Fujitsu Esprimo P757 MT

72x

Počítač Fujitsu Esprimo P757 MT - Intel Core i3 6100 3.7 GHz, 8 GB, 756 GB Kombinované, DVD-RW, nVidia GeForce GT1030, Windows 10 Pro

363,97 €Cena s DPH
300,8 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:Fujitsu
Kód:1336991
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Počítač Fujitsu Esprimo P757 MT
  Počítač Fujitsu Esprimo P757 MT - Fotka 1/6Počítač Fujitsu Esprimo P757 MT - Fotka 2/6Počítač Fujitsu Esprimo P757 MT - Fotka 3/6Počítač Fujitsu Esprimo P757 MT - Fotka 4/6Počítač Fujitsu Esprimo P757 MT - Fotka 5/6Počítač Fujitsu Esprimo P757 MT - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Fujitsu Esprimo P757 MT

   

  GeForce pre hráčov

  Urýchlite váš PC zážitok s rýchlou a kvalitnou grafickou kartou NVIDIA GeForce GT 1030. Hranie, HD video a úprava obrázkov. Oceňovaná architektúra NVIDIA Pascal, výkonný grafický engine a moderné technológie vám dodávajú vylepšenia výkonu oproti integrovanému riešeniu, ktoré potrebujete na poháňanie súčasných PC aplikácií.

  Fujitsu Esprimo P757 MT

  PC Fujitsu Esprimo P757

  Spoločnosť Fujitsu vám predstavuje všestranný počítač, so širokými možnosťami rozšírenia a dobrým výkonom pre náročné podnikové aplikácie. Použitie rovnakej softvérovej výbavy počítača v rámci jedného radu produktov zaisťuje perfektnú kompatibilitu infraštruktúry a zjednodušuje uvedenie do prevádzky. Vďaka inovatívnemu aktívnemu režimu s nízkou spotrebou ste pripravení na rýchlu komunikáciu v modernej kancelárii. Podnikajte a pracujte ľahko a rýchlo s Fujitsu Esprimo P757.

  Bohaté možnosti a spoľahlivý výkon

  Tento počítač je prepracované a inteligentné zariadenie, ktoré s vami ľahko udrží krok vďaka výkonným procesorom Intel Core 6.generácie as operačnou pamäťou DDR4 . Vďaka tomuto procesoru a celkovej hardvérovej kontinuite je zaistená vysoká flexibilná logistická koncepcia. O vaše dáta sa stará disk typu HDD alebo SSD (podľa konfigurácie) . Vďaka tomuto úložisku si môžete v kľude uložiť do počítača všetky vaše súbory, dáta, programy, dokumenty, jednoducho všetko čo budete potrebovať a čo využívate. Nechýba ani integrovaná grafická karta Intel HD.

  Fujitsu Esprimo P757 MT

  Vysoký výkon a najlepší pomer ceny a výkonu

  Výkonný a cenovo výhodný projektový počítač. Šiesta generácia procesorov Intel Core Správa systému - Perfektné riešenie pre uľahčenie práce správcov IT. Softvér DeskView Admin zlepšuje správu zariadení v infraštruktúre IT počas produktívnej prevádzky – dokonca aj vzdialene a po pracovnej dobe. Výroba v Nemecku - Špičková kvalita a stabilná funkcia vďaka nemeckým výrobným štandardom. Vývoj, výroba a testy funkčnosti – všetko pod jednou strechou v Nemecku

  Perfektná konektivita s USB 3.0

  Počítač je vybavený radom konektorov, ktoré vám umožnia pripojiť k počítaču rad ďalších zariadení, ktoré vám uľahčia prácu a zvýšia tak vašu flexibilitu a tým aj produktivitu. Medzi konektormi tohto počítača nájdete aj 6x USB konektor typu 3.0.

  Vysoká energetická úspora

  Fujitsu Esprimo P756 je spoľahlivý počítač vyrobený v Nemecku. Počítač spĺňa požiadavky špecifikácie ENERGY STAR vďaka vybaveniu napájacím zdrojom s vysokou účinnosťou. Vďaka vysokej účinnosti je tak zaistený stabilný výkon a nižšia spotreba energie čo sa veľmi pozitívne odrazí nielen na nízkych prevádzkových nákladoch ale aj na šetrnejšom dopade na životné prostredie.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i3 6100 3.7 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD + 500 GB HDD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  nVidia GeForce GT1030 2048 MB 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  4xUSB 2.0, 6xUSB 3.0, HDMI, DVI, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Mini Tower 
  Rozmery
  180 × 375 × 304 (mm)
  Hmotnosť
  7.0 kg