeon Pro (v závislosti od konfigurácie). To všetko môže byť doplnené operačnou pamäťou DDR4 s kapacitou až 32 GB (2 sloty SODIMM) a opravou chýb ECC (v závislosti na použitom procesore). Ďalšou možnosťou je výber pevného disku, od klasickej varianty HDD až po superrýchle SSD jednotky HP Z Turbo G2 (NVMe PCIe SSD). Stačí si len vybrať optimálny výkon pre vaše potreby.

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 8600 3.1 GHz Coffee Lake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel UHD Graphics 630 
  Operačný systém 
  Windows 11 Home 
  Rozhranie 
  4xUSB 3.0, 2xUSB Type-C, DisplayPort, VGA, LAN 
  Výbava 
  WiFi 
  Veľkosť 
  Mini PC 
  Rozmery
  216 × 58 × 216 (mm)
  Hmotnosť
  2.1 kg