Fujitsu LifeBook E746

93x

Notebook Fujitsu LifeBook E746 - Intel Core i7 6600U 2.6 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 520, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

309,31 €Cena s DPH
255,63 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Fujitsu
Kód:1335170
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Fujitsu LifeBook E746
  Notebook Fujitsu LifeBook E746 - Fotka 1/6Notebook Fujitsu LifeBook E746 - Fotka 2/6Notebook Fujitsu LifeBook E746 - Fotka 3/6Notebook Fujitsu LifeBook E746 - Fotka 4/6Notebook Fujitsu LifeBook E746 - Fotka 5/6Notebook Fujitsu LifeBook E746 - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Fujitsu LifeBook E746

   

  Fujitsu Lifebook E746

  Notebooky Fujitsu Lifebook rady E ponúkajú rovnováhu medzi nízkou hmotnosťou a veľmi dobrým výkonom. Za pomoci nízkej hmotnosti patria medzi ľahké modulárne notebooky s možnosťou voľby uhlopriečky displeja podľa konkrétneho zamerania. Modulárna šachta optickej mechaniky spoločnej pre všetky uhlopriečky displeja naprieč celým radom ponúka možnosť pripojenia aj pre druhý pevný disk a ďalšie príslušenstvo. Komplexná sada podnikových funkcií so spoločným replikátorom portov, zabezpečenie na vysokej úrovni a možnosti pripojenia vám umožní ľahko a efektívne pracovať kedykoľvek a kdekoľvek. Lifebook radu E7 predstavuje skvelú voľbu, ak potrebujete štýlový notebook s vysokou úžitkovou hodnotou, ktorý vám bude oporou pri každodennej práci .

  Fujitsu LifeBook E746

  Spoľahlivý výkon podľa potreby

  Notebooky Lifebook E746 za pomoci 6. generácie procesorov Intel Core a operačnej pamäte typu DDR4 poskytujú vysoký výkon aj pre náročné aplikácie. Rozšíriteľná operačná pamäť a možnosť výberu konfigurácie vysokokapacitného pevného disku HDD, hybridného SSHD, alebo dokonca rýchleho SSD vám dáva možnosť voľby optimálneho systému.

  Fujitsu LifeBook E746

  Univerzálny dokovací konektor

  Univerzálny dokovací konektor pre replikátor portov je spoločný pre všetky notebooky rady Lifebook E7 Jedinečný replikátor portov je možné použiť s rôznymi zariadeniami Ultrabook a notebookmi Lifebook, zariadeniami 2v1 a mobilnými pracovnými stanicami. Koncepcia výrobných radov ponúka rovnakú konštrukciu a štandardizované príslušenstvo (napájací adaptér, replikátor portov, prvky modulárnej šachty) pre notebooky Lifebook celého radu E čo uľahčuje správu firemných výpočtových zariadení. Tým sa týmto radom notebookov otvára možnosť nasadenia v podnikovej sfére, kde je zaistená kompatibilita medzi zariadeniami a ich príslušenstvom .

  Fujitsu LifeBook E746

  Vysoká spoľahlivosť vždy a všade

  Bezpečná a efektívna práca aj pre najnáročnejších užívateľov vo všetkých situáciách, to je základné heslo pre rad notebookov Lifebook E. Samozrejmosťou je robustné telo s odolným horčíkovým vekom , poliatia odolná klávesnica a celý rad ďalších funkcií v závislosti na konkrétnom konfigurácii daného modelu, ako napríklad zdokonalená ochrana proti krádeži, snímač odtlačkov prstov, čítačka čipových kariet SmartCard, modul TPM a ďalšie možnosti zabezpečenia na ochranu vašich dát a celého zariadenia.

  Fujitsu LifeBook E746

  Konektivita pre vaše potreby

  Vďaka integrovaným bezdrôtovým rozhraniam WiFi, Bluetooth a káblovému pripojeniu k sieťam LAN, v kombinácii s Full HD kamerou spolu s digitálnym mikrofónom môžete byť online kedykoľvek a kdekoľvek. Prípadne komunikovať s priateľmi, alebo kolegami a obchodnými partnermi. Samozrejme s vysokým komfortom mobilného zariadenia. Oceníte tiež funkciu trvale dostupného nabíjania z portu USB, vďaka ktorej môžete nabíjať svoj telefón alebo ostatné USB napájané zariadenia, aj keď je váš Lifebook vypnutý. S portami VGA a DisplayPort ľahko pripojíte ďalšie zobrazovacie zariadenia kdekoľvek budete potrebovať. 

  Fujitsu LifeBook E746


  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 6600U 2.60 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 520 
  Displej 
  14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  3xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, 3G modem, čítačka kariet 
  Farba 
  šedá 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  338 × 20 × 231 (mm)
  Hmotnosť
  2.0 kg