Niceboy ORYX X310 Ghost Console

4x

Slúchadlá Niceboy ORYX X310 Ghost Console - Herný headset Niceboy ORYX X310 Ghost s flexibilným mikrofónom a skvelým zvukom

20,62 €Cena s DPH
17,04 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Niceboy
Kód:1356136
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • posledný kus
  Slúchadlá Niceboy ORYX X310 Ghost Console
  Slúchadlá Niceboy ORYX X310 Ghost Console - Fotka 1/3Slúchadlá Niceboy ORYX X310 Ghost Console - Fotka 2/3Slúchadlá Niceboy ORYX X310 Ghost Console - Fotka 3/3
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console

  ORYX X310 Ghost Console

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console s flexibilným mikrofónom a smerovým snímaním zvuku si nastavíte presne podľa svojich potrieb. K tomu vyladený zvuk, odolná konštrukcia a pohodlné náušníky robia z ORYX X310 Ghost Console ideálne univerzálne slúchadlá pre herné seansy akéhokoľvek druhu.

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console

  Mohutný realistický zvuk

  So slúchadlami ORYX X310 Ghost Console budete mať pocit, že ste súčasťou hry. Sila a kvalita zvuku vychádza osadením s pokročilými komponentmi na čele s extra veľkými meničmi 50 mm.

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console

  Herné slúchadlá pre všetky zariadenia

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console sú herné slúchadlá vytvorené pre použitie naprieč hernými platformami. Či už hľadáte slúchadlá k hernej konzole, počítaču alebo mobilu, ORYX X310 Ghost Console sú tie pravé. Slúchadlá pripojte pomocou dvoch 3,5 mm jack konektorov. Súčasťou balenia je aj redukcia na jeden štvorpólový 3,5 mm jack konektor.

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console

  Pohodlie je základ

  Dlhé noci pod paľbou vyžadujú komfort. Most slúchadiel je preto nielen odolný, ale aj ľahký. Slúchadlá majú nízku hmotnosť a mäkké, pohodlné náušníky. Tie majú uzavretý tvar a ich prítlak je vyvážený tak, že na jednu stranu slúchadlá netlačia a na stranu druhú dokážu bezchybne eliminovať zvuk z okolia.

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console

  Robustná konštrukcia

  Hlavový most slúchadiel je vystužený odolnou duralovou konštrukciou, takže znesie aj hrubšie zaobchádzanie. Rovnako je na tom aj prémiový opletený kábel s dĺžkou 2,2 metrov. Samozrejmosťou je potom aj efektné LED podsvietenie slúchadiel.

  Niceboy ORYX X310 Ghost Console

  Rýchle ovládanie na kábli

  Pri rýchlej hre nie je čas pozerať sa do klávesnice a pridať na hlasitosti, preto sa vám bude hodiť ovládanie priamo na kábli. Vďaka nemu budete mať v sekunde pod kontrolou hlasitosť, stlmenie mikrofónu, podsvietenie slúchadiel alebo si s jeho pomocou môžete prepínať skladby. Ovládanie tak už nemusíte zdĺhavo hľadať v počítači!

  Parametre a špecifikácie

  Výbava 
  Mikrofón 
  Pripojenie slúchadiel 
  2x jack 3,5mm 

  Slúchadlá Niceboy ORYX X310 Ghost Console je zaradený tiež v týchto kategóriách: