Fujitsu Lifebook E556

269x

Notebook Fujitsu Lifebook E556 - Intel Core i5 6300U 2.4 GHz, 16 GB, 500 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 520, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

442,91 €
361,94 €Cena s DPH
299,13 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Fujitsu
Kód:1337683
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • zľava
  • doprava zadarmo
  • - 80 €
Notebook Fujitsu Lifebook E556
Notebook Fujitsu Lifebook E556 - Fotka 1/6Notebook Fujitsu Lifebook E556 - Fotka 2/6Notebook Fujitsu Lifebook E556 - Fotka 3/6Notebook Fujitsu Lifebook E556 - Fotka 4/6Notebook Fujitsu Lifebook E556 - Fotka 5/6Notebook Fujitsu Lifebook E556 - Fotka 6/6
Fotografia má ilustratívny charakter.

Fujitsu Lifebook E556: Spoľahlivý parťák pre efektívnu prácu

Prepracovaný notebook s odolnou konštrukciou, ktorý vás prekvapí svojim výkonom. Vďaka pomerne nízkej hmotnosti je ľahko prenositeľný a využijete ho teda nielen v kancelárii, ale aj pokiaľ sa rozhodnete pracovať na cestách. Okrem robustného tela je zariadenie vybavené aj poliacou odolnou klávesnicou . Notebook disponuje výkonným procesorom Intel Core i5, ktorý je doplnený o 16 GB RAM . Vďaka tomu zariadenie spustí aj náročnejšie aplikácie či hry. O grafické zobrazenie sa stará grafická karta Intel HD Graphics 520 . Veľký 15.6'' displej má matnú úpravu a odráža odlesky. Na ukladanie dát slúži 500 GB SSD disk . Z konektorovej výbavy je k dispozícii USB port, DisplayPort, VGA a LAN . Ako všetky firemné notebooky, aj Fujitsu Lifebook disponuje konektormi na pripojenie do doku.

Kúpou repasovaného notebooku šetríte životné prostredie

Myslite zelene a šetrite s nami životné prostredie. Kupujte repasované notebooky. Na výrobu nových zariadení je potrebné veľké množstvo drahých kovov, ktoré potom končia vďaka vyhodeným notebookom na skládkach. Repasie notebooky refrešujeme, vraciame im pôvodný výkon a zachránime ich tak pred likvidáciou.

Fujitsu Lifebook E556

 

Fujitsu Lifebook E556

Notebooky Fujitsu Lifebook radu E ponúkajú rovnováhu medzi nízkou hmotnosťou a veľmi dobrým výkonom. Za pomoci nízkej hmotnosti patrí medzi ľahké modulárne notebooky s možnosťou voľby uhlopriečky displeja podľa konkrétneho zamerania. Modulárna šachta optickej mechaniky spoločné pre všetky uhlopriečky displeja naprieč celým radom ponúka možnosť pripojenia aj pre druhý pevný disk a ďalšie príslušenstvo. Komplexná sada podnikových funkcií so spoločným replikátorom portov, zabezpečenie na vysokej úrovni a možnosti pripojenia vám umožní ľahko a efektívne pracovať kedykoľvek a kdekoľvek.

Fujitsu Lifebook E556

Spoľahlivý výkon podľa potreby

Notebooky Lifebook E556 za pomoci 6. generácia procesorov Intel Core a operačnej pamäte typu DDR4 SDRAM poskytujú vysoký výkon aj pre náročné aplikácie. Rozšíriteľná operačnú pamäť a možnosť výberu konfigurácie vysokokapacitného pevného disku HDD, hybridného sshd, alebo dokonca rýchleho SSD vám dáva možnosť voľby optimálneho systému.

Fujitsu Lifebook E556

Vysoká spoľahlivosť vždy a všade

Bezpečná a efektívna práca aj pre najnáročnejších užívateľov vo všetkých situáciách, to je základná heslo pre rad notebookov Lifebook E. Samozrejmosťou je robustné telo, poliatiu odolná klávesnica a celý rad ďalších funkcií v závislosti na konkrétnom konfigurácii daného modelu, ako je zdokonalená ochrana proti krádeži, snímač otlačkov prstov, čítačka čipových kariet SmartCard, modul TPM a ďalšie možnosti zabezpečenia pre ochranu vašich dát a celého zariadenia.

Fujitsu Lifebook E556

Konektivita pre vaše potreby

Vďaka integrovaným bezdrôtovým rozhraním WiFi, Bluetooth a káblovému pripojenie k sieťam LAN, v kombinácii s HD kamerou spolu s digitálnym mikrofónom môžete byť online kedykoľvek a kdekoľvek. Prípadne komunikovať s priateľmi, alebo kolegami a obchodnými partnermi. Samozrejme s vysokým komfortom mobilného zariadenia. Oceníte tiež funkciu trvalo dostupného nabíjanie z portu USB, vďaka ktorej môžete nabíjať svoj telefón alebo ostatné USB napájaná zariadenia, aj keď je váš Lifebook vypnutý. S porty VGA a DisplayPort ľahko pripojíte ďalšie zobrazovacie zariadenia kdekoľvek budete potrebovať.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 6300U 2.4 GHz Skylake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
500 GB SSD 
Optická mechanika 
DVD-RW 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 520 
Displej 
15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
3xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica 
Farba 
čierna 
Rozmery
374 × 31.4 × 250 (mm)
Hmotnosť
2.3 kg