Dell Latitude E7440 Touch

78x

Notebook Dell Latitude E7440 Touch - Intel Core i7 4600U 2.1 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Home

242,11 €
201,62 €Cena s DPH
166,63 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1342751
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • zľava
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • - 40 €
Dotykový displej
Notebook Dell Latitude E7440 Touch
Notebook Dell Latitude E7440 Touch - Fotka 1/6Notebook Dell Latitude E7440 Touch - Fotka 2/6Notebook Dell Latitude E7440 Touch - Fotka 3/6Notebook Dell Latitude E7440 Touch - Fotka 4/6Notebook Dell Latitude E7440 Touch - Fotka 5/6Notebook Dell Latitude E7440 Touch - Fotka 6/6
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Repasovaný dotykový notebook, ktorý vám uľahčí prácu na cestách

Dell Latitude E7450 Touch patrí do rodiny ľahko prenositeľných odolných notebookov. Kompaktné rozmery s nízkou váhou zaisťujú, že sa notebook pohodlne zmestí do akejkoľvek tašky. Vďaka odolnej hliníkovej úprave notebook vydrží aj náročnejšie podmienky pri cestovaní. Výkonný procesor Intel Core i7 je podporený 8 GB RAM pamäťou . Zobrazenie zaisťuje 14" displej s rozlíšením FullHD, ktorý je plne dotykový . Pre užívateľské dáta je určený 256 GB SSD disk . Konektorová výbava zahŕňa USB porty, LAN port a HDMI.

Dell Latitude E7440 Touch

Notebook Dell Latitude E7440 ponúka jednoduchú mobilnú spoluprácu a vylepšenú produktivitu. Jeho funkcie zahŕňajú pokroky v oblasti správy, odolnosti a zabezpečenia, ktoré posilnia vaše IT zázemie a zároveň znížia celkové náklady na vlastníctvo.

 • Luxusný dizajn vyššej triedy; preverená odolnosť
 • Centrálna správa s pokročilými funkciami zabezpečenia
 • Globálne dostupná kompatibilita s celým portfóliom produktov Dell Latitude radu E

Dell Latitude E7440 Touch

Riadenie na najvyššej úrovni
Vďaka dôrazu na stabilitu, vzájomnú kompatibilitu, globálnu podporu a riadenie na najvyššej úrovni môžu notebooky Latitude radu E ušetriť množstvo prostriedkov a času venovaného informačným technológiám.

 • Kompatibilita so všetkými produktmi svojho radu: Notebooky Latitude radu E boli navrhnuté s ohľadom na maximálnu kompatibilitu – či už pracujete doma alebo v sídle firmy, môžete ľahko využiť dokovanie alebo si s ostatnými užívateľmi zariadení radu E vymieňať batérie či zdroje napájania.
 • Globálne štandardné platformy: Informačné technológie môžu globálne štandardizovať vybrané nastavenia notebookov radu E, vďaka ktorým je možné predĺžiť záruku, ľahko spravovať systémy, riešiť problémy a objednávať náhradné diely.
 • Pokročilé zabezpečenie a správa systému: Všetky notebooky Latitude radu E zahŕňajú funkcie uľahčenia ochrany dát, monitorovania majetku, vzdialenej správy a možnosti okamžitého zásahu proti obchodným hrozbám.

Dell Latitude E7440 Touch

Inteligentná produktivita
Či už ste v kancelárii alebo kdekoľvek na svete, notebooky Latitude radu E vám pomôžu zvýšiť produktivitu mobilnej spolupráce.

 • Jednoduchá globálna spolupráca: Najnovšie možnosti bezdrôtového pripojenia vám umožnia spojiť sa so svojimi kolegami prakticky odkiaľkoľvek. Webová kamera citlivá na svetlo a mikrofón s funkciou redukcie šumu a vylepšeným záznamom reči zaisťuje spoločne s reproduktormi optimálne podmienky pre videokonferenciu.
 • Výkon, s ktorým dokážete viac: Vďaka možnostiam výberu procesorov – od procesora IntelCore i5 až po štvorjadrový procesor Intel Core i7 s technológiou Intel Turbo Boost. Navyše je pre vaše dáta pripravené rýchle SSD, s ktorým budete mať svoje dáta takmer ihneď k dispozícii.

Dell Latitude E7440 Touch

Spoľahlivý dizajn
Dizajn notebookov Dell Latitude radu E spája spoľahlivosť, dlhú životnosť a profesionálny štýl.

 • Odolnosť, ktorá vydrží: Všetky notebooky Latitude radu E, od tých na každodenné prenášanie až po extrémne odolné notebooky ATG a XFR, podstupujú náročné testy odolnosti a záťažové testy simulujúce použitie v reálnom svete. Výsledok: firemné notebooky umožňujúce maximálnu mobilitu.
 • Tenký, vystužený displej: Pokročilá technológia LED umožňuje, aby boli širokouhlé displeje notebookov Latitude radu E tenšie, bez toho, aby obetovali niečo zo svojej výnimočnej odolnosti vhodnej na každodenné použitie. Tejto zvýšenej odolnosti je docielené použitím krycieho skla Corning Gorilla.
 • Sila a dômyselnosť: Robustné šasi Dell Tri-Metal spoločne s vystuženými kĺbmi a vysoko odolným systémom západiek ponúka ochranu proti nástrahám všedného dňa. Zdôraznite svoj štýl a dômyselnosť výberom z troch nápaditých farebných prevedení (dostupné pri vybraných modeloch).

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 4600U 2.1 GHz Haswell 
Operačná pamäť 
8 GB DDR3 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 
Displej 
14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - lesklý - dotykový 
Operačný systém 
Windows 10 Home 
Rozhranie 
3xUSB 3.0, HDMI, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, 3G modem, podsvietená klávesnica 
Farba 
čierna 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
337 × 21 × 231.5 (mm)
Hmotnosť
1.4 kg