Dell Optiplex 7010 DT

66x

Počítač Dell Optiplex 7010 DT - Intel Core i5 3470 3.2 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 2500, Windows 10 Home

159,51 €Cena s DPH
131,83 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Dell
Kód:1356336
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Počítač Dell Optiplex 7010 DT
   Počítač Dell Optiplex 7010 DT - Fotka 1/6Počítač Dell Optiplex 7010 DT - Fotka 2/6Počítač Dell Optiplex 7010 DT - Fotka 3/6Počítač Dell Optiplex 7010 DT - Fotka 4/6Počítač Dell Optiplex 7010 DT - Fotka 5/6Počítač Dell Optiplex 7010 DT - Fotka 6/6
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   Dell Optiplex 7010 DT

   Kvalitný repasovaný PC Dell Optiplex 7010

   Kancelársky počítač s procesormi Intel, systémom Windows a výborným ovládaním IT.

   • Inteligentná produktivita
    Pracujte efektívne so stolným počítačom OptiPlex 7010 prinášajúcim pokročilý výkon, flexibilitu a konektivitu, ktoré pomôžu vašej spoločnosti k úspechu.
   • Dosiahnite vysoký výkon.
    Využite možnosti procesorov až Intel tretej generácie s technológiou Intel Turbo Boost Technology 2.0, veľké kapacity úložiska, grafiky Intel HD a pamäte s vysokou priepustnosťou počítača OptiPlex 7010.
   • Užite si praktický a všestranný pracovný priestor.
    Tento systém vám zaistí pohodlnú prácu a umožní prispôsobiť pracovné miesto vašim potrebám. Má intuitívny design, poskytuje možnosť využitia viacerých monitorov a ponúka flexibilnú konfiguráciu pre periférne zariadenia.

    

   Dell Optiplex 7010 DT

   Naň sa môžete spoľahnúť

   Spolupracujte a zdieľajte dáta prostredníctvom služieb VoIP a Microsoft Lync.

   • Riadenie na podnikovej úrovni
    Efektívna správa vášho kancelárskeho prostredia je na dosah. Systém OptiPlex 7010 umožňuje správcom informačných technológií získať úplnú kontrolu nad správou systémov a bezpečnostných protokolov. Tiež ponúka stabilitu, ktorá je potrebná na efektívne plánovanie budúcnosti.
   • Spravujte svoje stolné počítače efektívne.
    Získajte jedinečnú kontrolu nad informačnými technológiami svojho pracoviska. Technológia Intel vPro pre vzdialenú správu vonkajšieho pásma, zdieľanie obrazov medzi stolnými počítačmi a technológie spoločnosti Dell pre vzdialenú správu systému BIOS pomáhajú zvyšovať efektivitu informačných technológií.

   Dell Optiplex 7010 DT

   Ideálne do firiem, schopný do domácnosti

   Pomôžte chrániť kľúčové dáta a dosiahnuť súlad s predpismi prostredníctvom riešení Dell Data Protection, šifrovaných pevných diskov s modulom TPM (Trusted Platform Module) a ďalších funkcií zabezpečenia.

   • Stabilita a podpora na podnikovej úrovni vám prinesú pokoj.
    Ako vaša firma rastie, stabilita hardvéru a podpora predstavujú kľúčové prvky, ktoré jej pomôžu k vyváženému rozpočtu a pri predvídaní dlhodobých potrieb. Vďaka službám nasadenia a podpore Dell ProSupport™ sa môžu vaši odborníci na informačné technológie sústrediť na dôležitejšie projekty.
   • Inšpirovaný vzhľad
    Stolové počítače Dell OptiPlex boli navrhnuté tak, aby boli odolné a prispôsobili sa vášmu pracovnému prostrediu. Vďaka tomu spájajú dlhú životnosť a štýl.
   • Odolný dizajn.
    Vaša práca vyžaduje stolný počítač, ktorý zvládne aj náročné úlohy. Zaistite si dlhodobú spoľahlivosť vďaka odolným, ľahko servisovateľným stolným počítačom Dell OptiPlex.
   • Prispôsobí sa každému pracovnému stolu
    Systémy Dell OptiPlex sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné bez problémov integrovať do kancelárskeho prostredia a umiestniť na pracovný stôl akejkoľvek veľkosti. Navyše si všetky modely zachovávajú jednotný vzhľad.
   • Pomoc s ochranou životného prostredia
    Pomôžte minimalizovať spotrebu energie a podporte ochranu životného prostredia vďaka stolným počítačom OptiPlex, ktoré vyhovujú norme ENERGY STAR® 5.2, sú vybavené vysoko účinnými zdrojmi napájania a prinášajú ekologicky šetrný dizajn.

   Parametre a špecifikácie

   Procesor 
   Intel Core i5 3470 3.2 GHz Ivy Bridge 
   Operačná pamäť 
   8 GB DDR3 
   Pevný disk 
   256 GB SSD 
   Optická mechanika 
   Grafická karta 
   Intel HD Graphics 2500 
   Operačný systém 
   Windows 10 Home 
   Rozhranie 
   6xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, COM, LAN 
   Výbava 
   bez výbavy 
   Veľkosť 
   Desktop 
   Rozmery
   102 × 360 × 410 (mm)
   Hmotnosť
   7.9 kg