Apple iPad 5 32GB WiFi Silver

9x

Tablet Apple iPad 5 32GB WiFi Silver - Apple A9 1.8 GHz, 2 GB, 32 GB, 9.7 " 2048 x 1536 px, iPadOS 15.5, Bluetooth

222,27 €
202,02 €Cena s DPH
166,96 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Apple
Kód:1335455
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • zľava
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • posledný kus
  • - 20 €
Tablet Apple iPad 5 32GB WiFi Silver
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Apple iPad 5 32GB WiFi Silver

 

Apple iPad

Je tu nový iPad. Opäť krásny, výkonnejší a zábavnejší . iPad má výborný displej, ešte vyšší výkon, skvelý intuitívny operačný systém iOS 15 a množstvo aplikácií inštalovaných alebo dostupných cez App Store, s ktorými môžete robiť všetko, čo vás baví. Nechýbajú obľúbené kamery iSight a FaceTime HD ani zabezpečenie Touch ID, jednoducho všetko čo čakáte od iPadu a ešte niečo navyše.

Apple iPad 5 32GB WiFi Silver

Vysoké rozlíšenie plné detailov

Retina displej sa na 9.7“ IPS obrazovke môže pochváliť obrovským rozlíšením 2048 x 1536 bodov s hustotou 264 bodov na palec (ppi). Prináša tak veľmi ostrý obraz so skvelými uhlami pohľadu na hranie hier, prácu aj multimediálnu zábavu. Navyše je vybavený oleofóbnou povrchovou úpravou , ktorá je odolná proti odtlačkom prstov .

Apple iPad 5 32GB WiFi Silver

Opäť vyšší výkon

Nový iPad zaujme vysokým výkonom, ktorý bol dosiahnutý integráciou procesora A9 s architektúrou 64bit a grafického akcelerátora M9, čo prináša vyšší výpočtový aj grafický výkon. Aplikácie sa chovajú svižne a plynule, či už sa jedná o aplikácie na tvorbu obsahu, graficky náročné hry a pokojne zvládne aj dve aplikácie zároveň. Aj napriek vysokému výkonu je výdrž tabletu na batérii úctyhodných 10 hodín.

Apple iPad 5 32GB WiFi Silver

Tenký iba 7.5 mm

S tabletom získate všetko, čo máte radi na iPade v neuveriteľne elegantnom a prenosnom prevedení . iPad má len 469/478 gramov (WiFi/LTE variant) a je 7,5 mm tenký, takže si ho môžete brať všade so sebou a presvedčí aj svojou odolnosťou hliníkového unibody tela. Takže si môžete vychutnať intuitívny operačný systém, skvelé aplikácie, vynikajúce výkon, alebo FaceTime hovory kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť.

Apple iPad 5 32GB WiFi Silver

Kvalitné zabezpečenie

Dajte zbohom klasickému spájaniu bodov na obrazovke alebo ďalších bezpečnostných prvkov, ktoré nemusia byť vždy úplne bezpečné, pokiaľ niekto zistí kľúč na odomknutie prístroja. Pre tieto prípady vybavila spoločnosť Apple nový tablet najdokonalejším heslom, ktoré nám darovala samotná príroda. Ide o čítačku odtlačkov prstov, kde môžete jediným dotykom prístroj odomknúť alebo bezpečne nakupovať na serveroch iTunes, iBooks a App Store.

Apple iPad 5 32GB WiFi Silver

Dve úžasné kamery

Tablet je vybavený zadnou kamerou iSight so snímačom 8MP a objektívom so svetelnosťou f/2.4, ktorá spoločne s výkonným procesorom umožňuje používať funkcie, ako sú panoráma, HDR, FullHD video, slo-mo spomalené video 120fps, časozberné videá, alebo napríklad režim samospúšte . Predná strana je vybavená FaceTime HD kamerou so snímačom 1.2MP af/2.2, ktorá umožňuje dosahovať lepšie výkony pri nízkom osvetlení. Vďaka tomu budú vaše video konverzácie alebo fotografie selfie vyzerať úplne neuveriteľne .

Apple iPad 5 32GB WiFi Silver

Rýchle pripojenie WiFi štandardu ac

Zábava alebo práca na novom tablete bude veľmi rýchla vďaka vysokej rýchlosti s pripojením WiFi štandardu 802.11ac , ktoré je podstatne rýchlejšie ako je to pri štandarde 802.11n. Vďaka tomu vám sťahovanie filmov alebo streamovanie videa zaberú menej času a budete tak môcť si dopriať kvalitnú zábavu oveľa skôr.

Apple iPad 5 32GB WiFi Silver

iOS 15 - Ešte lepší systém

Intuitívnejší, modernejší a bezpečnejší, to je nový operačný systém iOS 15. Vďaka vylepšeným aplikáciám a novým funkciám vám iOS 15 pomôže vykonať viac práce oveľa pohodlnejšie. Od elegantného rozhrania, cez výkonný multitasking, až po množstvo užitočných vstavaných aplikácií, vám iOS 15 pomáha získať viac z vášho zariadenia. A čo ďalšie aplikácie? V App Store ich je pre iPad toľko, že určite nájdete skvelú aplikáciu na čokoľvek. 

Apple iPad 5 32GB WiFi Silver

Obsah balenia:

Tablet
Kompatibilný nabíjací adaptér
Nabíjací a dátový kábel


Parametre a špecifikácie

Procesor 
Apple A9 1.8 GHz 
Operačná pamäť 
2 GB 
Pevný disk 
32 GB 
Displej 
9.7" LCD QXGA s rozlíšením 2048 x 1536 
Operačný systém 
iPadOS 15.5 
Rozhranie 
1xLightning 
Výbava 
Zadný fotoaparát, Predný fotoaparát, Bluetooth, WiFi 
Farba 
strieborná 
Typ karty 
bez podpory paměťových karet 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
169.5 × 240 × 7.5 (mm)
Hmotnosť
469 g