Lenovo ThinkStation P520

4x

Počítač Lenovo ThinkStation P520 - Intel Xeon W-2125 4.0 GHz, 32 GB, 1256 GB Kombinované, DVD-RW, nVidia Quadro P2000, Windows 11 Pro

971,26 €
913 €Cena s DPH
754,54 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1353637
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 58 €
Počítač Lenovo ThinkStation P520
Fotografia má ilustratívny charakter.

Lenovo ThinkStation P520

Výkonná pracovná stanica - Lenovo ThinkStation P520

ThinkStation P520 je dokonalou kombináciou výkonného spracovania a profesionálnej grafiky. Vďaka najmodernejšiemu úložisku, pamäti a chladeniu zvládne čokoľvek s úplnou ľahkosťou - od vysokej pracovnej záťaže cez komplexné modelovanie až k virtuálnej realite. Je tiež úplne konfigurovateľný a navrhnutý pre vysoký výkon, spoľahlivosť a energetickú účinnosť.

 

Perfektný pre užívateľov a ešte lepší pre IT manažérov

Táto vysoko výkonná pracovná stanica zvládne aj virtuálnu realitu a vy si môžete užiť rýchlosť a efektivitu procesorov Intel Xeon a grafiky NVIDIA Quadro. Má tiež certifikáty ISV od hlavných predajcov ako Autodesk®, AVID® a Siemens®. Pre viac informácií o certifikátoch ISV kliknite tu.

ThinkStation P520c je ľahko nastaviteľný, zapojiteľný a spravovateľný a navyše úspešne prešiel testovaním v náročných podmienkach. Takže sa môžete spoľahnúť na jeho odolnosť a výdrž. A s výnimočným dizajnom a kvalitou vám poskytuje lepšie funkcie a šetrí váš čas. Čo je výhra pre akúkoľvek firmu.

Navyše je optimalizácia systému hračkou. Stačí stiahnuť a spustiť Lenovo Performance Tuner a aplikáciu Lenovo Workstation Diagnostics.

Lenovo ThinkStation P520

Výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Pracovná stanica ThinkStation P520 je poháňaná najnovšími procesormi Intel® Xeon®, disponuje grafikou NVIDIA Quadro® a prináša tak vynikajúci výkon a ohromujúce zobrazenie. Či už ide o kreslenie na počítači alebo animačný 3D softvér, táto 33l pracovná stanica má dostatočný výkon na posunutie vašej kreativity a produktivity na novú úroveň.

Nastaviteľná a spoľahlivá

P520 môžete nastaviť podľa seba. Možnosť rozšíriť operačnú pamäť až na 256 GB, množstvo možností nastavenia portov a typ úložiska. O spoľahlivosť sa nemusíte báť, pri každej pracovnej stanici ThinkStation je štandardom

Lenovo ThinkStation P520

Dokončite prácu rýchlejšie a ľahšie

Patentované trojkanálové chladenie zaručuje, že sa P520 nebude prehrievať. Výsledkom je plynulejší a efektívnejší chod systému aj pri vysokej pracovnej záťaži. P520 disponuje aj podporou virtualizačnej technológie RAID a má dva zabudované sloty M.2 PCIe SSD na základnej doske, čo vám poskytuje ohromujúcu rýchlosť úložiska.

Beznástrojový prístup

Ak potrebujete vymeniť nejaké komponenty, nepotrebujete nástroje... Stačí odňať bočný panel. Navyše môžeme pomôcť automatizácii mnohých manuálnych úkonov spojených s nasadením nového zariadenia - od označenia až po načítanie vlastného obrazu disku.

Lenovo ThinkStation P520

Odolná a flexibilná, pripravený na viruálny svet

Rovnako ako každá stanica ThinkStation, prešla P520 prísnymi a extrémnymi testami za náročných podmienok. Disponuje certifikátmi ISV as predným modulom FLEX ponúka množstvo možností pre flexibilitu vrátane čítačky pamäťových kariet a rýchleho portu Intel Thunderbolt 3 (podľa konfigurácie) .

S virtuálnou realitou je možné takmer čokoľvek – od revolučného designu cez ohromujúce špeciálne efekty až k vysoko komplexným animáciám.

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Xeon W-2125 4.0 GHz Skylake 
Operačná pamäť 
32 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD + 1000 GB HDD 
Optická mechanika 
DVD-RW 
Grafická karta 
nVidia Quadro P2000 5 GB 
Operačný systém 
Windows 11 Pro 
Rozhranie 
4xUSB 2.0, 8xUSB 3.0, DisplayPort, COM, LAN 
Výbava 
Čítačka pamäťových kariet 
Veľkosť 
Midi Tower 
Rozmery
165 × 440 × 460 (mm)
Hmotnosť
20.0 kg