HP ProBook 440 G5

11x

Notebook HP ProBook 440 G5 - Intel Core i5 7200U 2.5 GHz, 8 GB, 756 GB Kombinované, Intel HD Graphics 620, 14 " 1366 x 768 px, Windows 10 Pro

202,02 €
191,94 €Cena s DPH
158,63 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1361887
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • akcie
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
 • - 10 €
Notebook HP ProBook 440 G5
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

HP ProBook 440 G5

 

Notebook HP ProBook 440 G5

Praktický spoločník pre každodenné pracovné nasadenie s pridanou hodnotou v podobne multimediálnych funkcií a vlastností. To všetko a oveľa viac je rad notebookov ProBook 440 G5 od spoločnosti HP. Vďaka svojej príslušnosti k rade ProBook notebook získava zvýšenú odolnosti nielen mechanickú, ale aj proti neoprávnenému prístupu . Ďalej v kombinácii s modernými možnosťami pripojenia vrátane bezdrôtového pripojenia.

 • Spoľahlivosť radu ProBook.
 • Ponuka všetkých dôležitých štandardných rozhraní.
 • Kvalitná konštrukcia , ktorá niečo vydrží.
 • So skvelou výdržou na batérie môžete pohodlne pracovať a baviť sa aj na cestách.

HP ProBook 440 G5

Predurčený pracovať

Za pomoci moderných technológií budete mať ako užívateľ vždy k dispozícii dostatok výkonu , ktorý dodávajú moderné procesory Intel 6., 7., alebo 8. generácie , dostatočná kapacita operačnej pamäte DDR4 a integrované alebo dedikované grafické riešenie. HP ProBook 440 G5 ponúka aj možnosť voľby konfigurácie úložného priestoru pre optimálne využitie a výkon. Vyberte si z radu možností rýchlych jednotiek SSD alebo vysokokapacitných diskov HDD. HP ProBook 440 G5 ponúka široký rad modelov v zaujímavej cenovej relácii, medzi ktorými si vyberie každý.

 • 2 sloty SODIMM DDR4.
 • Slot pre disk M.2 SSD a pozície pre 2.5" HDD.

HP ProBook 440 G5

Navrhnutý chrániť

Notebooku nechýba podpora pre moderné ochranné prvky s jednoduchými nástrojmi a službami na správu dát a zabezpečenie. V prípade inštalácie Windows 10 dostávate k dispozícii všetky funkcie systému, ktorý maximalizuje produktivitu a možnosti správy pre vaše podnikanie a ochráni vás pred bezpečnostnými hrozbami dneška. HP BIOSphere zvyšuje bezpečnosť a chráni dôležitá už od úrovne systému BIOS. Samozrejme sú k dispozícii aj technológie ochrany pevného disku, modul TPM, voliteľná IR kamera alebo voliteľná čítačka odtlačkov prstov.

HP ProBook 440 G5

Dôraz na možnosti konektivity

To je nielen integrácia rozhrania USB 3.0/3.1 Gen 1, ale aj nového konektora USB Type-C , ktorý podporuje pripojenie DisplayPort (s voliteľným adaptérom) a ľahké dokovanie. Pripojenie k sieťam zaistí káblové Gigabit Ethernet alebo bezdrôtové Wi-Fi ac a nechýba ani možnosť výberu spôsobu pripojenia externého zobrazovacieho zariadenia v podobe konektorov HDMI a VGA.

HP ProBook 440 G5

Komunikujte online

Nad displejom notebooku je integrovaná HD webová kamera a samozrejme aj mikrofón, vďaka ktorým bude komunikácia prostredníctvom internetu s rodinou, priateľmi, kolegami, klientmi a obchodnými partnermi veľmi jednoduchá av špičkovej kvalite. V prípade konfigurácie modelu s IR kamerou navyše získate možnosť rýchleho prihlásenia s funkciou Windows Hello systému Windows 10.

HP ProBook 440 G5

Nielen práca, ale aj zábava

Na svoje si prídu aj milovníci multimédií, ktorým počúvanie umocní zvukové technológie a reproduktory s technológiou HP Audio Boost prinášajúci plný zvuk. Podpora technológie HP Noise Cancellation pre potlačenie šumu a vibrácií zaistí, že pri zábave nebudete rušení. Oživte svoju zábavu o podmanivý a veľmi presný zvuk HP Audio Boost. V prípade výberu modelu s Full HD displejom navyše získate dokonale ostrý obraz za každej situácie.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 7200U 2.5 GHz 
Operačná pamäť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD + 500 GB HDD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 620 
Displej 
14" LCD HD s rozlíšením 1366 x 768 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, HDMI, VGA, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet 
Farba 
strieborná 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
336 × 20 × 238 (mm)
Hmotnosť
1.65 kg