Lenovo ThinkCentre M910s 10ML SFF

133x

Počítač Lenovo ThinkCentre M910s 10ML SFF - Intel Core i5 7500 3.4 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 630, Windows 10 Pro

243,09 €
228,5 €Cena s DPH
188,84 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:Lenovo
Kód:1357406
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 14 €
Počítač Lenovo ThinkCentre M910s 10ML SFF
Fotografia má ilustratívny charakter.

Všestranný repasovaný počítač Lenovo ThinkCentre M910s 10ML SFF pre prácu aj zábavu

Kompaktný profesionálny počítač Lenovo ThinkCentre, ktorý posunie vašu produktivitu na ďalšiu úroveň. Je vybavený kvalitným a výkonným hardvérom, s ktorým hravo zvládnete akúkoľvek prácu. Za pomoci procesora Intel Core i5 7. generácie je pripravený splniť aj náročné požiadavky. Spolu so 16 GB RAM poskytujú dostatočný výkon na spustenie náročných aplikácií, hier aj na pokročilý multitasking. O grafické zobrazenie sa stará Intel HD Graphic 630 . Ukladajte veľké množstvo užívateľských dát a zároveň si užite excelentnú rýchlosť chodu systému s SSD diskom s kapacitou 512 GB . Počítač Lenovo stráži spotrebu energie a pomáha tak šetriť náklady. Aj napriek malým rozmerom je počítač rozšíriteľný a ponúka dostatok priestoru na výmenu či upgrade jednotlivých komponentov. Z konektorovej výbavy sú k dispozícii USB porty, DisplayPorty, VGA, COM a LAN. Zariadenie tiež disponuje mechanikou DVD-RW. Počítač podporuje zapojenie viacerých monitorov.

Lenovo ThinkCentre M910s 10ML SFF


Počítač Lenovo ThinkCentre M910, ktorý pozdvihne vaše podnikanie

Výkonný, ľahko spravovateľný a prispôsobiteľný vášmu podnikaniu. S najmodernejším výkonom a technológiou úložiska je ThinkCentre M910 v prevedení SFF rýchly a má skvelú odozvu. Ľahko zvláda veľké súbory, obrázky a videá. Tieto počítače motivujú vašich zamestnancov k vyššej produktivite a vaši zákazníci si budú istí, že sú ich dáta v bezpečí. Vďaka množstvu portov a možnostiam rozšírenia pozdvihnú tieto počítače vaše podnikanie na novú úroveň. Pre maximálny výkon a možnosti upgradu zvoľte ThinkCentre v prevedení SFF.

Lenovo ThinkCentre M910s 10ML SFF

Výkonný počítač

Dostaňte z ThinkCenter M910 vysoký výkon. So siedmou generáciou procesorov Intel Core zvládne váš počítač ThinkCentre aj náročnejšie úlohy. Užite si rýchlu odozvu systému, ktorý sa spúšťa v priebehu niekoľkých sekúnd a otvára aplikácie v obyčajnom okamihu. Úložisko PCIe SSD pozdvihne vašu produktivitu vďaka trojnásobnému výkonu oproti klasickej technológii SSD.

Ochrana citlivých dát

Vyberte svoj pevný disk zo zabezpečenej a uzamykateľnej priehradky v prednej časti počítača, a zabráňte tak tomu, aby sa k vašim dátam dostal niekto nepovolaný. Navyše TPM 2.0 teraz ponúka ešte lepšie zabezpečenie vašich dôležitých dát.

Lenovo ThinkCentre M910s 10ML SFF

Prispôsobiteľné zariadenie stvorené pre potreby vašej firmy

Ľahko si prispôsobte komponenty ako je procesor, pamäť, HDD a grafiku. Potrebujete vyšší výkon? Máte nedostatočnú grafiku? Jednoducho pridajte ďalší pevný disk alebo nainštalujte ďalšiu pamäť. Navyše môžete pripojiť ďalšie zariadenia a pridať ovládače s voliteľným slotom PCI pre prepojenie so staršími technológiami.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 7500 3.4 GHz Kaby Lake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
DVD-RW 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 630 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
8xUSB 3.0, 2xDisplayPort, VGA, COM, LAN 
Výbava 
bez výbavy 
Veľkosť 
Desktop 
Rozmery
92.5 × 343.5 × 290.5 (mm)
Hmotnosť
6.0 kg