Dell Latitude 14 Rugged 5414 Touch

27x

Notebook Dell Latitude 14 Rugged 5414 Touch - Intel Core i5 6300U 2.4 GHz, 16 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 520, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

403,64 €Cena s DPH
333,59 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 3 ks
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Dell
Kód:1334333
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
  Dotykový displej
  Notebook Dell Latitude 14 Rugged 5414 Touch
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Dell Latitude 14 Rugged 5414 Touch

   

  Pracuje rovnako tvrdo ako vy sami

  14-palcový notebook navrhnutý tak, aby odolal nárazom, pádom i vibráciám. Vďaka riadenie teploty QuadCool pracuje spoľahlivo aj pri extrémnych teplotách.

  Dell Latitude 14 Rugged 5414 Touch

  Odolnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

  Dôkladne zostavený od základov: Vysoko odolný notebook Latitude 14 Rugged vám vďaka najvyššej odolnosti vo svojej triede, preverenému zabezpečenia a správe triedy enterprise-class a technológiu Intel umožní posunúť hranice a pracovať v akokoľvek náročnom prostredí.

  Urobte dojem: Vďaka súčastiam navrhnutým pre prácu v náročnom prostredí, ktoré boli požičané z vlajkovej lode Rugged Extreme, sa môžete spoľahnúť, že tieto notebooky odolajú nárazom, pádom i vibráciám.

  Dovnútra sa dostane iba vaša práca: Všetky vstupné body sú chránené mechanickými dvierkami s ochranou s hodnotením IP52, ktorá je najlepšia vo svojej triede a notebook spoľahlivo ochráni proti prachu a vode. Klávesnica podsvietená niekoľkými farbami RGB je úplne chránená a odolná proti vode (podľa konfigurácie).

  Pracujte aj v horúčave: S vysokými teplotami si notebook Latitude 14 Rugged hravo poradí. Je vyrobený tak, aby vydržal extrémne teploty, vďaka riadenie teploty QuadCool.

  Dell Latitude 14 Rugged 5414 Touch

  Vezmite si kanceláriu kamkoľvek

  Možnosti bezdrôtovej konektivity: Buďte v teréne vždy v spojení a produktívny vďaka rozhraniu siete Wi-Fi štandardu 802.11ac, konektivite siete 4G a vyhradenému systému GPS (podľa konfigurácie).

  Môžete sa bez obáv vzdialiť od zásuvky: Pracujte bez zásuvky vďaka interným 6 alebo 9článkovým batériám, ktoré ponúkajú vo svojej triede najlepšie životnosť. Tieto batérie vám umožní produktívne pracovať celú pracovnú smenu (podľa konfigurácie a využitie notebooku). Výdrž batérie môžete ďalej predĺžiť pomocou voliteľnej batérie typu bridge, ktorá umožňuje výmenu batérie za prevádzky, a nabíjačky náhradné batérie.

  Univerzálny dokovania: Ľahko prenášajte notebook medzi vozidlami a ostatnými pracoviskami vďaka univerzálnym dokovacím riešením od spoločností Dell, Havis a PMT, ktoré sú kompatibilné so všetkými notebookmi Latitude Rugged.

  Dell Latitude 14 Rugged 5414 Touch

  Výkon, keď ho potrebujete

  Všetko začína u výkonného jadra: Pod pevným krytom sa nachádza výkonné a úsporné procesory Intel Core šiestej generácie. Získate vysoký a úsporný výkon.

  Multitasking, ako má byť: Majte dôležité úlohy stále pod kontrolou vďaka najnovším nástrojom pre produktivitu a systému Windows 10 Pro.

  Pamäť, ktoré môžete dôverovať: Získajte až 32 GB veľmi rýchle pamäte DDR4 SDRAM a pristupujte rýchlo a ľahko k dôležitým súborom, aplikáciám a programom.

  Dell Latitude 14 Rugged 5414 Touch

  Bezpečný. Spravovateľný. Spoľahlivý. Latitude.

  Najlepšie zabezpečenie: Naše oceňovanej riešenie zabezpečenia koncových bodov zahŕňa komplexné šifrovanie, pokročilé overovanie a špičkovú ochranu pred hrozbami vďaka riešeniu Dell Data Protection.

  Najlepšie možnosti správy: Tento vysoko odolný počítač s najlepšou správou na svete je vyrobený tak, aby umožňoval flexibilné a automatické konfigurácie systému BIOS a operačného systému pomocou sady Dell Client Command Suite. Zaistí teda jednoduché nasadenie, monitorovanie a aktualizáciu vašej flotily.

  Vynikajúca spoľahlivosť, ktoré môžete dôverovať: Notebook Latitude 14 Rugged je odolnejší ako jeho predchodca, patrí do radu najodolnejších notebookov. Obsahuje špeciálne materiály a konštrukciu šasi a prísne testované komponenty. Výkon je testovaný zaťažovacími cyklami. Robustný metodológie testovania do zlyhania a osvedčené technológie a architektúry znamenajú, že sa môžete sústrediť na svoju prácu a nestarať sa, či to váš počítač vydrží.

  Podpora triedy enterprise-class: Buďte bez obáv vďaka prvotriednej podpore pre všetok hardvér aj softvér vrátane nepretržitého priameho prístupu k odborným technikom. To všetko poskytuje voliteľná služba Dell ProSupport.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 6300U 2.4 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 520 
  Displej 
  14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný - dotykový 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  3xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, HDMI, VGA, 2xCOM, LAN 
  Výbava 
  WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, 3G modem, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  čierna 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  347 × 44.4 × 243 (mm)
  Hmotnosť
  2.86 kg