Lenovo ThinkCentre M93z AIO

18x

Počítač Lenovo ThinkCentre M93z AIO - Intel Core i5 4570S 2.9 GHz, 8 GB, 120 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 4600, 23 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Home

242,51 €Cena s DPH
200,42 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1344867
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Počítač Lenovo ThinkCentre M93z AIO
  Počítač Lenovo ThinkCentre M93z AIO - Fotka 1/4Počítač Lenovo ThinkCentre M93z AIO - Fotka 2/4Počítač Lenovo ThinkCentre M93z AIO - Fotka 3/4Počítač Lenovo ThinkCentre M93z AIO - Fotka 4/4
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkCentre M93z AIO

   

  POČÍTAČE TYPU "VŠETKO V JEDNOM" PRE VEĽKÉ PODNIKY

  Najmodernejšie technológie v počítači ThinkCentre M93z zvyšujú produktivitu a zabezpečujú vaše údaje. Tento stolový počítač typu "všetko v jednom" šetrí miesto svojím tenkým profilom, ale má všetko, čo potrebujete na splnenie všetkých vašich obchodných požiadaviek.

  22-palcový displej M93z s rozlíšením Full HD, podsvietením LED a technológiou prepínania v rovine (IPS

  ) je

  skonštruovaný na zvýšenie produktivity

  a

  ponúka široký pozorovací uhol - takmer 180 stupňov - takže obsah môže čítať viacero používateľov stojacich okolo počítača. Vysokokvalitný antireflexný displej, ktorý je k dispozícii na modeloch s dotykovou obrazovkou, spolu s citlivou 10-bodovou viacdotykovou technológiou zlepšuje možnosti spolupráce (v závislosti od zvolenej konfigurácie).

  Lenovo ThinkCentre M93z AIO

  Špičková technológia VoIP

  Vychutnajte si špičkové telekonferencie vďaka softvéru a hardvéru s certifikáciou Microsoft Lync, pripravenému na Skype a optimalizovanému pre VoIP, ako sú 2MP HD webová kamera, stereo reproduktory s technológiou Dolby Advanced Audio a digitálny mikrofón.

  Vysoké zabezpečenie a jednoduchá správa

  Zariadenie M93z ponúka jedny z najlepších bezpečnostných nástrojov v odvetví vrátane vypnutia portu USB, aby sa zabránilo krádeži údajov a rizikám zabezpečenia siete v dôsledku neoprávneného používania úložných zariadení. Modul Trusted Platform Module (TPM) šifruje údaje a dôležité informácie, ako sú heslá a digitálne certifikáty, iné bezpečnostné aplikácie, elektronické protokoly a online komunikácia.

  Lenovo ThinkCentre M93z AIO

  Technológia Intel vPro a Active Management

  Zahŕňa efektívne funkcie IT a udržiava citlivé údaje v bezpečí. Medzi funkcie patrí rýchle šifrovanie a dešifrovanie údajov, ochrana pred neoprávneným prístupom a vzdialená správa.

  SuperSpeed USB 3

  .0

  Umožňuje až 10-krát rýchlejší prenos súborov. Zažite bleskové kopírovanie veľkých multimediálnych súborov, ako aj bezproblémové pripojenie medzi periférnymi zariadeniami so zvukovým a video obsahom. Spätná kompatibilita so zariadeniami USB 2.0.

  Lenovo ThinkCentre M93z AIO

  Nástroj na správu zobrazenia

  Pripojte k počítaču viac monitorov a pracujte rýchlejšie: Väčšia pracovná plocha a jednoduchší prechod medzi aplikáciami na viacerých displejoch pomáhajú znižovať počet chýb a zvyšovať produktivitu.

  Rozšíriteľnosť bez použitia náradia

  Aktualizácia zariadenia je pre pracovníkov IT hračkou vďaka pohodlnému prístupu k hardvéru bez použitia náradia.

  Lenovo ThinkCentre M93z AIO

  Inovatívny systém chladenia

  Technológia Intelligent Cooling Engine (ICE) 3.0 poskytuje dokonalú rovnováhu medzi chladením a tichou prevádzkou, čím zabezpečuje dlhú životnosť počítača. Vyberte si režim z dvojice optimalizovaných nastavení, ktorý najlepšie zodpovedá vášmu pracovnému prostrediu a uprednostňuje teplotu alebo hluk. Okrem toho technológia ICE 3.0 umožňuje pracovať pri vyšších teplotách a monitorovať systém pomocou teplotných upozornení, aby sa zabránilo prehriatiu. Spravujte technológiu ICE pomocou aplikácie PC Cloud Manager 2.0. Certifikát EPEAT Gold a ENERGY STAR -

  zníženie spotreby elektrickej energie - dobré pre životné prostredie a váš rozpočet.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 4570S 2.9 GHz Haswell 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  120 GB SSD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 4600 
  Displej 
  23" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 
  Operačný systém 
  Windows 10 Home 
  Rozhranie 
  6xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, Čítačka pamäťových kariet, WiFi 
  Veľkosť 
  All In One 
  Rozmery
  568 × 442 × 247 (mm)
  Hmotnosť
  11.58 kg