Fujitsu Celsius M740n

38x

Počítač Fujitsu Celsius M740n - Intel Xeon E5 1620 v4 3.5 GHz, 32 GB, 256 GB SSD, DVD-RW, nVidia Quadro M4000, Windows 10 Pro

687,85 €Cena s DPH
568,47 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Fujitsu
Kód:1343446
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Počítač Fujitsu Celsius M740n
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Fujitsu Celsius M740n

   

  Fujitsu Celsius M740n

  Pracovné stanice z produkcie spoločnosti Fujitsu, rady Celsius, sú výkonné systémy vhodné na nasadenie v profesionálnych grafických či CAD aplikáciách, v ktorých je vyžadovaný vysoký výkon a vynikajúca spoľahlivosť. Sú konštruované pre neustále maximálne pracovné nasadenie v podnikovom prostredí a pri návrhu týchto systémov je kladený dôraz na výber komponentov vysokej kvality.

  Tichá prevádzka

  Základom dobrých pracovných vzťahov na pracovisku alebo pre lepšie sústredenie na prácu je udržovanie pokoja vo svojom okolí. Na tento problém sa zamerala aj spoločnosť Fujitsu a vyrobila veľmi tiché počítačové zostavy. Hodnota hluku je najnižšia vo svojej triede (iba 30 dB) a je zárukou tichého a efektívneho pracovného prostredia.

  Fujitsu Celsius M740n

  Jednoduchá správa

  Komplexná certifikácia nezávislých dodávateľov softvéru je zárukou, že Vaše profesionálne aplikácie pobežia vždy bez problémov. Okrem toho systém prístupu ColdPlug v prednej časti pracovnej stanice umožňuje ľahko rozšíriť kapacitu úložiska alebo vymeniť jednotky a dosiahnuť väčšiu flexibilitu pri práci. Svojimi stabilnými funkciami a rozšírenou dostupnosťou produktov podporuje Vaše dlhodobé projekty.

  Procesor Intel Xeon

  Procesor patrí do rodiny produktov pre základné dosky vybavené novým socketom LGA2011. Procesor disponuje funkciou Hyper-threading. Každé z fyzických je taktované na vysokú rekvenciu s možnosťou režimu Turbo a automatickým pretaktovaním. Rovnako ako u predchádzajúcej generácie procesorov Intel je aj v tomto procesore integrovaný pamäťový radič priamo do čipu. V tomto prípade sa jedná o štvorkanálový radič pamätí typu DDR3. Procesor je ďalej vybavený vyrovnávacou pamäťou tretej úrovne (L3 Cache).

  Fujitsu Celsius M740n

  Microsoft Windows

  Operačný systém Windows firemným zameraním obsahuje všetky dostupné funkcie operačného systému dôležité pre firemné nasadenie v podnikových sieťach. Medzi samozrejmé súčasti systému patrí podpora grafického rozhrania Windows Aero, integrované multimediálne centrum alebo rýchle prepínanie používateľov. Za pomoci Windows Media Center má užívateľ nepreberné možnosti domácej zábavy, medzi ktoré patrí sledovanie televízie, filmov, prezeranie fotografií a podobne.


  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Xeon E5 1620 v4 3.5 GHz 
  Operačná pamäť 
  32 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  nVidia Quadro M4000 8 GB 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  6xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, 4xDisplayPort, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Midi Tower 
  Rozmery
  186 × 430 × 481 (mm)
  Hmotnosť
  18.0 kg