Lenovo ThinkPad P51s

13x

Notebook Lenovo ThinkPad P51s - Intel Core i7 6600U 2.6 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, nVidia Quadro M520, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

687,85 €Cena s DPH
568,47 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Lenovo
Kód:1335469
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Notebook Lenovo ThinkPad P51s
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkPad P51s

   

  Profesionálny notebook Lenovo ThinkPad P51s

  Notebooky Lenovo ThinkPad P51s sú navrhnuté predovšetkým pre náročných profesionálov , ktorí na svoju prácu vyžadujú špičkový výkon a technológie, ktoré využívajú na svojich pracovných staniciach. Zárukou vašej spokojnosti sú najvýkonnejšie mobilné procesory Intel, grafické karty NVIDIA Quadro, alebo certifikácia ISV pre graficky náročné aplikácie . Rad P51s prináša tieto výkonné funkcie v prevedení tenkého ultrabooku .

  Lenovo ThinkPad P51s

  Mobilná pracovná stanica s výkonom desktopovej

  ThinkPad P51s je výkonný pracovný stroj, ktorý dokáže s ľahkosťou plniť aj tie najnáročnejšie úlohy. Základom sú procesory Intel Core 6.generácie, ktoré dopĺňa rýchla operačná pamäť DDR4 a profesionálna grafická karta NVIDIA Quadro . Môžete tiež zvoliť konfiguráciu s vysokokapacitným diskom HDD alebo rýchlym SSD PCIe. Notebook ponúka 2 sloty SODIM DDR4, jednu pozíciu 2.5" HDD a slot M.2 NVMe PCIe. S mobilnou pracovnou stanicou ThinkPad P51s získate výkon porovnateľný s profesionálnou desktopovou stanicou.

  Lenovo ThinkPad P51s

  Široké možnosti konektivity

  Hlavnou devízou v oblasti konektivity je prítomnosť rozhrania Thunderbolt 3 v prevedení USB Type-C . Thunderbolt predstavuje prevratnú technológiu, ktorá podporuje pripojenie displejov s vysokým rozlíšením aj výkonných dátových zariadení prostredníctvom jedného kompaktného portu. Notebooku nechýba ani rozhranie USB 3.0/3.1 Gen 1 a samozrejme máte k dispozícii dôležitú sieťovú konektivitu pomocou bezdrôtového Wi-Fi ac aj káblového Gigabit Ethernet rozhrania. Nechýba Bluetooth av závislosti od konfigurácie môže notebook obsahovať aj pripojenie 4G/LTE. Na pripojenie externého zobrazovacieho zariadenia nechýba rozhranie HDMI .

  Lenovo ThinkPad P51s

  Vynikajúca ergonómia

  Pohodlie zaisťuje skvelá ergonomická klávesnica ThinkPad a polohovacím zariadením TrackPoint odolná proti poliatiu, ktorá poskytuje, oproti štandardným klávesnicám, pohodlnejšie a plynulejšie písanie bez zbytočných preklepov. Veľkú dotykovú plochu touchpadu môžete jednoducho konfigurovať podľa svojich potrieb a pre profesionálne pracovné aplikácie vyžadujúce rozšírené funkcie.

  Lenovo ThinkPad P51s

  Funkcia pre profesionálne nasadenie

  Koncepcia profesionálneho notebooku vyžaduje precíznosť vo všetkých smeroch, a preto bolo viac ako 100 profesionálnych aplikácií testovaných a certifikovaných poprednými nezávislými predajcami softvéru (ISV). Jednoduchšiu správu na firemnej úrovni umožňuje technológia Intel vPro, ktorá je dostupná vo vybraných modeloch (v závislosti od procesora). Rovnako sú k dispozícii modely s Trusted Platform Module, čítačkou odtlačkov prstov, čítačkou čipových kariet, takže je len na vás, akú úroveň zabezpečenia vyžadujete.

  Lenovo ThinkPad P51s

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 6600U 2.60 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  nVidia Quadro M520 2 GB 
  Displej 
  15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  3xUSB 3.0, 1xThunderbolt 3, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica 
  Farba 
  čierna 
  Rozmery
  377.4 × 29.4 × 252.3 (mm)
  Hmotnosť
  2.7 kg