Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.)

42x

Notebook Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.) - Intel Core i5 7300U 2.6 GHz, 8 GB, 512 GB SSD, Intel HD Graphics 620, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

444,94 €Cena s DPH
367,72 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1336338
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Dotykový displej
  Notebook Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.)
  Notebook Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.) - Fotka 1/8Notebook Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.) - Fotka 2/8Notebook Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.) - Fotka 3/8Notebook Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.) - Fotka 4/8Notebook Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.) - Fotka 5/8Notebook Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.) - Fotka 6/8Notebook Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.) - Fotka 7/8Notebook Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.) - Fotka 8/8
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.)

   

  Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen)

  Konvertibilné ultrabooky radu ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen) od spoločnosti Lenovo patria k tomu najlepšiemu, čo si možno pre svoje podnikanie, alebo do firmy zaobstarať. Nielen že tieto notebooky vynikajú svojou odolnosťou, ale sú aj veľmi výkonné pri zachovaní skvelej mobility za pomoci 14" displeja s vysokým rozlíšením a technológiou IPS alebo OLED, nízkej hmotnosti a tenkého prevedenia. X1 Yoga (2nd Gen) je flexibilný so štyrmi režimami použitia - notebook, stojan, stan a tablet Záleží iba na tom, ako veľmi displej notebooku pootočíte okolo pohyblivej osi a na zariadení potom môžete používať svoje obľúbené aplikácie štyrmi rôznymi spôsobmi, tak ako je to pre vás optimálne.

  Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.)

  Používajte ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen) spôsobom aký potrebujete

  Využite jedinečný dizajn notebooku ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen) a otáčajte dotykový displej o 360 °. Notebook preto umožňuje použitie v štyroch rôznych režimoch. Použije polohu notebook pokiaľ chcete pracovať produktívne. Stojan vám umožní pohodlné prezentácie a multimediálnu zábavu v optimálnej polohe displeja. Poloha stan je veľmi stabilná pre dotykové ovládanie, a keď otočíte displej o plných 360 °, potom môžete X1 Yoga (2nd Gen) využiť ako klasický tablet .

  Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.)

  Úžasný displej

  Konvertibilné ultrabooky ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen) využívajú len tie najlepšie technológie. Nie inak je tomu aj pri použitých displejoch. Konfigurácia ponúka rozlíšenie Full HD 1920 x 1080 bodov s technológiou IPS.

  Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.)

  Excelentná mobilná pracovná stanica

  Notebooky X1 Yoga (2nd Gen) spadajú do radu legendárnych notebookov ThinkPad a tomu zodpovedá aj ich majstrovské spracovanie s vysokou odolnosťou , účelnosťou a výkonom. V prípade nového X1 Yoga (2nd Gen) je všetko skĺbené s excelentnou mobilitou, s minimálnou hmotnosťou a tenkým prevedením, a výdržou pre celodenné pracovné nasadenie. S hmotnosťou začínajúcou okolo 1,4 kg je nový X1 Yoga (2nd Gen) jedným z najľahších 14“ zariadení typu Ultrabook a vďaka tenkému prevedeniu iba cca. 17 mm sa tiež skvele prenáša.

   

  Odolný podľa armádnych štandardov

  Svojou konštrukciou sa ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen) radí medzi najodolnejšie zariadenia ThinkPad. Bol podrobený radu testov zodpovedajúcich armádnym štandardom, takže môžete byť v pokoji aj v prípade poliatia, pádu, vystavenia notebooku vysokým teplotám alebo akejkoľvek inej situácii. Bol testovaný v naozaj extrémnych podmienkach zahŕňajúcich prach, vibrácie, horúco, chlad, vysokú nadmorskú výšku, vodu, vlhkosť, slnečné žiarenie a plesne.

  Plne vybavený

  ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen) je vybavený dvojicou rozhrania Thunderbolt 3 , ktoré využíva konektor USB Type-C a je kompatibilný s USB 3.1 Gen 2. S týmto rozhraním tak získate naozaj široké možnosti pripojenia, nabíjania aj dokovania. S pomocou rozhrania HDMI je veľmi ľahké pripojiť externé zobrazovacie zariadenie. Vstavaná HD kamera poskytuje vynikajúci obraz vždy, keď je to potrebné. Navyše v kombinácii s tichou klávesnicou a mikrofónom bude váš hlas to jediné, čo bude pri videohovore počuť. Nechýba nevyhnutná sieťová konektivita v podobe WiFi ac a Bluetooth. Pri vybraných konfiguráciách je dostupné aj pripojenie WWAN 4G LTE, alebo možnosť dodatočného osadenia modemu. Za samozrejmosť potom už možno považovať rozhranie USB špecifikácie 3.0/3.1 Gen 1 pre extrémne rýchle dátové pripojenie externých pamäťových zariadení. Ako každému správnemu ThinkPadu ani tu nechýba kombinácia touchpadu a Trackpointu , každý tak môže využiť práve tú perifériu, ktorá mu vyhovuje.

  Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.)

  Tiché chladenie

  Nenechajte sa rušiť pri práci vďaka patentovanej technológii lopatiek ventilátora, ktoré zaisťujú účinné chladenie a tichý chod. ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen) sa vyznačuje veľmi nízkymi prevádzkovými teplotami.

  Zabezpečenie podnikovej úrovne

  S integrovanou čítačkou odtlačkov prstov s dotykovým senzorom, ktorá je spoľahlivejšia a presnejšia ako bežné čítačky, získate skvelé možnosti zabezpečenia. Namiesto pracného zadávania hesla stačí jednoduchý dotyk prsta a nehrozí možnosť odcudzenia dát stratou alebo krádežou hesla. Navyše je vybavený aj modulom TPM (Trusted Platform Module), čo je špecializovaný čip určený na zabezpečenie hardvéru. ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen) je bezpečným partnerom pre vaše podnikanie .

  Premyslená klávesnica

  Inovatívna klávesnica ultrabooku ThinkPad X1 Yoga je jedna z vychytávok, ktorá vás osloví. Pri prechode medzi jednotlivými režimami použitia sa rám klávesnice automaticky nadvihne a klávesy sa uzamknú. Vďaka tomu sa ultrabook pohodlnejšie drží a nedochádza k nechcenému stlačeniu klávesov.

  Lenovo ThinkPad X1 Yoga (2nd Gen.)

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 7300U 2.6 GHz Kaby Lake 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR3 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 620 
  Displej 
  14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - lesklý - dotykový 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  2xUSB 3.0, 2xThunderbolt, HDMI 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, 3G modem, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  čierna 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  333 × 17.1 × 229 (mm)
  Hmotnosť
  1.45 kg