Lenovo ThinkPad P51s

13x

Notebook Lenovo ThinkPad P51s - Intel Core i7 6600U 2.6 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, nVidia Quadro M520, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

602,83 €
562,35 €Cena s DPH
464,75 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1335487
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • zľava
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • - 40 €
Notebook Lenovo ThinkPad P51s
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Lenovo ThinkPad P51s

 

Profesionálny notebook Lenovo ThinkPad P51s

Notebooky Lenovo ThinkPad P51s sú navrhnuté predovšetkým pre náročných profesionálov , ktorí na svoju prácu vyžadujú špičkový výkon a technológie, ktoré využívajú na svojich pracovných staniciach. Zárukou vašej spokojnosti sú najvýkonnejšie mobilné procesory Intel, grafické karty NVIDIA Quadro, alebo certifikácia ISV pre graficky náročné aplikácie . Rad P51s prináša tieto výkonné funkcie v prevedení tenkého ultrabooku .

Lenovo ThinkPad P51s

Mobilná pracovná stanica s výkonom desktopovej

ThinkPad P51s je výkonný pracovný stroj, ktorý dokáže s ľahkosťou plniť aj tie najnáročnejšie úlohy. Základom sú procesory Intel Core 6.generácie, ktoré dopĺňa rýchla operačná pamäť DDR4 a profesionálna grafická karta NVIDIA Quadro . Môžete tiež zvoliť konfiguráciu s vysokokapacitným diskom HDD alebo rýchlym SSD PCIe. Notebook ponúka 2 sloty SODIM DDR4, jednu pozíciu 2.5" HDD a slot M.2 NVMe PCIe. S mobilnou pracovnou stanicou ThinkPad P51s získate výkon porovnateľný s profesionálnou desktopovou stanicou.

Lenovo ThinkPad P51s

Široké možnosti konektivity

Hlavnou devízou v oblasti konektivity je prítomnosť rozhrania Thunderbolt 3 v prevedení USB Type-C . Thunderbolt predstavuje prevratnú technológiu, ktorá podporuje pripojenie displejov s vysokým rozlíšením aj výkonných dátových zariadení prostredníctvom jedného kompaktného portu. Notebooku nechýba ani rozhranie USB 3.0/3.1 Gen 1 a samozrejme máte k dispozícii dôležitú sieťovú konektivitu pomocou bezdrôtového Wi-Fi ac aj káblového Gigabit Ethernet rozhrania. Nechýba Bluetooth av závislosti od konfigurácie môže notebook obsahovať aj pripojenie 4G/LTE. Na pripojenie externého zobrazovacieho zariadenia nechýba rozhranie HDMI .

Lenovo ThinkPad P51s

Vynikajúca ergonómia

Pohodlie zaisťuje skvelá ergonomická klávesnica ThinkPad a polohovacím zariadením TrackPoint odolná proti poliatiu, ktorá poskytuje, oproti štandardným klávesnicám, pohodlnejšie a plynulejšie písanie bez zbytočných preklepov. Veľkú dotykovú plochu touchpadu môžete jednoducho konfigurovať podľa svojich potrieb a pre profesionálne pracovné aplikácie vyžadujúce rozšírené funkcie.

Lenovo ThinkPad P51s

Funkcia pre profesionálne nasadenie

Koncepcia profesionálneho notebooku vyžaduje precíznosť vo všetkých smeroch, a preto bolo viac ako 100 profesionálnych aplikácií testovaných a certifikovaných poprednými nezávislými predajcami softvéru (ISV). Jednoduchšiu správu na firemnej úrovni umožňuje technológia Intel vPro, ktorá je dostupná vo vybraných modeloch (v závislosti od procesora). Rovnako sú k dispozícii modely s Trusted Platform Module, čítačkou odtlačkov prstov, čítačkou čipových kariet, takže je len na vás, akú úroveň zabezpečenia vyžadujete.

Lenovo ThinkPad P51s

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 6600U 2.60 GHz Skylake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
nVidia Quadro M520 2 GB 
Displej 
15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
3xUSB 3.0, 1xThunderbolt 3, HDMI, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica 
Farba 
čierna 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
377.4 × 29.4 × 252.3 (mm)
Hmotnosť
2.7 kg