Lenovo ThinkCentre M93z AIO Touch

28x

Počítač Lenovo ThinkCentre M93z AIO Touch - Intel Core i5 4590S 3.0 GHz, 8 GB, 240 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 4600, 23 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Home

319,43 €Cena s DPH
263,99 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1344876
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Dotykový displej
  Počítač Lenovo ThinkCentre M93z AIO Touch
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkCentre M93z AIO Touch

   

  POČÍTAČ ALL-IN-ONE PRO VEĽKÉ PODNIKY

  Najmodernejšie technológie v modeli ThinkCentre M93z zlepšujú produktivitu a zaisťujú bezpečnosť vašich dát. Tento stolný počítač triedy All-in-One vďaka svojmu štíhlemu profilu šetrí priestor, ale v jeho útrobách sa skrýva všetko potrebné pre splnenie všetkých požiadaviek vášho podniku.

  Stvorený pre vyššiu produktivitu

  22" dotykový displej modelu M93z s rozlíšením full HD, LED podsvietením a technológiou in-plane switching (IPS) ponúka široký pozorovací uhol - takmer 180 stupňov - takže obsah displeja môže čítať viac užívateľov postavených okolo počítača. Kvalitný displej s technológiou anti-glare, ktorý je k dispozícii na modeloch s dotykovou obrazovkou spolu s citlivou 10bodovou viacdotykovou technológií zlepšujú možnosti spolupráce (podľa zvolenej konfigurácie).

  Lenovo ThinkCentre M93z AIO Touch

  Špičková technológia VoIP

  Vychutnajte si telekonferencie vo vynikajúcej kvalite vďaka softvéru certifikovanému pre program Microsoft Lync, pripravenému pre aplikáciu Skype a optimalizovanému pre VoIP a hardvéru, ako je napríklad webová kamera s rozlíšením HD 2 Mpx, stereo reproduktory s technológiou Dolby Advanced Audio a digitálny mikrofón.

  Vysoké zabezpečenie a jednoduchá správa

  Model M93z ponúka jedny z najlepších nástrojov na zabezpečenie v odvetví, vrátane vypínania portov USB s cieľom zabrániť odcudzeniu údajov a sieťovým bezpečnostným rizikám pri neoprávnenom používaní úložných zariadení. Modul Trusted Platform Module (TPM) šifruje dáta a dôležité informácie, ako sú heslá a digitálne certifikáty, ďalšie bezpečnostné aplikácie, elektronické protokoly a online komunikáciu.

  Lenovo ThinkCentre M93z AIO Touch

  Intel vPro a Active Management Technology

  Obsahuje efektívne IT funkcie a udržuje citlivé dáta v bezpečí. Medzi prednosti tejto technológie patrí rýchle šifrovanie a dešifrovanie dát, ochrana proti neoprávnenému prístupu a vzdialená správa.

  SuperSpeed USB 3.0

  Umožňuje až 10-krát rýchlejší prenos súborov. Zažite bleskurýchle kopírovaní veľkých mediálnych súborov, ako aj plynulé pripojenie medzi periférnym zariadením so zvukovým obsahom a videom. Spätne kompatibilné so zariadeniami USB 2.0.

  Lenovo ThinkCentre M93z AIO Touch

  View Management Utility

  Pripojte k počítaču viacerých monitorov a pracujte rýchlejšie: Väčšia pracovná plocha a jednoduchšie prechod medzi aplikáciami na viacerých displejoch pomáhajú znižovať početnosť chýb a zlepšujú produktivitu.

  Možnosť rozšírenia bez použitia náradia

  Modernizácia zariadenia je pre IT personál vďaka pohodlnému prístupu k hardvéru bez potreby použitia náradia hračkou.

  Lenovo ThinkCentre M93z AIO Touch

  Inovatívny systém chladenia

  Technológia Intelligent Cooling Engine (ICE) 3,0 poskytuje perfektnú rovnováhu medzi chladením a tichou prevádzkou, ktoré zaručujú dlhú životnosť počítača. Vyberte ten režim z dvojice optimalizovaných nastavení, ktorý najlepšie zodpovedá vášmu pracovnému prostrediu a uprednostnite tak teplotu, alebo hlučnosť. Okrem toho technológia ICE 3.0 umožňuje prácu pri vyšších teplotách a monitorovanie systému pomocou teplotných upozornenia, ktoré zabraňujú prehriatiu. Spravujte technológiu ICE s nástrojom PC Cloud Manager 2.0. Certifikácia EPEAT Gold a ENERGY STAR - Znížte spotrebu prúdu - dobré pre životné prostredie aj váš rozpočet.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 4590S 3.0 GHz Haswell 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  240 GB SSD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 4600 
  Displej 
  23" LCD FHD s rozlíšením 1 920 x 1 080 - dotykový 
  Operačný systém 
  Windows 10 Home 
  Rozhranie 
  6xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, Čítačka pamäťových kariet, WiFi 
  Veľkosť 
  All In One 
  Rozmery
  568 × 442 × 247 (mm)
  Hmotnosť
  11.58 kg