Lenovo ThinkCentre M83 10AM SFF

5x

Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AM SFF - Intel Core i3 4130 3.4 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 4400, Windows 10 Home

152,63 €Cena s DPH
126,14 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Lenovo
Kód:1349528
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AM SFF
   Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AM SFF - Fotka 1/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AM SFF - Fotka 2/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AM SFF - Fotka 3/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AM SFF - Fotka 4/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AM SFF - Fotka 5/6Počítač Lenovo ThinkCentre M83 10AM SFF - Fotka 6/6
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   Lenovo ThinkCentre M83 10AM SFF

    

   Malé rozmery a veľká produktivita

   Využite trvalej stability a spoľahlivosti počítačov ThinkCentre a pozdvihnite výkon vašej firmy na novú úroveň. Energeticky efektívne počítač ThinkCentre M83 využíva procesory Intel Core štvrtej generácie pracujúce s nižšími prevádzkovými teplotami a ponúka pokročilá bezdrôtová rozhranie, lepšie zabezpečenie a ďalšie funkcie zaisťujúce dosiahnutie vyššej produktivity.

   Lenovo ThinkCentre M83 10AM SFF

   Podpora viacerých monitorov

   Zvýšte svoju produktivitu na maximum pomocou až troch monitorov - alebo mozaikového usporiadanie štyroch monitorov. Pracovná plocha rozšírená na niekoľko monitorov a ľahšie prepínanie medzi aplikáciami pomáha obmedziť výskyt chýb a zvýšiť produktivitu. (Vyžaduje ďalšie voliteľné konektory DisplayPort.)

   Vysoké zabezpečenie a jednoduchá správa

   Stolové počítače M83 sú vybavené najlepšími dostupnými nástrojmi pre zabezpečenie, vrátane možnosti vypnutia USB portov, ktorá pomáha znížiť riziko odcudzenia dát a zabrániť neoprávnenému použitiu zariadenia pre ukladanie dát. Active Protection System zaisťuje ochranu pevného disku. Trusted Platform Module (TPM) šifruje dáta a dôverné informácie, ako napr. Heslá a digitálne certifikáty. Tým sa zvyšuje zabezpečenie aplikácií, elektronických transakcií a online komunikácia. Stolný počítač M83 môže byť navyše voliteľne vybavený spínačom pre detekciu vniknutia do šasi, ktorý upozorní používateľa na akékoľvek neoprávnené pokusy o otvorenie šasi. K dispozícii je tiež fyzické zabezpečenie pomocou káblového zámku a podpora technológie Computrace.

   Inovatívny systém chladenia

   Technológia Intelligent Cooling Engine (ICE) 3.0 je navrhnutá tak, aby poskytovala ideálnu rovnováhu medzi teplotou a tichým chodom a zabezpečovala dlhú životnosť stolného počítača. Podľa toho, či chcete uprednostniť lepšie chladenie, alebo tichý chod, si môžete vybrať požadovaný režim, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu pracovnému prostrediu. ICE 3.0 navyše umožňuje prevádzku počítača pri vyšších teplotách, keďže vykonáva monitorovanie systému a zobrazuje upozornenie na vysokú teplotu, čím zabraňuje prehriatiu, takže sa už nemusíte obávať narušenia plynulého chodu podniku.

   Lenovo ThinkCentre M83 10AM SFF

   Veľa úložného priestoru a minimálny dopad na životné prostredie

   M83 ponúka druhý voliteľný pevný disk (2,5 ") a podporu dvoch grafických kariet. Celkovo môžete využiť až tri pevné disky a jednu tenkú ODD mechaniku.

   Certifikácia Cisco EnergyWise umožňuje vykonávať monitorovanie spotreby energie počítačov vo firme a Lenovo Power Manager vám pomáha šetriť energiu a znížiť náklady. Okrem toho certifikácie, ako napríklad ENERGY STAR 5.2, üle Gold a EPEAT Gold a napájací zdroj (PSU) s účinnosťou 92% a certifikáciou 80+ Platinum, prispievajú k ochrane planéty i vášmu lepšiemu výsledku hospodárenia.

    

   Parametre a špecifikácie

   Procesor 
   Intel Core i3 4130 3.4 GHz Haswell 
   Operačná pamäť 
   8 GB DDR3 
   Pevný disk 
   256 GB SSD 
   Optická mechanika 
   DVD-RW 
   Grafická karta 
   Intel HD Graphics 4400 
   Operačný systém 
   Windows 10 Home 
   Rozhranie 
   4xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, COM, LAN 
   Výbava 
   bez výbavy 
   Veľkosť 
   Desktop 
   Rozmery
   102 × 338 × 375 (mm)
   Hmotnosť
   7.8 kg