Dell Latitude E7440

464x

Notebook Dell Latitude E7440 - Intel Core i7 4600U 2.1 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Home

242,11 €Cena s DPH
200,09 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1342760
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
  Notebook Dell Latitude E7440
  Notebook Dell Latitude E7440 - Fotka 1/6Notebook Dell Latitude E7440 - Fotka 2/6Notebook Dell Latitude E7440 - Fotka 3/6Notebook Dell Latitude E7440 - Fotka 4/6Notebook Dell Latitude E7440 - Fotka 5/6Notebook Dell Latitude E7440 - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Repasovaný notebook s odolným designom

  Tenký odolný notebook Dell Latitude E7440 vás očarí nielen vzhľadom, ale aj funkciami. Je ideálny pre všetkých, ktorí často cestujú a potrebujú výkonné zariadenie na prácu či štúdium. Vďaka zvýšenej odolnosti nepotrebuje zaobchádzanie v rukavičkách. O bezproblémový multitasking sa stará výkonný procesor Intel Core i7, ktorý je podporený 8 GB RAM . Rýchle SSD úložisko s kapacitou 256 GB poskytne dostatok priestoru na všetky vaše dôležité dáta. Matný displej s HD rozlíšením ponúkne ostrý a jasný obraz aj pri práci vonku. Konektorová výbava zahŕňa USB porty, LAN port, 3G a HDMI .

  Dell Latitude E7440

  Notebook Dell™ Latitude™ E7440 ponúka jednoduchú mobilnú spoluprácu a vylepšenú produktivitu. Jeho funkcie zahŕňajú pokroky v oblasti správy, odolnosti a zabezpečenia, ktoré posilnia vaše IT zázemie a zároveň znížia celkové náklady na vlastníctvo.

  • Luxusný dizajn vyššej triedy; preverená odolnosť
  • Centrálna správa s pokročilými funkciami zabezpečenia
  • Globálne dostupná kompatibilita s celým portfóliom produktov Dell Latitude radu E

  Dell Latitude E7440

  Riadenie na najvyššej úrovni
  Vďaka dôrazu na stabilitu, vzájomnú kompatibilitu, globálnu podporu a riadenie na najvyššej úrovni môžu notebooky Latitude radu E ušetriť množstvo prostriedkov a času venovaného informačným technológiám.

  • Kompatibilita so všetkými produktmi svojho radu: Notebooky Latitude radu E boli navrhnuté s ohľadom na maximálnu kompatibilitu – či už pracujete doma alebo v sídle firmy, môžete ľahko využiť dokovanie alebo si s ostatnými užívateľmi zariadení radu E vymieňať batérie či zdroje napájania.
  • Globálne štandardné platformy: Informačné technológie môžu globálne štandardizovať vybrané nastavenia notebookov radu E, vďaka ktorým je možné predĺžiť záruku, ľahko spravovať systémy, riešiť problémy a objednávať náhradné diely.
  • Pokročilé zabezpečenie a správa systému: Všetky notebooky Latitude radu E zahŕňajú funkcie uľahčenia ochrany dát, monitorovania majetku, vzdialenej správy a možnosti okamžitého zásahu proti obchodným hrozbám.

  Dell Latitude E7440

  Inteligentná produktivita
  Či už ste v kancelárii alebo kdekoľvek na svete, notebooky Latitude radu E vám pomôžu zvýšiť produktivitu mobilnej spolupráce.

  • Jednoduchá globálna spolupráca: Najnovšie možnosti bezdrôtového pripojenia vám umožnia spojiť sa so svojimi kolegami prakticky odkiaľkoľvek. Webová kamera citlivá na svetlo a mikrofón s funkciou redukcie šumu a vylepšeným záznamom reči zaisťuje spoločne s reproduktormi optimálne podmienky pre videokonferenciu.
  • Výkon, s ktorým dokážete viac: Vďaka možnostiam výberu procesorov – od procesora Intel® Core™ i5 až po štvorjadrový procesor Intel® Core™ i7 s technológiou Intel® Turbo Boost. Navyše je pre vaše dáta pripravené rýchle SSD, s ktorým budete mať svoje dáta takmer ihneď k dispozícii.

  Dell Latitude E7440

  Spoľahlivý dizajn
  Dizajn notebookov Dell Latitude radu E spája spoľahlivosť, dlhú životnosť a profesionálny štýl.

  • Odolnosť, ktorá vydrží: Všetky notebooky Latitude radu E, od tých na každodenné prenášanie až po extrémne odolné notebooky ATG a XFR, podstupujú náročné testy odolnosti a záťažové testy simulujúce použitie v reálnom svete. Výsledok: firemné notebooky umožňujúce maximálnu mobilitu.
  • Tenký, vystužený displej: Pokročilá technológia LED umožňuje, aby boli širokouhlé displeje notebookov Latitude radu E tenšie, bez toho, aby obetovali niečo zo svojej výnimočnej odolnosti vhodnej na každodenné použitie. Táto zvýšená odolnosť je docielená použitím krycieho skla Corning® Gorilla®.
  • Sila a dômyselnosť: Robustné šasi Dell Tri-Metal™ spoločne s vystuženými kĺbmi a vysoko odolným systémom západiek ponúka ochranu proti nástrahám všedného dňa. Zdôraznite svoj štýl a dômyselnosť výberom z troch nápaditých farebných prevedení (dostupné pri vybraných modeloch).

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 4600U 2.1 GHz Haswell 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 
  Displej 
  14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 10 Home 
  Rozhranie 
  3xUSB 3.0, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, 3G modem, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  strieborná 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  337 × 21 × 231.5 (mm)
  Hmotnosť
  1.4 kg