Lenovo ThinkPad P50

275x

Notebook Lenovo ThinkPad P50 - Intel Core i7 6820HQ 2.7 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, nVidia Quadro M1000M, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

727,94 €Cena s DPH
601,6 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1331444
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Lenovo ThinkPad P50
  Notebook Lenovo ThinkPad P50 - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad P50 - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad P50 - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad P50 - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad P50 - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad P50 - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkPad P50

   

  Profesionálny notebook Lenovo ThinkPad P50

  Notebooky Lenovo ThinkPad P50 sú navrhnuté predovšetkým pre náročných profesionálov, ktorí k svojej práci vyžadujú špičkový výkon a technológie, ktoré využívajú na svojich pracovných staniciach. Zárukou vašej spokojnosti sú najvýkonnejšie mobilné procesory Intel, grafickej karty NVIDIA Quadro, alebo certifikácia ISV pre graficky náročné aplikácie.

  Lenovo ThinkPad P50

  Mobilná pracovná stanica s výkonom desktopové

  ThinkPad P50 je výkonný pracovný stroj, ktorý dokáže s ľahkosťou plniť aj tie najnáročnejšie úlohy. Základom sú procesory Intel Core alebo dokonca Xeon, ktoré dopĺňa rýchla operačná pamäť DDR4 SDRAM a profesionálny grafická karta NVIDIA Quadro. Môžete tiež zvoliť konfiguráciu s vysokokapacitným diskom HDD alebo rýchlym SSD. S mobilné pracovnou stanicou ThinkPad P50 získate výkon porovnateľný s profesionálnou desktopovú stanicou.

  Lenovo ThinkPad P50

  Široké možnosti konektivity

  Hlavnou devízou v oblasti konektivity je prítomnosť rozhrania Thunderbolt 3 v prevedení USB Type-C. Thunderbolt predstavuje prevratnú technológiu, ktorá podporuje pripojenie displejov s vysokým rozlíšením aj výkonných dátových zariadení prostredníctvom jedného kompaktného portu. Notebooku nechýba ani rozhranie USB 3.0 / 3.1 Gen 1, ktoré je až 10-krát rýchlejší ako predchádzajúce USB technológie a tiež umožňuje rýchly prenos dát. Samozrejme máte k dispozícii dôležitú sieťovú konektivitu pomocou bezdrôtového Wi-Fi ac i káblového Gigabit Ethernet rozhranie, nechýba Bluetooth a v závislosti na konfigurácii môže notebook obsahovať aj pripojenie 4G / LTE. Pre pripojenie externého displeja nechýba rozhranie HDMI a mini DisplayPort.

  Lenovo ThinkPad P50

  Vynikajúca ergonómia

  Pohodlie zabezpečuje skvelá ergonomická klávesnica ThinkPad a polohovacím zariadením TrackPoint odolná proti poliatiu, ktorá poskytuje, oproti štandardným klávesniciam, pohodlnejšie a plynulejšie písanie bez zbytočných preklepov. Veľkú dotykovú plochu touchpadu môžete ľahko konfigurovať podľa svojich potrieb a navyše obsahuje tri tlačidlá pre profesionálne pracovné aplikácie vyžadujúce rozšírené funkcie.

  Lenovo ThinkPad P50

  Funkcie pre profesionálne nasadenie

  Jednoduchšie spravovanie na firemnej úrovni umožňuje technológia Intel vPro, ktorá v notebooku nesmú chýbať. Koncepcia profesionálneho notebooku vyžaduje precíznosť vo všetkých smeroch, a preto bolo viac ako 100 profesionálnych aplikácií testované a certifikované poprednými nezávislými predajcami softvéru (ISV).

  Lenovo ThinkPad P50

  Nielen práca, ale aj zábava

  Na svoje si prídu aj milovníci filmov, ktorým zážitok spríjemní reproduktory s podporou technológie Dolby Home Theater prinášajúci pôsobivý priestorový zvuk s väčšou čistotou a vyššou úrovňou hlasitosti bez skreslenia. Pri konferenčných hovoroch s kolegami, klientmi, rodinou i priateľmi oceníte ľahko použiteľnú kameru s vysokým rozlíšením. Notebook ThinkPad P50 nekladie vašej zábave žiadne medze.

  Lenovo ThinkPad P50

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 6820HQ 2.7 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  nVidia Quadro M1000M 2048 MB 
  Displej 
  15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - lesklý 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  4xUSB 3.0, HDMI, LAN 
  Výbava 
  WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, numerická klávesnica 
  Farba 
  čierna 
  Rozmery
  377.4 × 29.4 × 252.3 (mm)
  Hmotnosť
  2.7 kg