Dell Precision 7820 Tower

9x

Počítač Dell Precision 7820 Tower - Intel Xeon Gold 6128 3.4 GHz, 96 GB, 2024 GB Kombinované, nVidia Quadro P5000, Windows 11 Pro

1 619,03 €Cena s DPH
1 338,04 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1344412
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Počítač Dell Precision 7820 Tower
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Dell Precision 7820 Tower


  Sila k rastu

  Rozšírte hranice svojich nápadov pomocou pracovnej stanice Precision 7820 Tower. S dvojsocketovou architektúrou pre maximálny výkon v kompaktnom prevedení.

  Dell Precision 7820 Tower

  Inteligentný výkon

  Rovnaký výkon, aký pri premýšľaní odvádzate vy: Najnovší procesor Intel Xeon zvládne aj najnáročnejšie aplikácie. Teraz s novou generáciou architektúry s až dvoma socketmi, teda môžete získať maximálny výkon pre svoje najlepšie vízie.
  Špičkový výkon: Procesory Intel Core a XeonvPro až 10. generácie ponúkajú firmám výkon, možnosti správy, vstavané funkcie zabezpečenia aj stabilitu architektúry Intel a sú pripravené na budúcnosť.
  Zrýchlite každý projekt: Prevádzkujte svoj softvér čo najrýchlejšie a získajte výsledky v reálnom čase vďaka počítaču až so 768 GB pamäte RAM.
  Odstráňte rušivé podnety: Zamerajte sa na svoje úlohy s pracovnou stanicou, ktorá je tichšia ako kedykoľvek predtým. Nová viackanálová tepelná konštrukcia ponúka pokročilé chladenie a zvukové parametre pre lepšie chladenie a tichú prevádzku, keď systém plní náročné úlohy.

  Dell Precision 7820 Tower

  Navrhnutá pre vašu budúcnosť

  Zostáva chladný: Počítač Precision 7820 Tower s konštrukciou FlexBay, prístupom spredu, úložiskom s možnosťou výmeny počas prevádzky a viackanálovým chladením, ktoré udrží systém v chlade aj v náročných podmienkach, porastie spoločne s vašou víziou, nech už vás táto vízia zavedie kamkoľvek.
  Prispôsobí sa inováciám: Pracovná stanica Precision 7820 Tower je pripravená na zložité projekty vrátane virtuálnej reality a umelej inteligencie vďaka novej generácii grafiky AMD Radeon Pro a najvýkonnejším grafickým kartám NVIDIA Quadro RTX.

  Žiadny projekt nie je príliš veľký: Je možné nakonfigurovať až šesť 2,5" alebo päť 3,5" diskov a úložisko s prístupom spredu, vrátane disku SSD SATA, SAS a PCIe M.2/U.2 NVMe. S možnosťou výmeny diskov SSD M.2 a U.2 NVMe PCIe počas prevádzky môžete disky odoberať bez toho, aby bolo nutné pracovnú stanicu vypínať.

  Inteligencia zodpovedajúca tej vašej

  Dell Optimizer for Precision je vstavaná platforma s umelou inteligenciou, ktorá sa naučí váš spôsob práce, priebežne sa prispôsobuje vášmu štýlu a vytvára múdrejšie, osobitejšie a produktívnejšie prostredie.

  ExpressResponse: rýchlejšie spúšťanie najčastejšie používaných aplikácií Používame vstavanú umelú inteligenciu a technológiu Intel Adaptix, s ktorými môžeme upravovať výkonové úrovne tam, kde ich najviac potrebujete.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  2x Intel Xeon Gold 6128 3.4 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  96 GB DDR4 
  Pevný disk 
  1024 GB SSD + 1000 GB HDD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  nVidia Quadro P5000 16 GB 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  8xUSB 3.0, 4xDisplayPort, DVI, COM, LAN 
  Výbava 
  Čítačka pamäťových kariet 
  Veľkosť 
  Midi Tower 
  Rozmery
  176 × 418 × 518 (mm)
  Hmotnosť
  15.9 kg