Niceboy RAZE 3 Guru

5x

Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru - Niceboy RAZE 3 Guru Bezdrôtový reproduktor Niceboy RAZE 3 Guru je krásavec do interiéru aj exteriéru. Výkon 24 W, výdrž batérie až 10 hodín

59,02 €Cena s DPH
48,77 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Niceboy
Kód:1356003
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • posledný kus
  Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru
  Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru - Fotka 1/5Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru - Fotka 2/5Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru - Fotka 3/5Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru - Fotka 4/5Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru - Fotka 5/5
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Niceboy RAZE 3 Guru

  RAZA 3 Guru

  Bezdrôtový reproduktor Niceboy RAZE 3 Guru je krásavec vhodný do interiéru aj exteriéru. Výkon 24W, výdrž až 10 hodín, unikátny Magic Button pre superbasový zvuk. Spoľahlivo odolá nepriaznivým podmienkam vďaka krytiu IP67. Prehrávať môžete ako cez Bluetooth, tak aj cez USB či AUX. Nabíjanie cez USB-

  Niceboy RAZE 3 Guru

  Parťák do nepohody

  Niceboy RAZE 3 Guru vydrží ozvučiť aj desaťhodinovú párty. Po celý čas vás neopustí a bude hrať ako o život. Aj v prachu púšte, v piesku na pláži, na samote pri lese, uprostred Mácháča. S krytím IP67 znesie naozaj veľa, vrátane poriadnej spŕšky alebo pádu do vody.

  Niceboy RAZE 3 Guru

  Neuveriteľný výkon v kompaktnom tele

  Popri prekvapivo silnom výkone 24W poteší skutočne krásnym, čistým zvukom, ktorý sa len tak nepočuje. Guru je navrhnutý tak, aby valil skvelý sound doslova do všetkých smerov vďaka špeciálnemu dizajnu pre 360 ° zvuk.

  MaxxBass pre ultrasilný basový zážitok

  Reproduktor je osadený technológiou MaxxBass pre čistý a veľmi hutný zvuk. Vyznávači extra basového soundu ocenia kúzelné tlačidlo Magic Button, po ktorého stlačení môžete očakávať zvýraznenie basov, ktoré pomaly rozvibruje tabuľky v oknách.

  Niceboy RAZE 3 Guru

  Dokonalý zdroj energie

  Až vám dôjde v telefóne energie, stačí k reproduktoru pripojiť kábel cez USB konektor a využiť Niceboy RAZE 3 Guru ako zdroj na dobitie batérie.

  Niceboy RAZE 3 Guru

  Vaša hudba na dosah ruky

  Reproduktor disponuje technológiou Bluetooth 5.0, zaisťujúcou stabilný bezdrôtový prenos. Hudbu ale môžete kedykoľvek pohodovo prehrávať aj cez AUX kábel či USB flash disk.

  https://data.gigacomputer.cz/Niceboy/RAZE%203%20Guru/raze-3-guru-layout-04.jpg

  Parametre a špecifikácie

  Výkon 
  24 W
  Prevedenie 
  1.0 
  Materiál 
  Plast 

  Reproduktory Niceboy RAZE 3 Guru je zaradený tiež v týchto kategóriách: