Fujitsu Celsius M740n

43x

Počítač Fujitsu Celsius M740n - Intel Xeon E5 1620 v4 3.5 GHz, 32 GB, 256 GB SSD, DVD-RW, nVidia Quadro M4000, Windows 10 Pro

687,85 €
509,76 €Cena s DPH
421,29 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:Fujitsu
Kód:1343446
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • posledný kus
  • - 178 €
Počítač Fujitsu Celsius M740n
Fotografia má ilustratívny charakter.

Fujitsu Celsius M740n

 

Fujitsu Celsius M740n

Pracovné stanice z produkcie spoločnosti Fujitsu, rady Celsius, sú výkonné systémy vhodné na nasadenie v profesionálnych grafických či CAD aplikáciách, v ktorých je vyžadovaný vysoký výkon a vynikajúca spoľahlivosť. Sú konštruované pre neustále maximálne pracovné nasadenie v podnikovom prostredí a pri návrhu týchto systémov je kladený dôraz na výber komponentov vysokej kvality.

Tichá prevádzka

Základom dobrých pracovných vzťahov na pracovisku alebo pre lepšie sústredenie na prácu je udržovanie pokoja vo svojom okolí. Na tento problém sa zamerala aj spoločnosť Fujitsu a vyrobila veľmi tiché počítačové zostavy. Hodnota hluku je najnižšia vo svojej triede (iba 30 dB) a je zárukou tichého a efektívneho pracovného prostredia.

Fujitsu Celsius M740n

Jednoduchá správa

Komplexná certifikácia nezávislých dodávateľov softvéru je zárukou, že Vaše profesionálne aplikácie pobežia vždy bez problémov. Okrem toho systém prístupu ColdPlug v prednej časti pracovnej stanice umožňuje ľahko rozšíriť kapacitu úložiska alebo vymeniť jednotky a dosiahnuť väčšiu flexibilitu pri práci. Svojimi stabilnými funkciami a rozšírenou dostupnosťou produktov podporuje Vaše dlhodobé projekty.

Procesor Intel Xeon

Procesor patrí do rodiny produktov pre základné dosky vybavené novým socketom LGA2011. Procesor disponuje funkciou Hyper-threading. Každé z fyzických je taktované na vysokú rekvenciu s možnosťou režimu Turbo a automatickým pretaktovaním. Rovnako ako u predchádzajúcej generácie procesorov Intel je aj v tomto procesore integrovaný pamäťový radič priamo do čipu. V tomto prípade sa jedná o štvorkanálový radič pamätí typu DDR3. Procesor je ďalej vybavený vyrovnávacou pamäťou tretej úrovne (L3 Cache).

Fujitsu Celsius M740n

Microsoft Windows

Operačný systém Windows firemným zameraním obsahuje všetky dostupné funkcie operačného systému dôležité pre firemné nasadenie v podnikových sieťach. Medzi samozrejmé súčasti systému patrí podpora grafického rozhrania Windows Aero, integrované multimediálne centrum alebo rýchle prepínanie používateľov. Za pomoci Windows Media Center má užívateľ nepreberné možnosti domácej zábavy, medzi ktoré patrí sledovanie televízie, filmov, prezeranie fotografií a podobne.


Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Xeon E5 1620 v4 3.5 GHz 
Operačná pamäť 
32 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
DVD-RW 
Grafická karta 
nVidia Quadro M4000 8 GB 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
6xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, 4xDisplayPort, LAN 
Výbava 
bez výbavy 
Veľkosť 
Midi Tower 
Rozmery
186 × 430 × 481 (mm)
Hmotnosť
18.0 kg