Lenovo ThinkPad X280

55x

Notebook Lenovo ThinkPad X280 - Intel Core i5 7300U 2.6 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 620, 12.5 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

362,75 €Cena s DPH
299,8 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1329506
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Lenovo ThinkPad X280
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkPad X280

   

  Lenovo ThinkPad X280

  Notebooky Lenovo ThinkPad sú vyhlásenými a spoľahlivými spoločníkmi a nejeden užívateľ na nich nedá dopustiť. Nie inak tomu je s radom ThinkPad X280. Tieto notebooky ponúkajú excelentnú mobilitu s jednou z najpriaznivejších kombinácií výkonu a výdrže na batériové napájanie. Má k dispozícii nové technológie pre vyššiu produktivitu a je špeciálne pripravený pre profesionálov so všetkým potrebným vybavením a funkciami, ktoré zaistia väčšie pohodlie a komfort pri užívaní, pri zachovaní maximálneho výkonu.

  Výkon v kompaktnom prevedení

  Spoločnosť Lenovo využíva, u týchto kompaktných 12.5" notebookov ThinkPad X280, moderné viac jadrové procesory Intel 7. alebo 8. generácie , ktoré disponujú neuveriteľným výkonom vzhľadom k rozmerom zariadenia. Ich skvelý výkon ešte podporí použitá pamäť DDR4 a SSD pevné disky v prevedení SATA, PCIe alebo NVMe.Potešení budú predovšetkým nároční firemní zákazníci a užívatelia, ktorí sú často na cestách.Notebooky X280 majú nízku hmotnosť, malé rozmery, ale napriek tomu excelentný výkon .

  Lenovo ThinkPad X280

  Spoločník na cesty

  Za pomoci notebooku ThinkPad X280 budete vždy maximálne produktívni. Notebooku sa samozrejme skvele hodí aj na cesty vďaka tenkému prevedeniu s hrúbkou necelých 18 mm , celkovo kompaktnej a odolnej konštrukcii aj nízkej hmotnosti začínajúcej na hranici 1.13/1.27 kg (Full HD/ dotykový Full HD).

  Široké možnosti konektivity

  Hlavnou devízou v oblasti konektivity je prítomnosť rozhrania Thunderbolt 3 v prevedení USB Type-C . Thunderbolt predstavuje prevratnú technológiu, ktorá podporuje pripojenie displejov s vysokým rozlíšením aj výkonných dátových zariadení prostredníctvom jedného kompaktného portu. Notebooku nechýba ani rozhranie USB 3.0/3.1 Gen 1 a samozrejme máte k dispozícii dôležitú sieťovú konektivitu pomocou bezdrôtového Wi-Fi ac a káblového Gigabit Ethernet (cez ThinkPad Ethernet Extension Cable Gen 2). Nechýba Bluetooth av závislosti od konfigurácie môže notebook obsahovať aj pripojenie 4G/LTE. Pre pripojenie externého zobrazovacieho zariadenia využijete rozhranie HDMI .

  Lenovo ThinkPad X280

  Odolný podľa armádnych štandardov

  Svojou konštrukciou sa ThinkPad X280 radí medzi najodolnejšie zariadenia ThinkPad. Bol podrobený radu testov zodpovedajúcich armádnym štandardom MIL-STD-810G, takže môžete byť v kľude aj v prípade poliatia, pádu, vystavenia notebooku vysokým teplotám alebo akejkoľvek inej situácii. Bol testovaný v naozaj extrémnych podmienkach podľa mnohých rôznych parametrov .

  Zabezpečenie podnikovej úrovne

  ThinkPad X280 môže byť vybavený voliteľnou čítačkou odtlačkov prstov , s ktorou získate skvelé možnosti zabezpečenia. Namiesto pracného zadávania hesla stačí obyčajný dotyk prsta a nehrozí možnosť scudzenia dát stratou alebo krádežou hesla. Navyše je vybavený aj technológiou dTPM 2.0 (Trusted Platform Module). Ďalšou voliteľnou možnosťou zabezpečenia je technológia Intel vPro zvyšujúca ochranu a uľahčujúca správu pri vykonávaní aktualizácií. Medzi ďalšie voliteľné možnosti patrí aj čítačka čipových kariet, alebo IR kamera. ThinkPad X280 je bezpečným partnerom pre vaše podnikanie .

  Lenovo ThinkPad X280

  Komunikujte a bavte sa

  Vstavaná HD kamera poskytuje vynikajúci obraz vždy, keď je to potrebné. Navyše v kombinácii s tichou klávesnicou a dvojicou mikrofónov bude váš hlas to jediné, čo bude pri videohovore počuť. Je tiež vybavená fyzickým uzáverom ThinkShutter, ktorý zaistí vaše súkromie. Vybrané modely potom môžu byť vybavené aj IR kamerou, pre identifikáciu pomocou tváre (u týchto modelov nie je dostupná funkcia ThinkShutter). Na svoje si prídu aj milovníci filmov, ktorým zážitok spríjemnia stereo reproduktory s podporou technológie Dolby Audio Premium .

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 7300U 2.6 GHz Kaby Lake 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 620 
  Displej 
  12.5" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  2xUSB 3.0, HDMI 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  čierna 
  Rozmery
  307.7 × 17.8 × 209.8 (mm)
  Hmotnosť
  1.13 kg